Rappa Velký plyšový medvěd 100 cm, šedý
549 Kč 519 Kč

Plyšový méďa nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Medvěd je vyroben z kvalitní heboučké plyše, má šedou barvu a navíc je zdoben stylovou mašlí. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké!

Dino Anna plyš 43 cm

Dino Anna plyš 43 cm

Hodnocení: 5
579 Kč 499 Kč

Plyšová princezna Anna z pohádky Ledové království 2. Hračka je z hebkého a měkkého materiálu a stane se u dětí oblíbenou společnicí. Bude kamarádkou při dlouhých cestách nebo při nočním usínání.

Lamps Plyšový Krokodýl 125 cm
479 Kč 379 Kč

Tento krokodýl by neměl chybět v žádném pokojíčku. Hračka je vyrobena z plyšového materiálu, který je příjemný na dotek. Plyšový krokodýl o velikosti cca 125 cm.

Lamps Slepice plyš

Lamps Slepice plyš

Hodnocení: 5
399 Kč 369 Kč

Akce

Plyšová hračka v podobě nepostradatelného domácího zvířátka slepice. Plyšák o velikosti 39 cm. Vyrobeno z kvalitního plyšového materiálu. Tato krásný samička kuru domácího potěší obdarované dítě i dospěláka.

Rappa Velký plyšový jednorožec Koki 130 cm
1 279 Kč 1 189 Kč

Velká plyšová hračka v podobě růžového jednorožce jménem Koki nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Plyšák o velikosti 130 cm je vyroben z heboučké plyše. Ideální dárek pro jakoukoli příležitost!

Lamps Medvěd velký 100 cm plyš
637 Kč 449 Kč

Úžasný plyšový medvěd je velmi příjemný na dotyk a je vhodný pro děti od narození. Je vyroben z měkkého a jemného plyše. Slouží jako mazlík, hračka a nebo jako krásný a typický doplněk do dětského pokoje.

Lamps Plyš Panda 100 cm

Lamps Plyš Panda 100 cm

Hodnocení: 4,8
499 Kč

Pořiďte dětem nového kamaráda na mazlení! Měkoučký plyšový medvídek panda o velikosti 100 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše a tak je ideální k pomazlení. Tento plyšák bude ideálním dárkem pro všechny!

Lamps Plyšový medvěd tmavý 100 cm
719 Kč 439 Kč

Velký plyšový medvěd, který udělá radost snad každému dítěti. Tak velký, že ho lze sotva obejmout. Společník, kterého nikdy nebudete chtít pustit!

Lamps Plyš Pes béžový 90 cm
410 Kč 339 Kč

Krásný plyšový pes nesmí chybět v žádném pokojíčku. Je vyroben z měkkého a jemného plyše. Velmi příjemný na dotyk a je vhodný pro děti od narození.

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 35,5 cm
399 Kč 329 Kč

Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.

Disney Minnie plyš 65 cm

Disney Minnie plyš 65 cm

Hodnocení: 4,9
1 109 Kč

Každý ví, že za úspěchem myšáka Mickeyho stojí i jeho kamarádka Minnie. Plyšová myška Minnie známá z příběhů Walta Disneyho je vyrobena z měkoučkého materiálu. Aby oslnila publikum, oblékla si tentokrát růžové šaty s puntíky a samozřejmě k nim sladila i mašli, bez které se nikdy neobejde. Tato půvabná myška se jistě rychle stane věrnou kamarádkou každé malé slečny.

Lamps Kůň 62 cm plyš

Lamps Kůň 62 cm plyš

Hodnocení: 4,3
359 Kč 229 Kč

Úžasný plyšový koník je úžasná hračka vhodná pro děti všech věkových kategorií. Koník je vyroben z jemného plyše a je to úžasný parťák na mazlení, hraní a nebo jen na vystavení v pokojíčku.

MÚ Brno Krtek 50cm, Nový Design
1 069 Kč 989 Kč

Roztomilá plyšová postavička Krtečka v novém designu. Krtek měří 50 cm a je vhodný pro děti již od narození. Kvalitní provedení českého výrobce MÚ Brno. Uvidíte, že se tento velikán stane nepostradatelným společníkem při hrách v pokojíku vašich dětí.

Mac Toys Plyšová housenka 90 cm
449 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá pestrobarevná velká plyšová housenka, se kterou je radost se pomazlit. Děti si housenku jistě zamilují díky jejímu vlídnému obličeji. Děti mají velké plyšáky rády. Housenka má délku 90 cm a je vyrobena z kvalitního a na omak příjemného jemného plyše.

Mac Toys Plyšový medvídek světle hnědý, 60 cm
649 Kč

Jemňoučký velký plyšový medvídek, se kterým je radost se pomazlit. Děti mají medvídky rády. Když jde ale o velkého huňatého medvěda jsou ještě radši. Plyšák má výšku 60 cm a je vyroben z kvalitního a příjemného plyše.

Lamps Plyš Tygr hnědý 55 cm
289 Kč 249 Kč

Velký plyšový hnědý tygr, který udělá radost snad každému dítěti. Jednu z největších šelem můžeš mít přímo u sebe v pokojíčku. Plyšák je o velikosti 55 cm. Tento tygr bude ideálním dárkem pro malé i velké!

Lamps Plyš medvěd světlý 46 cm
299 Kč 189 Kč

Pořiďte dětem nového kamaráda na mazlení! Měkoučký plyšový medvídek o velikosti 46 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše, a tak je ideální k pomazlení. Tento plyšák je skvělým dárkem pro malé i velké!

Rappa Velký plyšový medvěd Fido 100 cm
589 Kč 569 Kč

Veliký plyšový medvěd Fido nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Medvěd ve velikosti 100 cm je vyroben z kvalitní heboučké plyše a má světle hnědou barvu. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké!

John Velký plyšový kůň, stojící
1 549 Kč 1 399 Kč

Novinka

Velký plyšový kůň s uzdičkou a otěžemi, který udělá radost snad každému dítěti. Společník, kterého nikdy nebudete chtít pustit! Kůň má stabilní konstrukci na hraní i sezení. Připravte si pro něj kvalitní ustájení a pečlivě se o svého koníka starejte. Vydává 3 různé zvuky.

Rappa Velký plyšový jednorožec bílý Funkie 85 cm-28%
699 Kč 499 Kč

Akce

Velký roztomilý plyšový jednorožec Funkie nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Jednorožec o velikosti 85 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše. Tento senzační plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké!

Mac Toys Plyšová opice 100 cm
699 Kč 579 Kč

Jemňoučká velká plyšová opice, se kterou je radost se pomazlit. Děti mají opičky rády a čím větší plyšák je tím lépe. Plyšák má výšku 100 cm a je vyroben z kvalitního a na omak příjemného plyše.

Lamps Plyš medvěd tmavý 46 cm
299 Kč 179 Kč

Pořiďte dětem nového kamaráda na mazlení! Měkoučký plyšový medvídek o velikosti 46 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše, a tak je ideální k pomazlení. Tento plyšák je skvělým dárkem pro malé i velké!

MÚ Brno Krtek maxi 110cm
4 888 Kč 3 199 Kč

Krtek Maxi 110 cm je opravdu hooodně velkým kamarád dětí. Je to vééélký mazel a nepřehlédnutelný spoločník v dětském pokojíku. Kvalitní zpracování českého výrobce MÚ Brno.

Lamps Plyšový Tygr bílý 70 cm
1 059 Kč 649 Kč

Velký plyšový tygr, který udělá radost snad každému dítěti. Společník, kterého nikdy nebudete chtít pustit! Jednu z největších šelem můžeš mít přímo u sebe v pokojíčku. Je to mazel!

Rappa Velký plyšový jednorožec Luki 130 cm bílý
1 019 Kč

Novinka

Tento velký plyšový bílý jednorožec Luki nesmí chybět v žádném pokojíčku. Jednorožec je o velikosti 130 cm a je vyroben z kvalitní jemné plyše. Kombinace bílé barvy, duhové hřívy a ocasu je opravdu exkluzivní.

Lamps Plyš Panda 58 cm

Lamps Plyš Panda 58 cm

Hodnocení: 4,3
319 Kč

Krásná plyšová panda nesmí chybět v žádném pokojíčku. Je vyrobena z měkkého a jemného plyše. Velmi příjemná na dotyk a je vhodná pro děti od narození.

Rappa Velký plyšový medvěd Bono 80 cm světlý
519 Kč 449 Kč

Krásný plyšový medvěd nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Plyšový medvěd o velikosti 80 cm je vyroben z heboučké plyše a je zdobený saténovou mašlí. Ideální dárek pro jakoukoli příležitost!

Mac Toys Plyšová panda 100 cm
699 Kč 519 Kč

Roztomilá jemná velká plyšová panda, se kterou je radost se pomazlit. Děti mají plyšáky rády a čím větší plyšák je tím lépe. Dvoubarevná panda má výšku 100 cm a je vyroben z kvalitního a na omak příjemného plyše.

Rappa Velký plyšový medvěd Oskar 90 cm hnědý
539 Kč

Jemňoučký velký plyšový medvídek Oskar o velikosti 90 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše, a tak je ideální k pomazlení. Tento plyšák je skvělým dárkem pro malé i velké!

MÚ Brno Medvěd Pupík 60cm, béžovo-růžový
569 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Medvěd Pupík v béžovo-růžovém provedení. Veliký plyšák se stane skvělým kamarádem vašeho dítěte, které si navíc zamiluje jeho plyšový pupík. Je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou příjemné na dotek a svádí k mazlení malé i dospělé.

Lamps Plyš Slon 90 cm

Lamps Plyš Slon 90 cm

Hodnocení: 4
469 Kč 349 Kč

Novinka

Velký plyšový slon udělá radost každému dítěti. Stane se úžasným mazlíčkem a zároveň i krásným doplňkem do dětského pokojíčku. Je vyroben z měkkého a jemného plyše.

Mac Toys Plyšová žába 100 cm
699 Kč 569 Kč

Jemňoučká velká roztomilá plyšová žába, se kterou je radost se pomazlit. Děti mají plyšáky rády a čím větší plyšák je tím lépe. Žába má výšku 100 cm a je vyroben z kvalitního a na omak příjemného plyše.

Lamps Plyšový Kůň nosnost 100 kg
1 969 Kč 1 169 Kč

Velký plyšový kůň s uzdičkou a otěžemi, který udělá radost snad každému dítěti. Společník, kterého nikdy nebudete chtít pustit! Kůň má stabilní kostrukci na hraní i sezení. Připravte si pro něj kvalitní ustájení a pečlivě se o svého koníka starejte.

Mac Toys Plyšový slon 100 cm
719 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jemňoučký velký šedivý plyšový slon, se kterým je radost se pomazlit. Děti mají plyšáky rády a čím větší plyšák je tím lépe. Slon má výšku 100 cm a je vyroben z kvalitního a na omak příjemného plyše.

Rappa Plyšový leguán zelený, 70 cm
319 Kč 269 Kč

Krásný plyšový leguán nemůže chybět v žádném dětském pokojíčku! Leguán o délce 70 cm je vyroben z vysoce kvalitní plyše a je tak součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Ideální dárek pro malé i velké milovníky plyšových zvířátek!

Dino Minnie flopsies 36 cm
409 Kč 329 Kč

Známá myška z dílny Walta Disneyho. Krásná Minnie svým širokým úsměvem zvedne náladu každému, koho potká. Veselou atmosférou naplní i dětský pokojíček vaší malé slečny.

Mac Toys Plameňák 100 cm
549 Kč 389 Kč

Jemňoučký velký plyšový plameňák s dlouhýma nožkama, se kterým je radost se pomazlit. Děti mají zvířátka rády a čím větší plyšák je tím lépe. Plyšák má výšku 100 cm a je vyroben z kvalitního a příjemného plyše.

Lamps Plyš Pes ležící 100 cm
529 Kč 429 Kč

Novinka

Pořiďte svým dětem nového kamaráda – ležícího plyšového pejska, kterého si na první pohled zamilují . Plyšák je vyroben z velmi jemného plyšového materiálu, který je příjemný na dotek.

Lamps Plyš tygr bílý 55 cm
379 Kč

Velký plyšový bílý tygr, který udělá radost snad každému dítěti. Jednu z největších šelem můžeš mít přímo u sebe v pokojíčku. Plyšák je o velikosti 55 cm. Tento tygr bude ideálním dárkem pro malé i velké!

Lamps Plyš Žába 75 cm
409 Kč

Novinka

Zelená plyšová žába je krásnou hračkou pro všechny děti věkových kategorií. Stane se mazlíčkem a zároveň i krásným doplňkem do dětského pokojíčku. Žába je vyrobena z měkkého a jemného plyše.

Fiesta Crafts Velký maňásek - Uličnice Kačka
699 Kč 649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Po vstrčení ruky do maňáska postavička ožije a rozvíjí tak dětskou fantazii a podporuje děti v hraní vlastního divadla nebo příběhu. Maňásek je plně interaktivní. Pohybují se mu ústa a ruce a dokáže tak dítě skvěle zabavit.

Lamps Plyš pes bernardýn

Lamps Plyš pes bernardýn

Hodnocení: 3,6
599 Kč 349 Kč

Pořiďte svým dětem nového kamaráda- plyšového psa bernardýna, který je jako opravdový. Plyšák je vyroben z velmi jemného plyšového materiálu, který je příjemný na dotek.

Lamps Plyš Krokodýl 102 cm
389 Kč 339 Kč

Plyšová hračka v podobě nepostradatelného zeleného zvířátka krokodýla. Plyšák je o velikosti 102 cm. Vyroben je z kvalitního plyšového materiálu. Tento krokodýl bude ideálním dárkem pro malé i velké!

MÚ Brno Kmotra liška 35cm
509 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Plyšová Kmotra liška o výšce 35cm. O chytré kmotře lišce je československý animovaný televizní seriál vysílaný v rámci Večerníčku. Seriál vznikl na základě stejnojmenné pohádky Josefa Lady z roku 1937.

Rappa Plyšový medvěd Kuba 100 cm, hnědý
589 Kč 509 Kč

Veliký plyšový medvěd Kuba nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Medvěd ve velikosti 100 cm je vyroben z kvalitní heboučké plyše a má středně hnědou barvu. Tento plyšový kousek je ideálním dárkem pro malé i velké!

Rappa Pes salašnický ležící, 44 cm
459 Kč

Rozkošný plyšový pejsek nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku. Bernský salašnický psík o délce 44 cm je vyroben z vysoce kvalitní heboučké plyše.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Cpané plyšové hračky nad 35 cm.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Cpané plyšové hračky nad 35 cm výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Cpané plyšové hračky nad 35 cm akce.