Mattel Barbie BMR1959 Barbie v šortkách s ledvinkou módní deluxe-27%
899 Kč 649 Kč

Akce

Naprosto stylová Barbie® z módní deluxe kolekce, která následuje nejnovější módní trendy s nádechem retro mánie pro malé i velké milovnice módy! Nechte se oslnit panenkou v krátce střižené mikině s kraťasy a ledvinkou. Celý její outfit doplňují růžové boty a šperky.

Mattel Barbie Překrásná baletka-30%
999 Kč 699 Kč

Akce

Tato překrásná baletka Barbie® v sobě snoubí krásu, eleganci a noblesu. Nádherné růžové šaty a dech beroucí doplňky zaručují, že Barbie® bude hvězdou jakéhokoliv vystoupení. Stačí se usadit a sledovat, jak je baletka šikovná.

Mattel Barbie BMR1959 Barbie v ponožkových teniskách módní deluxe-22%
899 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naprosto stylová Barbie® z módní deluxe kolekce, která následuje nejnovější módní trendy s nádechem retro mánie pro malé i velké milovnice módy! Nechte se oslnit panenkou v krátce střižené mikině s kraťasy. Celý její outfit doplňují úžasné ponožkové tenisky a zelená kšiltovka.

Mattel Barbie Narozeninová Barbie-25%
1 199 Kč 899 Kč

Akce

Narozeninová Barbie® je oblečena do překrásných šatů, které doplňují elegantní doplňky. Tato panenka bude hvězdou jakékoliv oslavy narozenin či slavnostního soaré. Stačí ji jen pozvat a nechat ji zářit mezi hosty jako drahý šperk.

Mattel Barbie 75. výročí Mattelu
2 499 Kč 1 759 Kč

Barbie® slaví 75. výročí společnosti Mattel a při této příležitosti představuje unikátní reprodukci legendární panenky, která se pyšní ikonickým oblečkem včetně visačky na zápěstí potvrzující pravost panenky Barbie®. Tato panenka jistě ozdobí každou sbírku svou jedinečnou krásou.

Mattel Barbie Černoška 40. výročí
2 299 Kč 1 629 Kč

Barbie® slaví významné rubínové výročí a při této příležitosti přináší všem milovnicím těchto panenek sběratelskou panenku Barbie® tmavé pleti v elegantních červených šatech se zlatými doplňky. Tato panenka jistě ozdobí každou sbírku svou jedinečnou krásou.

Mattel Barbie Módní ikona Best in Black-34%
3 499 Kč 2 299 Kč

Akce

Kolekce Barbie® Módní ikona se zaměřuje na vysokou krejčovinu. Oblečky pro tyto sběratelské panenky jsou inspirovány elegancí, luxusní módou a dech beroucími róbami z červeného koberce. U příležitosti 20. výročí této kolekce uvádí Barbie® stylovou panenku, která tuto kolekci zároveň uzavírá.

Mattel Dárková Barbie-30%
999 Kč 699 Kč

Akce

Přemýšlíš nad dárkem, kterým uděláš radost a vyjádříš své přátelství? Dárková Barbie® je přesně to, co hledáš! Vyjádři, co pro tebe druhá osoba znamená díky této panence Barbie®, jejíž oblečení a doplňky zdobí univerzální symbol přátelství: červené srdce.

Mattel Barbie BMR1959 Ken se zelenými vlasy módní deluxe-22%
899 Kč 699 Kč

Akce

Naprosto stylový Ken® z módní deluxe kolekce, která následuje nejnovější módní trendy s nádechem retro mánie pro malé i velké milovnice módy! Nechte se oslnit Kenem® v neonově zelených kraťasech s modrou bundou. Celý jeho outfit doplňují oranžové boty, náhrdelník a brýle.

Mattel Barbie BMR1959 Barbie ve vinylovém kabátku módní deluxe
899 Kč 699 Kč

Naprosto stylová Barbie® z módní deluxe kolekce, která následuje nejnovější módní trendy s nádechem retro mánie pro malé i velké milovnice módy! Nechte se oslnit panenkou v květovaných šatičkách s bílou bundičkou. Celý její outfit doplňují úžasné zlaté boty, brýle a náušnice.