10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím
Schleich 42389 Jezdecká škola s jezdci a koňmi

Tato úžasně propracovaná jezdecká škola je ideálním doplňkem ke stáji. Scházejí se tam všichni milovníci koní, kde trénují skákat přes překážky a starají se o koně. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Schleich 98983 Adventní kalendář 2023 Farm World Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím
Schleich 98983 Adventní kalendář 2023 Farm World

S adventním kalendářem Schleich® FARM WORLD je čekání na Vánoce vážně zábava. Za každým okénkem se skrývá milé překvapení pro farmu. Jak bude farmářka Laura slavit Vánoce se všemi zvířecími mláďaty? Kdo u toho bude? Bude dost dárků pro všechny? To se dozvíš, když postupně otevřeš 24 okének.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím
Schleich 42438 Mycí kout klubový s příslušenstvím

Po tréninku Emily odmění svou holštejnskou klisnu chladnou sprchou v mycím koutě. Vede Lunu na protiskluzovou gumovou podložku, přiváže kobylku za ohlávku a uchopí vodní hadici zavěšenou na šikovném otočném rameni.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Schleich 42467 Kočár pro koňskou show Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 42467 Kočár pro koňskou show

Sada kvalitně a do detailu zpracovaných a ručně malovaných figurek ze série Horse club. Kočár pro koňskou přehlídku je láskyplně ozdoben čtyřlístky, podkovami a motýly. Klára také přidala krásné dekorace do ohlávky svého poníka Connemara. Na praktické poličce je uložena měkká přikrývka a dobře zásobený piknikový koš.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami

Velký dům se stájí od Schleich® Horse Club je domovem Hannah a jejích rodičů. Dům nabízí širokou škálu herních funkcí a více než 100 doplňků. Rodina Kramerových ráda sedává u jídelního stolu v kuchyni, kde společně jí jablečný koláč právě vytažený z trouby. Talíře a šálky umyjí ve dřezu. Hannah se občas proplíží pro malé občerstvení do ledničky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Schleich 42415 Karavan pro kamarádská setkání Schleich 42551 Velký dům se stájí, příslušenstvím a kloubovými figurkami
Schleich 42415 Karavan pro kamarádská setkání

Další dobrodružné příběhy o Klubu koní budou obohacené o super tajné místo pro kamarádská setkání. Den před dvanáctými narozeninami Hannah najdou kamarádky starý karavan a rozhodnou se, že se stane jejich klubovou centrálou. Kdykoliv je třeba vyřešit nějakou hádanku, setkají se dívky v karavanu. V zimě je pro dívky pohodlné sedět na modrém gauči s polštáři, v létě zase otevřít boční stěnu karavanu a mít tak krásnou velkou terasu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Schleich 42540 Blondýna Sofia s pohyblivými klouby na koni Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou
Schleich 42540 Blondýna Sofia s pohyblivými klouby na koni

Blondýnka Sofia & Blossom ze Schleich® Horse Club prostě patří k sobě! Od jejich prvního setkání, kdy andaluská klisna do Sofie jemně strčila nosem, se staly nerozlučnou dvojicí. Figurka Sofie je plně pohyblivá a může nejen stát, ale také jezdit na koni nebo sedět na židli.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Schleich 13985 Figurka Dobby Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou
Schleich 13985 Figurka Dobby

Tato figurka domácího skřítka Dobbyho se stane vaším věrným společníkem. Dobby dokáže i bez hůlky vyvolávat mocná kouzla a až do smrti bude věrně sloužit své kouzelnické rodině. Tam musí bezvýhradně poslouchat každý příkaz svého pána.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou
Schleich 42581 Klisna plemene Criollo Definitivo s česací hřívou

Naše krásná klisna plemene Criollo Definitivo z kolekce Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties je skutečný pracovní kůň a pyšní se dlouhou splývavou hřívou. Díky tmavé hřívě její pestrobarevné doplňky do hřívy opravdu vyniknou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Schleich 42502 Veterinární ordinace pro domácí zvířata Schleich 42502 Veterinární ordinace pro domácí zvířata
Schleich 42502 Veterinární ordinace pro domácí zvířata

Ve veterinární ordinaci jsou všichni zvířecí pacienti láskyplně léčeni a ošetřováni, aby byli brzy zdraví. Veterinář se o to postará. Vždy má připravené správné vybavení. S pomocí rentgenového obrazu visícího na zdi může veterinář léčit své pacienty na vyšetřovacím stole a rychle vytáhne ze svého lékařského kufříku ten správný lék. Pomocí váhy může také zkontrolovat hmotnost králíků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Schleich 42633 Figurka Harry Potter a Hedvika Schleich 42502 Veterinární ordinace pro domácí zvířata
Schleich 42633 Figurka Harry Potter a Hedvika

Kouzelnického studenta Harryho Pottera v nebelvírské školní uniformě, s hůlkou a ikonickými brýlemi doprovází jeho věrný domácí mazlíček – sněžná sova Hedvika. Harry dostal sovu ke svým narozeninám od Hagrida.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Schleich 42585 Startovací sada Kim a Caramelo Schleich 42502 Veterinární ordinace pro domácí zvířata
Schleich 42585 Startovací sada Kim a Caramelo

Plně pohyblivá figurka Kim a její trakénská klisna Caramelo ze startovací sady Kim a Caramelo u kolekce Schleich® HORSE CLUB Sofia's Beauties jsou skutečnými kamarádkami na celý život.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL