Schleich Prehistorické zvířátko - Acrocanthosauru 14584
487 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masožravý dinosaurus Acrocanthosaurus je obří ještěr, který dorůstal do výšky 12 metrů. Ještěr s velkými trny je ručně malovaný a je vyroben z velmi kvalitní tvrzené gumy. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Schleich Dinosaurs Herrerasaurus 14576
415 Kč 339 Kč

Prehistorické zvířátko Herrerasaurus je krásná, ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka dinosaura. Herrerasaurus byl dinosaurus žijící v období triasu. Pojmenován podle rolníka, který v roce 1959 objevil jako první jeho pozůstatky v Argentině.

Schleich Prehistorické zvířátko - Barapasaurus 14574
559 Kč 469 Kč

Barapasaurus je krásná, ručně malovaná figurka dinosaura. Je to masivní čtyřnohý býložravec s dlouhým krkem a ocasem, který je často přezdíván jako ještěrka s dlouhýma nohama. Vyroben z kvalitní gumy. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Giganotosaurus

Schleich Giganotosaurus

Hodnocení: 5
547 Kč 479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku dinosaurů o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku Giganotosaura, který byl dlouhý 12 – 13 metrů, jeho mozek byl však jen 30 cm velký.

Schleich Carnotaurus 14586

Schleich Carnotaurus 14586

Hodnocení: 4,9
415 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Carnotaurus je typickým příkladem masožravců. Jedná se o nejoblíbenějšího dinosaura pro sběratele. Figurka má pohyblivou dolní čelist. Dinosaurus měl silné zadní nohy a čelist plnou ostrých a dlouhých zubů. Žil asi před 70 miliony let. Jediný exemplář, který byl kdy nalezen, byl vykopán v Argentině.

Schleich Velká lebka s Velociraptorem a ještěrem 42348
924 Kč 759 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velká lebka s Velociraptorem jsou ručně malované figurky, které jsou dokonale propracované. Lebka lze otevřít do dvou poloh a slouží jako past pro větší kořist. Po dotknutí špičky čenichu, past sklapne. Vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Oviraptor 15001

Schleich Oviraptor 15001

Hodnocení: 4,7
199 Kč 189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oviraptor, přezdívaný také „zloděj vajec“, byl přibližně 2 m dlouhý a kolem 40 kg vážicí, opeřený dinosaurus. Žil asi před 75–70 milióny let. Oviraptor měl krátkou a vysokou hlavou se zvláštně tvarovaným zobákem a velkými drápy předních končetin.

Schleich Tyrannosaurus rex 14587
559 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tyrannosaurus Rex je nejznámější a nejoblíbenější dinosaurus, a proto se do kolekce dinosaurů Schleich přidala i tato ručně malovaná figurka. Třináct metrů dlouhý Tyrannosaurus Rex byl dvounohý dravý dinosaurus.

Schleich Prehistorické zvířátko - Therizinosaurus mládě
399 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitně a do detailu zpracovaná a ručně malovaná figurka mláděte Therizinosauruse. Therizinosaurus je neškodný býložravec s dlouhými a ostrými drápy. Nezbedné mládě je připraveno k boji s ostatními dinosauřími mláďaty v podobném věku.

Schleich Dimetrodon

Schleich Dimetrodon

Hodnocení: 5
277 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku dinosaurů o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku Dimetrodona. Jeho zádová plachta se skládala z kůže a kostí a pomáhala mu rychleji se zahřát na slunci. Když se chtěl zchladit, otočil plachtu souběžně se slunečními paprsky.

Schleich Prehistorické zvířátko - Pteranodon
272 Kč 239 Kč

Kvalitně a do detailu zpracovaná a ručně malovaná figurka Pteranodona. Byl jedním z největších pterosaurů v dřívější době. Pravděpodobně nevyužíval křídla často, ale místo toho využil vítr, aby klouzal vzduchem, podobně jako albatros.

Schleich Spinosaurus

Schleich Spinosaurus

Hodnocení: 5
547 Kč 469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku dinosaurů o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku Spinosaura, což byl jeden z nejnebezpečnějších dinosaurů pravěku

Schleich Prehistorické zvířátko - Dilophosaurus 14567
356 Kč 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prehistorické zvířátko Dilophosaurus je krásná, ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka dinosaura. Byl jeden z prvních velkých masožravých dinosaurů z pravěku. Žil před 200–192 miliony let v jurském období.

Schleich Psittacosaurus 15004
199 Kč

Psittacosaurus neboli také „papouščí ještěr“ byl až 2 m dlouhý a vážil 20 kg. Jednalo se o býložravého dinosaura. Žil zhruba před 135 až 105 milióny let. Na hlavě neměl rohy či kostěné hrboly a byl i bez znatelného kostěného štítu, přičemž zřejmě dokázal běhat na zadních končetinách.

Schleich Dinogorgon 15002
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Figurka Dinogorgona, jinak nazývaného také „strašný gorgon“, doplní vaši sbírku dinosaurů. Dinogorgon pochází ze zaniklého rodu Rubidgeine gorgonopsians a patřil mezi šavlozubý druh dinosaurů. Žil před více než 250 miliony let na území

Schleich Prehistorické zvířátko - Kentosaurus
356 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitně a do detailu zpracovaná a ručně malovaná figurka Pteranodona. Kentrosaurus byl klidný býložravec, ale měl daleko do bezbrannosti. Ale v případě útoku dokázal uštědřit vážná zranění díky svým hrotům na krku a těle. Nejobávanější byl ale jeho ocas, kde měl až 73 cm dlouhé bodce.

Schleich Dimorphodon

Schleich Dimorphodon

Hodnocení: 5
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku dinosaurů o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku Dimorphoda. Dimorphodon byl malý ptakoještěr s velkou lebkou a dlouhým zobákem.

Schleich Animantarx

Schleich Animantarx

Hodnocení: 4,7
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku dinosaurů o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku Animantarxe. Animantarx byl asi 3 m dlouhý dinosaurus s kostěným pancířem.

Schleich Adventní kalendář 2019 - Dinosauři
892 Kč 609 Kč

Na toto všichni dinosauří fanoušci čekali! Adventní kalendář obsahuje jednotlivé figurky dinosaurů a mnoho doplňků, které vytvoří kompletní hrací scénku. Připojitelné části rostlin. Uzavíratelné dinosauří vejce. Úžasný dárek pro všechny fanoušky dinosaurů.

Schleich Prehistorické zvířátko - Ankylosaurus zvířátko 15023
277 Kč 259 Kč

Jako býložravý dinosaurus Ankylosaurus nelovil, ale věděl, jak se bránit! Pokud se cítil ohrožen, rozhýbal svůj těžký, zkostnatělý ocas a použil jej proti útočníkům. Pravděpodobně se mu podařilo rozbít i velké kosti.

Schleich Prehistorické zvířátko - Allosaurus 14580
415 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka dinosaura nadchne nejen malé milovníky prehistorických zvířat. Allosaurus byl jedním z největších masožravých dinosaurů. Žil přibližně před 15 miliony let. Allosaurus měl zuby jako pily a mohly dosáhnout až 10 centimetrů. Jeho paže byly silné ale extrémně krátké.

Schleich Prehistorické zvířátko - Agustinia 15021
406 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dlouhé úzké hřbetní trny Agustinie způsobují, že vypadá tak jedinečně a není možné ji splést s jiným dinosaurem. Její tělo bylo pokryto neobvykle vypadajícími zkostnatělými deskami kůže. Jako neškodný býložravec pravděpodobně potřeboval hřbetní trny a tvrdou zkostnatělou kůži k ochraně před dalšími masožravými dinosaury.

Schleich Prehistorické zvířátko - Baryonyx 15022
406 Kč 389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dlouhá, úzká a plochá hlava Baryonyxe je velmi podobná hlavě krokodýla, díky čemuž je obzvláště vzrušujícím prehistorickým plazem. Předpokládá se, že tento dinosaurus lovil primárně ve vodě a mohl ponořit svůj dokonale tvarovaný nos do vody, aby chytal ryby. Měl také neobvykle velké a těžké palcové drápy ve tvaru háčku, kterými si podržel kořist.

Schleich Prehistorické zvířátko - Postosuchus s pohyblivou čelistí 15018
277 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Postosuchus byl archosaurus, a tedy blízký příbuzný moderních krokodýlů. Měl nápadně zkostnatělou pleť a dlouhý, úzký čenich. Obvykle se pohyboval na čtyřech nohách. Někdy stál jen na zadních, aby mohl chytit kořist svými drápy. Když Postosuchus otevře jeho silnou, pohyblivou čelist, jsou vidět jeho ostré, špičaté zuby.

Schleich Prehistorické zvířátko - Stegosaurus 14568
370 Kč 339 Kč

Přesný gumový model prehistorického zvířátka. Stegosaurus je rodem ptakopánvého dinosaura, který žil v období jury. Jeho pojmenování znamená „střechovitý ještěr“, toto označení dostal podle plochých desek, menší měl na krku a větší na hřbetě a přední části ocasu.

Schleich Therizinosaurus 15003
559 Kč 489 Kč

Therizinosaurus, přezdívaný jako „ještěr s kosou“, byl velice impozantní dinosaurus a to díky jeho gigantickým drápům, které měrily i přes 1 metr. Až do dnešního dne nikdo nezjistil, proč potřeboval takové zbraně. Nicméně je pravděpodobné, že je používal k obraně nebo na strhávání listí ze stromů.

Schleich Prehistorické zvířátko - Triceratops
409 Kč

Kvalitně a do detailu zpracovaná a ručně malovaná figurka Triceratopse. Jméno Triceratops znamená „tři rohy na hlavě“. Ačkoliv Triceratops vypadal nebezpečně, krmil se výhradně rostlinami. Jako býložravec byl pronásledován Tyrannosaurusem Rexem. Přední část jeho čelisti byla formována jako zobák.

Schleich Prehistorické zvířátko - Dunkleosteus 14575
415 Kč 359 Kč

Dunkleosteur je predátor devonských moří, které nemá zuby, ale pouze ostré kostěné výčnělky. Je to nebojácný lovec a jeho skus dokáže vyvinout velkou sílu. Figurka je ručně malovaná a je vhodná pro děti od 3 let. Vyrobeno z velmi kvalitních materiálů.

Schleich Sáček s překvapením - mini dinosauři L, série 1
279 Kč

Novinka

Sběratelská zvířátka Dinosauři. Objevujte 3 z 10-ti různých zvířátek mini dinosaurů Schleich! Figurky Schleich jsou propracované do nejjemnějších detailů, aby dětem pomohly učit se během hraní. Tato položka je součástí tematického světa Dinosaurus. Nechte se překvapit, která 3 zvířátka se skrývají ve vašem sáčku!

Schleich Jeskyně s dinosaury 41461
1 726 Kč 1 389 Kč

Masožravý Herrerasaurus běsní kolem dinosauří jeskyně. Microraptor se snadno skryje, protože je malý. Ale Psittacosaurus má jen jednu příležitost uniknout, uteče? Přední část jeskyně může být přeměněna na katapult! Když se kamenný sloupec zhroutí, zavalí vše pod ním!

Schleich Velociraptor 14585

Schleich Velociraptor 14585

Hodnocení: 4,1
339 Kč

Velociraptor měřil 70 cm a byl to pernatý dravec s poměrně malým vzrůstem vzhledem k jiným dinosaurům. Velociraptoři byli pravděpodobně velice inteligentní masožraví dravci, kteří lovili v houfu. Díky tomu dokázali přemoci zvířecí kořist větší, než byli oni. Běhali rychlostí až 65 km/hod.

Schleich Prehistorické zvířátko - Utahraptor 14582
284 Kč 259 Kč

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka dinosaura nadchne nejen malé milovníky prehistorických zvířat. Utahraptor byl rychlý, hbitý dravec, který lovil býložravé dinosaury. Na druhém prstu jeho zadní nohy měl neobvykle dlouhý dráp ve tvaru půlměsíce. Figurka má pohyblivou spodní čelist a ramena předních končetin.

Schleich Prehistorické zvířátko - Brachiosaurus 14581
559 Kč 489 Kč

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka dinosaura nadchne nejen malé milovníky prehistorických zvířat. Brachiosaurus v překladu znamená „paže ještěra“.Toto jméno získal, jelikož jeho přední paže byly delší než jeho zadní nohy. Jeho dlouhý krk ukazoval automaticky nahoru a díky tomu mohl jíst vyšší rostliny s menším úsilím.