Nerf NStrike Elite RapidStrike CS18-26%
1 490 Kč 1 099 Kč

Akce

Staňte se dokonalým bojovníkem s tímto elektrickým blásterem Nerf. Pistole Rapidstrike CS18 nabízí velkou palebnou sílu a rychlou střelbu. Zbraň má dostřel až 27 metrů. Průhledný zásobník pojme všech 18 šipek Elite, které jsou součástí balení. Soupeři nemaj prostě šanci!

Wiky Sniper Blaster Huntsman 50
829 Kč

Novinka

Největší zbraň kolekce Huntsman – Sniper Blaster umožňuje snadno sejmout prodloužení hlavně, pažbu i zaměřovač a proměnit tak tohoto skvěle vypadajícího dalekonosného obra na šikovnou ruční zbraň na pěnové náboje.

Wiky Puška Huntsman Ambush
499 Kč

Novinka

S opakovací puškou Ambush se staneš opravdovým lovcem. Najdi co nejlepší skrýš, přesně zamiř a pal! S touto pistolí nemůžeš minout. Má přesný odnímatelný zaměřovač.

Wiky Revolver X8 Huntsman
289 Kč

Novinka

Dětské zbraně jsou oblíbené mezi kluky. Spolehlivá příruční bubínková zbraň lovce. Když zahlédneš hledaného zločince v davu, stačí jen tasit.

TM Toys Laser X - Sada Fusion Komplet
2 799 Kč 2 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Sada komplet obsahuje vybavení pro jednoho nebo dva hráče. V balení najdete 2 blástry, vesty a další doplňky.

TM Toys Laser X Fusion Prodlužovač dosahu, Adaptér
399 Kč 349 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Tento adaptér patří k pistoli Laser X Fusion a slouží jako prodlužovač dosahu. Zvýší dosah blástru z 75 na více než 150 m.

TM Toys Laser X Fusion Muška - adaptér
399 Kč 349 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Tento adaptér patří k pistoli Laser X Fusion a slouží jako muška. Hledáček umožňuje najít a lépe zaměřit hráče, kteří jsou daleko od vás.

TM Toys Laser X Fusion Vesta a nárameník
899 Kč 799 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Tato vesta s nárameníkem patří k pistoli Laser X Fusion a slouží jako indikátor vašeho života ve hře, přičemž si můžete také vybrat barvu týmu, za který chcete hrát.

TM Toys Laser X Fusion Základní set pro jednoho
1 099 Kč 999 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Základní set pro jednoho hráče obsahuje blástr a vestu s čidlem. Dosah střel tohoto blástru je až 75 m.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dětské pistole a NERF.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dětské pistole a NERF výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dětské pistole a NERF akce.