Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7894273

Artitec Beobachtungspanzer, flecktarn, gefechtsklar, Bundeswehr, Německo, 1/87

Artitec Beobachtungspanzer, flecktarn, gefechtsklar, Bundeswehr, Německo, 1/87

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Resinový hotový model dělostřeleckého pozorovacího vozidla Beobachtungspanzer Dodávaný model je přesná resinová replika s drobnými kovovými díly v měřítku 1:87Zařazení: Bundeswehr, Německo, v bojovém provedení, kamufláž flecktarnRozměry: délka: 7,1 cm, šířka: 3,4 cmO modelech Artitec:Modely tanků … Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 199 Kč
Zboží od: Vojenské modely
1 199 Kč
S novou kartou za

Popis

Resinový hotový model dělostřeleckého pozorovacího vozidla Beobachtungspanzer

Dodávaný model je přesná resinová replika s drobnými kovovými díly v měřítku 1:87

Zařazení: Bundeswehr, Německo, v bojovém provedení, kamufláž flecktarn

Rozměry: délka: 7,1 cm, šířka: 3,4 cm

O modelech Artitec:
Modely tanků z edice Artitec se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování a věrnými detaily. Modely jsou vyráběny v měřítku 1/87 a jsou tak ideální pro doplnění modelového kolejiště H0.

O Marder 1:
Marder 1 je německý obrněný transportér, který byl vyráběn v letech 1971–1975 a sloužil především v německé armádě. Jeho výzbroj zahrnovala 20mm kanón Rh202, kulomet MG3 a protitankové řízené střely MILAN, zatímco jeho pohonný systém tvořil vznětový motor MTU MB 833 Ea-500, který může dosáhnout maximální rychlosti 75 km/h. Marder 1 byl populární exportní položkou a byl prodán do mnoha zemí po celém světě, včetně Saudské Arábie, Chile, Řecka, Indonésie a dalších, a byl používán v několika konfliktech, včetně války v Perském zálivu a válce v Afghánistánu.