Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7894200

Artitec CMP/UK 3T Chevrolet Wrecker, 1/87

Artitec CMP/UK 3T Chevrolet Wrecker, 1/87

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Resinový hotový model britského nákladního auta GMC 353 open cab cargo 1 machine gunDodávaný model je přesná resinová replika s drobnými kovovými díly v měřítku 1:87 Rozměry: Délka: 5,9 cm, šířka: 3,4 cm O modelech Artitec:Modely tanků z edice Artitec se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování a v… Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 369 Kč
Zboží od: Vojenské modely
1 369 Kč
S novou kartou za

Popis

Resinový hotový model britského nákladního auta GMC 353 open cab cargo 1 machine gun

Dodávaný model je přesná resinová replika s drobnými kovovými díly v měřítku 
1:87

Rozměry: Délka: 5,9 cm, šířka: 3,4 cm

O modelech Artitec:
Modely tanků z edice Artitec se vyznačují špičkovou kvalitou zpracování a věrnými detaily. Modely jsou vyráběny v měřítku 1/87 a jsou tak ideální pro doplnění modelového kolejiště H0.

CMP/UK 3T Chevrolet Wrecker byl vojenský tahač vyvinutý během druhé světové války pro britskou armádu. Vozidlo bylo založeno na šasi Chevroletu a vyráběno v Kanadě. Bylo využíváno pro odvoz a opravu poškozených vozidel. Mělo nosnost 3 tuny a bylo vybaveno hydraulickou rukou s nosností 1,5 tuny. Tahač byl také vybaven kladkostrojem a navijákem, což mu umožňovalo táhnout nebo vytahovat vozidla z různých situací. Vůz byl používán nejen britskou armádou, ale také kanadskou a australskou armádou. Po válce byly některé z těchto vozidel předány do civilního sektoru, kde byly využívány jako tahače pro těžkou techniku.