Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Domečky pro panenky Mattel

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Mattel Barbie Párty dům v Malibu HCD50 Mattel Barbie 60. výročí Domu snů HCD51
Mattel Barbie Párty dům v Malibu HCD50

Tento Barbie Párty dům v Malibu inspiruje k nekonečným hrám díky dvěma patrům a šesti hracím zónám včetně ložnice, koupelny, kuchyně, jídelny, obývacího pokoje a šatny. Balení obsahuje více než 30 předmětů a doplňků.

můžete mít 27.3.

MALL
Mattel Barbie Malibu dům FXG57 Mattel Barbie 60. výročí Domu snů HCD51
Mattel Barbie Malibu dům FXG57

Nevíš co podniknout o prázdninách? A co třeba navštívit přenosný dům v Malibu? Tento dvoupodlažní domeček ukrývá celou řadu vychytávek. Dům má 6 pokojů a více než 25 příslušenství.

můžete mít 27.3.

MALL
Mattel Barbie 60. výročí Domu snů HCD51 Mattel Barbie 60. výročí Domu snů HCD51
Mattel Barbie 60. výročí Domu snů HCD51

Barbie® oslavuje 60. výročí Domu snů speciální edicí tohoto herního setu. Dům snů má nové barevné provedení, třpytivé povrchy a spoustu prémiových doplňků. Tento domek snů pro panenky má tři patra a spoustu prostoru pro hraní.

můžete mít 27.3.

MALL
Mattel Barbie Skládací dům HCD47 Mattel Enchantimals Královský zámek kolekce Royal Herní set - zánovní
Mattel Barbie Skládací dům HCD47

Tento plně vybavený Barbie® Dům inspiruje k nekonečnému hraní díky dvěma patrům a čtyřem hracím místnostem včetně podkrovní postele, koupelny, kuchyně a jídelny. Děti se mohou rovnou nastěhovat a přehrát si jakýkoli příběh díky zábavnému vybavení včetně židlí, jídelního stolu a dalšího vybavení.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Mattel Barbie Chelsea dům se skluzavkou HCK77 Mattel Enchantimals Královský zámek kolekce Royal Herní set - zánovní
Mattel Barbie Chelsea dům se skluzavkou HCK77

Když děti otevřou dveře Chelsea™ domu se skluzavkou, objeví nekonečné možnosti hraní. Dům pro panenky Chelsea™, je velikostně přizpůsobený pro panenky s výškou cca 15 cm. Dům odhaluje různé prostory, které inspirují k hodinám vyprávění příběhů a tolika možnostem hry!

můžete mít ZÍTRA

MALL
Zánovní
Mattel Enchantimals Královský zámek kolekce Royal Herní set - zánovní Mattel Enchantimals Královský zámek kolekce Royal Herní set - zánovní
Mattel Enchantimals Královský zámek kolekce Royal Herní set - zánovní

Vítejte na zámku Royal Enchantimals™! S 5 hracími plochami a velkolepou výškou 66 cm je tento hrad plný pohádkové zábavy. Zámek je dodáván s panenkou Felicity Liškovou a Flick™ v královské módě, spolu s nábytkem a doplňky, které umožňují královskou hru a nekonečné vyprávění příběhů.

můžete mít ZÍTRA

MALL