TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada-25%
1 999 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Toužíte mít svoji vlastní laserovou arénu? S dvojitou sadou Laser-X pistole je to konečně možné uvnitř i venku! Dosah blasterů je 60 metrů, vesta disponuje senzorem, který počítá přesné zásahy. Hru navíc zatraktivní světelné i zvukové efekty.

TM Toys Laser-X hrací věž
1 899 Kč 1 219 Kč
+ doprava zdarma

Objevte novou dimenzi zábavy s Laser-X hrací věží, která vám dodá pocit, že máte svoji vlastní laserovou arénu. Díky barevným světelným efektům, stereo zvuku a hudbě vám poskytne výjimečné zážitky a zvýší atraktivitu hry. Na věž je možné střílet ze vzdálenosti až 30 metrů.

TM Toys Laser X Fusion Vesta a nárameník
899 Kč 799 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Tato vesta s nárameníkem patří k pistoli Laser X Fusion a slouží jako indikátor vašeho života ve hře, přičemž si můžete také vybrat barvu týmu, za který chcete hrát.

TM Toys Laser X Fusion Základní set pro jednoho
1 099 Kč 999 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Základní set pro jednoho hráče obsahuje blástr a vestu s čidlem. Dosah střel tohoto blástru je až 75 m.

TM Toys Laser X Fusion Muška - adaptér
399 Kč 349 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Tento adaptér patří k pistoli Laser X Fusion a slouží jako muška. Hledáček umožňuje najít a lépe zaměřit hráče, kteří jsou daleko od vás.

TM Toys Laser X - Sada Fusion Komplet
2 799 Kč 2 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Sada komplet obsahuje vybavení pro jednoho nebo dva hráče. V balení najdete 2 blástry, vesty a další doplňky.

TM Toys Laser X Fusion Prodlužovač dosahu, Adaptér
399 Kč 349 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Tento adaptér patří k pistoli Laser X Fusion a slouží jako prodlužovač dosahu. Zvýší dosah blástru z 75 na více než 150 m.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: