TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada-25%
1 999 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Toužíte mít svoji vlastní laserovou arénu? S dvojitou sadou Laser-X pistole je to konečně možné uvnitř i venku! Dosah blasterů je 60 metrů, vesta disponuje senzorem, který počítá přesné zásahy. Hru navíc zatraktivní světelné i zvukové efekty.

Teddies Kuš + šípy + terč plast 48 cm
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Užijte si jedinečnou střeleckou zábavu s touto sadou, jejíž součástí je kuše, toulec se šípy a terč. Hra je s tímto setem zcela bezpečná, šípy jsou totiž vybaveny přísavkou.

Teddies Pistole laserová 66 cm + terč se světlem a zvukem
349 Kč

S touto sadou mohou děti trénovat svoji přesnou mušku. S laserovou puškou s terčem si děti užijí spoustu střelecké zábavy. Pokud se laserovým paprskem podaří zasáhnout terč, rozsvítí se světelné diody.

Teddies Dělo a střílecí plastové koule
299 Kč

Správné dělo pro každého kluka, který si chce vyzkoušet, jaké to je, vystřelit kouly z děla. S tímto dělem nabere bitva s vojáčky jiných rozměrů.

Simba Planet Fighter zbraň 22 cm, 3 druhy
299 Kč

Pistole Planet Fighter potěší všechny vesmírné bojovníky. Disponuje funkcí změny barvy a nechybí ani zvukové efekty, které hraní posunou na novou úroveň. Který protivník si na takovou zbraň troufne?

Mac Toys Laserové pistole
799 Kč 589 Kč

Hra Laserové pistole nabízí vzrušující, ale bezpečnou strategickou laserovou hru s moderními zvuky a 5 režimy střelby. Nabij, zaměř a střílej. Každý zásah se počítá. Buď rychlejší a vyhraj.

Spin Master Draci 3 dračí kanon na zápěstí-Bezzubka
539 Kč 499 Kč

Krásný dračí kanon ve tvaru draka Bezzubky známého z animovaných filmů. Kanon se připevní na zápěstí a střílí z pusy pěnové šipky. Krásný model draka Bezzubky, který se připevní na zápěstí.

Simba Planet Fighter - Sada pistole a maska
429 Kč 295 Kč

Tento set pistole a masky ve vesmírném stylu zajisté potěší všechny malé neohrožené bojovníky. S pistolí disponující zvukovými i světelnými efekty bude každá jejich mise určitě úspěšná.

TM Toys Laser-X hrací věž
1 899 Kč 1 219 Kč
+ doprava zdarma

Objevte novou dimenzi zábavy s Laser-X hrací věží, která vám dodá pocit, že máte svoji vlastní laserovou arénu. Díky barevným světelným efektům, stereo zvuku a hudbě vám poskytne výjimečné zážitky a zvýší atraktivitu hry. Na věž je možné střílet ze vzdálenosti až 30 metrů.

Mac Toys Laserové pistole - rozbaleno-41%
799 Kč 469 Kč

Rozbaleno

Hra Laserové pistole nabízí vzrušující, ale bezpečnou strategickou laserovou hru s moderními zvuky a 5 režimy střelby. Nabij, zaměř a střílej. Každý zásah se počítá. Buď rychlejší a vyhraj.

Nerf ZOMBIE Strike Kapesní pistole
419 Kč 289 Kč

S pistolí Doublestrike můžete dvakrát zasáhnout každého zombíka, kterého zahlédnete! Kompaktní, jednoruční design této pistole vám umožní rychle nabíjet jednou rukou a pálit druhou.

TM Toys Laser X Fusion Vesta a nárameník
899 Kč 799 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Tato vesta s nárameníkem patří k pistoli Laser X Fusion a slouží jako indikátor vašeho života ve hře, přičemž si můžete také vybrat barvu týmu, za který chcete hrát.

Wiky Territory laser game - Single set
1 699 Kč
+ doprava zdarma

Jednoduchá sada pistole a masky pro hru laser game Territory. Bojová hra bez projektilů nebo nebezpečného světla pro oči. Pistole vydávají při střelbě realistické zvuky i otřesy a vibracemi upozorňují na zásah.

TM Toys Laser X Fusion Základní set pro jednoho
1 099 Kč 999 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Základní set pro jednoho hráče obsahuje blástr a vestu s čidlem. Dosah střel tohoto blástru je až 75 m.

TM Toys Laser X Fusion Muška - adaptér
399 Kč 349 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Tento adaptér patří k pistoli Laser X Fusion a slouží jako muška. Hledáček umožňuje najít a lépe zaměřit hráče, kteří jsou daleko od vás.

TM Toys Laser X - Sada Fusion Komplet
2 799 Kč 2 599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Sada komplet obsahuje vybavení pro jednoho nebo dva hráče. V balení najdete 2 blástry, vesty a další doplňky.

TM Toys Laser X Fusion Prodlužovač dosahu, Adaptér
399 Kč 349 Kč

Novinka

Laser-X Fusion je řada blástrů, vest a jiných doplňků, díky kterým můžeš vyvíjet své herní možnosti. Tento adaptér patří k pistoli Laser X Fusion a slouží jako prodlužovač dosahu. Zvýší dosah blástru z 75 na více než 150 m.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: