Albi Kvído - Zdravouš a Mlsanda-41%
599 Kč 349 Kč

Akce

Hra zábavnou formou dětem otevírá cestu ke zdravému životnímu stylu, k objevování zdravých a nezdravých potravin, pohybovým aktivitám, sestavení zdravého talíře a správnému rozhodování a přitom si všichni užijí i dostatek napětí a zábavy.

Albi Kvído - Hravá čeština
349 Kč 299 Kč

Interaktivní hra na vyjmenovaná slova. Učit se nemusí být vždy složité. Tato hra vám pomůže poznávat a zapamatovat si vyjmenovaná slova zábavným způsobem.

Albi Kvído - Obchod

Albi Kvído - Obchod

Hodnocení: 4,8
699 Kč 549 Kč

Interaktivní hra, která pomáhá rozvíjet především finanční gramotnost.

Albi Kvído - Závod barev
349 Kč 309 Kč

Rychlá zábavná hra zaměřená na paměť, postřeh a kreativitu. Nauč se vnímat barvy a ukaž, kolik si jich dokážeš zapamatovat najednou.

Albi Kvído - Ulov 10

Albi Kvído - Ulov 10

Hodnocení: 5
299 Kč 249 Kč

Zábavná interaktivní hra, jejíž cílem je ulovit co nejvíce dvojic čísel, která spolu dají dohromady součet 10 (5+5,6+4, 7+3 apod.)

Albi Kvído - Pohádkové divadlo - Princezny a rytíři
499 Kč 419 Kč

Opravdové divadlo se všemi potřebnými komponentami, rozvíjející slovní zásobu a komunikaci, kreativní myšlení, prostorovou orientaci, vlastní fantazii i vzájemnou spolupráci.

Albi Kvído - Rychlá slovíčka
209 Kč

Rychlá karetní hra na anglická slovíčka, kde jsou hráči různých jazykových úrovní rovnocennými soupeři. Za správnou odpověď získává hráč 1 písmeno.

Albi Kvído - Rychlá čísla
199 Kč

Karetní hra s několika matematickými úrovněmi, a to pro nastavení rovnocennosti mezi soupeři. Mohou hrát děti i rodiče. Při správném výsledku početního úkonu je hráč odměněn písmenem.