Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7894278

Artitec BT-7-1, sovětská armáda, 1/87

Artitec BT-7-1, sovětská armáda, 1/87

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Resinový hotový model rychlého tanku BT-7–1, sovětská armáda Dodávaný model je přesná resinová replika s drobnými kovovými díly v měřítku 1:87Rozměry: délka: 6,5 cm, šířka: 2,6 cmO modelech Artitec:Modely tanků z edice Artitec se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování a věrnými detaily. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 089 Kč
Zboží od: Vojenské modely
1 089 Kč
S novou kartou za

Popis

Resinový hotový model rychlého tanku BT-7–1, sovětská armáda

Dodávaný model je přesná resinová replika s drobnými kovovými díly v měřítku 1:87

Rozměry: délka: 6,5 cm, šířka: 2,6 cm

O modelech Artitec:
Modely tanků z edice Artitec se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování a věrnými detaily. Modely jsou vyráběny v měřítku 1/87 a jsou tak ideální pro doplnění modelového kolejiště H0.

Řada tanků BT byla pojmenována po J. Walteru Christie, americkém inženýrovi, který emigroval do Sovětského svazu v 30. letech. Tyto tanky byly rychlé a obratné díky zavěšení Christie, a byly používány Sovětským svazem včetně invaze do Polska a Zimní války s Finskem. BT-2 byl prvním tankem, BT-5 byla vylepšená verze s větší věží a silnějším pancéřováním a BT-7 byl nejvyspělejší tank v řadě s posádkou tří osob a rychlostí až 52 km/h. Tyto tanky měly několik nevýhod, včetně lehkého pancéřování a náchylnosti k poruchám a byly postupně nahrazovány novějšími modely.