Bigjigs Toys Dřevěné hračky Kufřík s nářadím
760 Kč

712 Kč
+ doprava zdarma

Tento kufřík potěší každého malého kutila, je totiž nacpaný dřevěnými nástroji. Děti si hraním s nástroji zlepšují zručnost a rozvíjejí kreativitu. Každý druh nářadí mají v kufru své místo pro snadnější skladování.


Buddy Toys BGP 3012 Kufr Deluxe dílna
499 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufřík a dílna v jednom pro každého malého kutila. V kufříku naleznete 36 kusů nepostradatelného příslušenství, které je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného materiálu.


Viga Dřevěná sada doktorka
459 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná doktorka v kufříku. Konečně pořádná sada pro poskytnustí první pomoci. Nalezneš zde vše potřebné pro ošetření těch nejrůznějších zranění a příznáků nemocí. Další prosím. Lidé už sedí v čekárně. Nenech je čekat na předepsaný recept.


Buddy Toys BGP 3014 Kufr Deluxe doktor
499 Kč
479 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cestovní kufřík a doktor v jednom pro malé doktory. V kufříku naleznete 13 kusů nepostradatelného příslušenství, které je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného materiálu.


Faro Vozík s nářadím Šmoulové
619 Kč
609 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický vozíček v barvách Šmoulů s nářadím. Tak koumáci jde se na věc. Pojdme spravit mamince vše co má rozbité. Set obsahuje opravářského náčiní jako je kladívko, šroubovák a doplňky.


Hape Vědcův kufřík
1 093 Kč

829 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vědcův kufřík pro opravdové vědce a kutily! Veselé barevné provedení. Každý malý kutil nebo vědec bude nadšený. Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje představivost, obratnost a koordinaci rukou a očí.


Smoby Bořek Stavitel nářadí v kufříku
359 Kč

299 Kč
- 16 %
+ doprava zdarma

Akce

Sada nářadí s doplňky v praktickém kufříku. Díky tomuto setu se i Váš malý kutil může cítit jako Bořek Stavitel. Součástí sady je pila, klíč, šroubovák, desky s otvory a šrouby. Vše je uloženo v praktickém kufříku s licencí Bořek Stavitel.


Buddy Toys BGP 3013 Kufr salón krásy
499 Kč
+ doprava zdarma

Cestovní kufřík a salón v jednom pro malé parádnice. V kufříku naleznete 14 kusů nepostradatelného příslušenství, které je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného materiálu.


Buddy Toys BGP 1031  Dětská dílna
399 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Dětská dílna 2 v 1 má mnoho příslušenství, které lze uklidit do stoličky. Ideální na zahradu i do dětského pokojíčku. Parádní set pro všechny kutily. Kufřík má praktické ouško na přenášení.


Klein Doktorský kufřík velký, průsvitný
639 Kč

529 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Tato sada umožní malým studentům medicíny seznámit se se základními nástroji, které lékaři používají. Hraní si na lékaře je skvělý způsob, jak se vaše dítě naučí pomáhat druhým. Lékařské nástroje jsou napodobeniny skutečných zdravotnických nástrojů.