Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 21541639

Artitec Bergepanzer 2, Bundeswehr, Německo, 1/87

Artitec Bergepanzer 2, Bundeswehr, Německo, 1/87

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Resinový hotový model tanku – Bergepanzer 2, Bundeswehr, Německo Dodávaný model je přesná resinová replika s drobnými kovovými díly v měřítku 1:87Rozměry: délka: 8,8 cm, šířka: 4,3 cmO modelech Artitec:Modely tanků z edice Artitec se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování a věrnými detaily. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 479 Kč
Zboží od: Vojenské modely
1 479 Kč
S novou kartou za

Popis

Resinový hotový model tanku – Bergepanzer 2, Bundeswehr, Německo

Dodávaný model je přesná resinová replika s drobnými kovovými díly v měřítku 1:87

Rozměry: délka: 8,8 cm, šířka: 4,3 cm

O modelech Artitec:
Modely tanků z edice Artitec se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování a věrnými detaily. Modely jsou vyráběny v měřítku 1/87 a jsou tak ideální pro doplnění modelového kolejiště H0.

O Leopard 1 a 2:
Leopard 1 a Leopard 2 jsou německé tanky, které sloužily jako hlavní bojová vozidla v německé armádě a v mnoha dalších armádách po celém světě. Leopard 1 byl vyvinut v 60. letech a vyráběl se až do 80. let, kdy byl nahrazen modernějším Leopardem 2. Leopard 2 byl navržen jako vylepšená verze Leoparda 1 a zahrnuje několik významných změn, včetně vylepšeného pancéřování, výkonnějšího motoru a pokročilejší elektroniky. Oba tanky byly nasazeny v mnoha konfliktech, včetně války v Zálivu, kde Leopard 1 sloužil v koaličních silách, a v Afghánistánu, kde Leopard 2 sloužil v německých ozbrojených silách. Leopard 2 je považován za jedno z nejvýkonnějších a nejmodernějších hlavních bojových vozidel na světě a stále slouží v mnoha armádách.