MÚ Brno Krtek střední 35cm, Nový Design
718 Kč 599 Kč

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 35 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno

Hasbro Uglydolls Velká plyšová figurka - BABO
515 Kč 399 Kč

Žijte blaze, mazlíci! S těmito velkými plyšovými postavičkami z filmu Uglydolls nebudete chtít dělat nic jiného než se jen tulit a láskyplně se k nim přivinout. Jemná plyšová postavička o velikosti 33 cm.

Simba Plyšový jednorožec v kabelce
259 Kč 209 Kč

Plyšový jednorožec v kabelce, který slouží jako příjemný doplněk každé malé princezně. Díky snadnému přenášení si ho může vzít kamkoli si jen bude přát. Vhodný i jako mazlíček při usínání.

MÚ Brno Myška, 30 cm

MÚ Brno Myška, 30 cm

Hodnocení: 4,7
399 Kč 359 Kč

Plyšová postavička Myšky ze série Krtkovi kamarádi. Plyšový společník by neměl chybět v žádném dětském pokojíku.

Rappa Plyšový vlk s mládětem sedící, 27cm
539 Kč 429 Kč

Rozkošný plyšový vlk s mláďětem nesmí chybět ve tvé sbírce plyšáků! Sedící vlk je vyroben z exkluzivní, vysoce kvalitní plyše a jeho výška je cca 27 cm. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek.

MÚ Brno Ježek 28 cm, černý
499 Kč 429 Kč

Plyšová postavička Ježek černý ze série „Krtkovi kamarádi“ potěší nejednoho malého fanouška těchto krásných kreslených pohádek plných dobrodružství.

Lumpin Ovečka Olivia, malá
209 Kč 189 Kč

Jmenuji se Olivia. Až se večer setmí a bude čas jít spát, já tay budu s tebou. Se mnou se už nikdy nebudeš bát. Odháním zlé duchy a přivolávám krásné sny. Spočítám s tebou všechny ovečky, dokud neusneš.

Lumpin Medvěd Spencer s mašlí, malý
229 Kč 209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jmenuji se medvěd Spencer. Když je ti zima, tak se ke mě přitul a já tě zahřeju jako nikdo jiný na světě. V mém huňatém objetí roztálo nejedno zmrzlé srdíčko. Máš štěstí, že mě máš!

Bino Panda plyš 30 cm

Bino Panda plyš 30 cm

Hodnocení: 5
355 Kč 219 Kč

Roztomilá panda je vyrobena z měkkého kvalitního plyše. Děti mají medvídky rády a i tuto pandu si určitě rychle oblíbí. Slouží jako hračka na mazlení, hraní nebo jako krásný a doplněk do dětského pokoje.

Rappa plyšový pes yorkshire 30 cm, ECO-FRIENDLY
269 Kč

Rozkošný plyšový pejsek nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Sedící Yorkshire je vyroben z exkluzivní, velmi kvalitní plyše a jeho velikost je cca 30 cm. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek!

Lamps Páv plyš

Lamps Páv plyš

Hodnocení: 4,4
539 Kč 479 Kč

Plyšová hračka v podobě hrdého zvířete procházejícího se po zámeckých zahradách páva. Plyšák o velikosti 35 cm. Vyrobeno z kvalitního plyšového materiálu. Takový krásný plyšák potěší obdarované dítě i dospěláka.

MÚ Brno Krtek střední, 35 cm
718 Kč 559 Kč

Populární plyšový krtek ve střední velikosti z oblíbeného dětského Večerníčku.

Alltoys Medvídek Pú, 35 cm
409 Kč 399 Kč

Plyšový Medvídek Pú kterého znáte o pohádky, bude nejlepší kamarád vašeho dítěte! Medvídek Pú se stal slavným díky svému stvořiteli, nejslavnějšímu autorovi dětských knih 20. stolení, Alanu Milneovi.

TY Tajný život mazlíčků BRIGITTE, 27 cm - Medium
419 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová hračka BRIGITE nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

Rappa Plyšový labrador sedící, 27 cm, ECO-FRIENDLY
429 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento roztomilý plyšový pes labrador by neměl chybět v žádném dětském pokojíčku ani mezi zvířátky. Velikost plyšáka je 27 cm. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA.

TY Beanie Buddies The Secret Life of Pets - Chloe 27 cm
419 Kč 409 Kč

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známé kočky se jménem Chloe z animáku Tajný život mazlíčků. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima.

Lumpin Ovečka Olivia, baletka
299 Kč 249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Až se večer setmí a bude čas jít spát, já taky budu s tebou. Se mnou se už nikdy nebudeš bát. Odháním zlé duchy a přivolávám krásné sny. Spočítáme spolu všechny ovečky, dokud neusneš.

Lumpin Medvěd s mašlí, malý
229 Kč 199 Kč

Jmenuji se Lumpin. Jsem snílek každým medvědím chloupkem, šťastný když objevím nového kámoše. Vyrážím do celého světa, abych poznal, kdo, kde a jak žije. Sním si svůj vlastní sen.

Rappa Plyšový pes westík sedící, 30 cm, ECO-FRIENDLY.
305 Kč 259 Kč

Tento roztomilý plyšový pes westík by neměl chybět v žádném dětském pokojíčku ani mezi zvířátky. Velikost plyšáka je 30 cm. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA.

Rappa Plyšový plameňák 34 cm, ECO-FRIENDLY
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozkošný plyšový plameňák nesmí chybět ve tvém plyšovém ZOO! Plameňák o velikosti 34 cm je vyroben z exkluzivní, kvalitní plyše. Tento senzační plyšový kousek je ideální i jako dárek. Paráda!

Lamps Srnka plyš

Lamps Srnka plyš

Hodnocení: 5
369 Kč 319 Kč

Plyšová hračka v podobě malé plaché srnky. Srnky jsou jedny z nejrozšířenějších jelenovitých sudokopytníků. Tento roztomilý, ušatý plyšák jistě potěší i vaše děti. Vyrobeno z kvalitního plyšového materiálu.

Alltoys Prasátko, 35 cm

Alltoys Prasátko, 35 cm

Hodnocení: 5
409 Kč 399 Kč

Plyšové Prasátko které znáte o pohádky o Medvídkovi Pú bude nejlepší kamarád vašeho dítěte! Medvídek Pú se stal slavným díky svému stvořiteli, nejslavnějšímu autorovi dětských knih 20. stolení, Alanu Milneovi.

Mikro hračky Čtyřlístek Pinďa plyšový 30cm
349 Kč 289 Kč

Plyšová postavička zajíce Pinďi z oblíbeného komiksu Čtyřlístek o velikosti 30 cm se stane příjemným plyšákem doma i na cestách. Pinďa nezkazí žádnou legraci.

Lumpin Motýlí slečna Ofélie
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Teprve nedávno se Ofélie proměnila v motýlí slečnu. Když byla ještě housenkou, byla smutná, protože si připadala ošklivá. Teď má však krásná křídla, která jí umožňují létat. Pokud jde o přátelství rozhodně není přelétavá, ale létání miluje.

Squishable Corgi
599 Kč

Plyšová hračka, hebký pejsek. Vhodný pro všechny věkové kategorie. Rozměr: dl.20 cm x š.20 cm x v.20 cm Věk: 0+

MÚ Brno Tučňák Sven malý, 30cm
419 Kč 339 Kč

Plyšový tučňák Sven o velikosti 30 cm bude roztomilou ozdobou každé postýlky či poličky dětského pokojíčku. Vhodné pro všechny děti bez omezení věku.

Lumpin Pes Benny, střední

Lumpin Pes Benny, střední

Hodnocení: 4,9
199 Kč 179 Kč

Jmenuji se Benny. Když se rozeběhnu, nic mě nezastaví. Moje ouška vlají s větrem a já jsem šťastný, že budu zase první. Miluji sport, zábavu a volnost. Doma jsem za sportovní hvězdu.

Rappa Plyšové prase stojící, 26 cm, ECO-FRIENDLY
225 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toto rozkošné plyšové prasátko by nemělo chybět v žádném dětském pokojíčku ani mezi zvířátky. Velikost plyšáka je 26 cm. Hračka je vyrobena z vysoce kvalitního plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA.

MÚ Brno Spejbl 30 cm

MÚ Brno Spejbl 30 cm

Hodnocení: 5
579 Kč 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Josef Spejbl alias Taťulda, který vnáší do příběhů o Hurvínkovi výchovnou stránku, rodičovskou starost a hlavně humor. Postavička je vyrobená z plyše a měří cca 30 cm. Zažije dobrodružství a legraci s nerozlučnou trojicí Hurvínkem, Spejblem a Máničkou.

Hasbro Uglydolls Velká plyšová figurka - OX
515 Kč 399 Kč

Žijte blaze, mazlíci! S těmito velkými plyšovými postavičkami z filmu Uglydolls nebudete chtít dělat nic jiného než se jen tulit a láskyplně se k nim přivinout. Jemná plyšová postavička o velikosti 33 cm.

Lumpin Opice Mocca, střední
279 Kč 269 Kč

Jak už to bývá, svedla je dohromady velká náhoda! Nerozlučná dvojka MOCCA a COFEE se potkali na trhu v Brazílii, kam oba zavítali. Nejen, že byl Cofee okamžitě okouzlen jejím krásným kožíškem, ale učarovalo mu i její jméno. Tak usoudil, že je jejich osud být spolu. On přeci kávu miluje, tedy i Moccu!

MÚ Brno Rumcajs 27 cm

MÚ Brno Rumcajs 27 cm

Hodnocení: 5
269 Kč 249 Kč

Textilní hračka Rumcajs z pohádky O loupežníku Rumcajsovi. Rumcajs žije se svou rodinou v lese Řáholec. Má dobré srdce a pomáhá slabým a chudým lidem proti hamižné a lstivé vrchnosti. Hračka je veliká 27 cm.

Mikro hračky Čtyřlístek Fifinka plyšová 30cm
349 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová postavička fenky Fifinky z oblíbeného komiksu Čtyřlístek o velikosti 30 cm se stane příjemnou společnici doma i na cestách.

Dino Tygr, 35 cm

Dino Tygr, 35 cm

Hodnocení: 5
409 Kč 319 Kč

Plyšový Tygr kterého znáte o pohádky o Medvídkovi Pú bude nejlepší kamarád vašeho dítěte! Medvídek Pú se stal slavným díky svému stvořiteli, nejslavnějšímu autorovi dětských knih 20. stolení, Alanu Milneovi.

Rappa Plyšová kočka perská ležící, 30 cm
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherná plyšová perská kočka o délce 30 cm je jako živá. Kočka je vyrobena z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Krásný dárek pro milovníky koček.

Rappa Plyšový mýval sedící 26 cm
309 Kč

Krásný plyšový mýval přece nemůže chybět ve tvé sbírce plyšových zvířátek! Roztomilý mýval o velikosti 26 cm je vyroben z velmi kvalitní, heboučké plyše. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro všechny milovníky roztomilých plyšáků!

Hasbro TROLLS plyšová postavička DJ Suki
389 Kč 299 Kč

S těmito sběratelskými plyšovými panenkami Trollu si užijete tolik zábavy! Každá má divoké barevné vlasy a měkké mazlící tělo. Postavičku DJ Suki v pestrých barvách se sluchátky inspirovanou filmem Trollové si děti jistě zamilují.

Mikro hračky Čtyřlístek Bobík plyšový 30cm
349 Kč 299 Kč

Plyšová postavička prasátka Bobíka z oblíbeného komiksu Čtyřlístek o velikosti 30 cm se stane příjemným plyšákem doma i na cestách. Pomůže dětem s kdejakou nesnází.

Astoreo Plyšový králíček s dekou
349 Kč

Set plyšové hračky a deky v krásném dárkovém balení, hebké na dotek. Ideální dárek pro chlapečka i holčičku již od narození.

Astoreo Plyšový králíček s dekou
349 Kč

Set plyšové hračky a deky v krásném dárkovém balení, hebké na dotek. Ideální dárek pro chlapečka i holčičku již od narození.

Mikro hračky Čtyřlístek Myšpulín plyšový 30cm
349 Kč 289 Kč

Plyšová postavička kocoura Myšpulína z oblíbeného komiksu Čtyřlístek o velikosti 30 cm se stane příjemnou hračkou doma i na cestách. Kocour vyřeší s dětmi kdejakou záhadu.

TY Tajný život mazlíčků MEL, 27 cm - Medium
419 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová hračka nejvyšší kvality MEL od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima. Každé zvířátko má svoje jméno, datum narození a krátkou básničku, kterou najdete na štítku.

Lumpin Myška Aimi bílá v trendy sukýnce
279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je jich vždy a všude plno! O kom je řeč? Přeci o Azumi a Ami. Jsou to dvě nerozlučné kamarádky myšky. Když jsou spolu, předhání se úplně ve všem. Třeba, která má hezčí oblečení, více lesklý kožíšek či bělejší zoubky. Snad úplně nejhorší je, když se začnou jedna přes druhou pištivým hláskem překřikovat.

Lumpin Ovečka Olivia, ležící
249 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jmenuji se Olivia. Až se večer setmí a bude čas jít spát, já tay budu s tebou. Se mnou se už nikdy nebudeš bát. Odháním zlé duchy a přivolávám krásné sny. Spočítám s tebou všechny ovečky, dokud neusneš.

Mac Toys Pejsek s hnědýma ušima 30 cm
299 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jemňoučký plyšový pejsek, se kterým je radost se pomazlit. Děti mají plyšáky rády. Plyšák má výšku 30 cm a je vyroben z kvalitního a příjemného plyše. Vhodné pro děti od narození.

Lumpin Koala Dubbo
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Všichni pozor, nad vámi šplhá medvěd. Tedy spíš medvídek. Bát se ho však nemusíte. Je moc hodný. Celý den spí nebo si pochutnává na zdravém listí eukalyptu. Nespěchejte, on vám nikam neuteče. Je to klidný pohodář, typický australský buschman.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Cpané plyšové hračky do 35 cm.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Cpané plyšové hračky do 35 cm výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Cpané plyšové hračky do 35 cm akce.