Piatnik Pexeso a Domino Ledové království
299 Kč

Vydej se do kouzelného světa Ledového království!! Pexeso stimulujte zábavnou formou paměť a pozorovací schopnosti. 45 dílků domina tě vtáhne na 90 obrázcích do dobrodružného světa Anny, Svena, Olafa a jejich kamarádů. Zahraj si s krásnými kartičkami s motivy oblíbeného animáku Frozen.

Woody Domino MAXI

Woody Domino MAXI

Hodnocení: 4,8
479 Kč 399 Kč

Vytvořte si pestrou cestu ze dřevěného domina. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

Detoa Domino

Detoa Domino

Hodnocení: 5
209 Kč 189 Kč

Sada dominových kamenů, určená pro celou řadu dominových her, jako je Klasické domino, Blesk, nebo Bergen. Kostky jsou dřevěné a v krabičce je 55 kusů. Hra je vhodná pro celé rodiny i děti od tří let věku.

Detoa Soubor her společenská hra
609 Kč 519 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Soubor společenských her, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Vyberte a zahrajte si společně hy jako lověče nezlob se, Šachy, Dáma, Mlýn, Domino, Blechy nebo Kostky.

Piatnik Pexeso a Domino Cars Ice Racers
289 Kč

Vydej se na dobrodružnou cestu s Bleskem McQueenem! Pexeso stimulujte zábavnou formou paměť a pozorovací schopnosti. 45 dílků domina tě vtáhne na 90 obrázcích do dobrodružného světa Cars Ice Racers. Zahraj si s krásnými kartičkami s motivy oblíbeného animáku Cars.

Piatnik Pexeso & Domino - Papoušci
299 Kč 259 Kč

Pexeso a Domino v jedné krabičce! Kartičky z Pexesa a Domina Tě vezmou do světa barevných papoušků. Potrénujte svoji paměť a užijte si spoustu zábavy!

Piatnik Pexeso a domino Hodný Dinosaurus
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vydej se na dobrodružnou cestu do pravěku! Pexeso stimulujte zábavnou formou paměť a pozorovací schopnosti. 45 dílků domina tě vtáhne na 90 obrázcích do dobrodružného světa Hodného dinosaura. Zahraj si s krásnými kartičkami s motivy nového animáku Hodný dinosaurus.

Granna Domino - hra s počty
219 Kč

Hra založená na známém a oblíbeném principu domina rozvíjí logické myšlení, procvičuje počítání a učí porovnávat množiny. Jako dárek puzzle s muffinky z 18 dílků. Návod v češtině i ve slovenštině. Může hrát i jedno dítě!

L'arbre a Jouer Sada tradičních her
1 349 Kč

Soubor tradičních her s netradiční ilustrací. Obsahuje hry: Člověče nezlob se, Husí hra, Hadi a žebříky, Žlutý žolík, Domino, Mikádo, Kostky, Mlýn. Zábava pro celou rodinu.

Triominos Standard
499 Kč

Triominos Standard je úspěšná verze populární hry Domino s trojúhelníkovými kameny.

TOP BRIGHT Domino Auta 3
126 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábavná hra pro děti Domino s obrázky s hrdiny filmu Auta 3.

Trefl Domino Tlapková patrola
189 Kč 170 Kč

Domino s obrázky z animovaného seriálu Tlapková patrola. Domino je populární hra s jednoduchými pravidly vhodná pro všechny věkové kategorie.

Lamps Dřevěné domino zvířátka
169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěné domino s obrázky domácích zvířátek. Rozměry krabičky cca 15,5 × 9 × 4 cm. Věk 3+

Dino TATRA Domino
160 Kč

Klasická dětská hra, při které přikládáte kartičky k sobě stejným obrázkem.

Alltoys Domino velké
229 Kč

Krásné plastové domino – velké kostky. Domino je v několika variantách – klasické černé s bílými puntíky, pestrobarevné domino s černými puntíky, domino ovoce, domino zvířátka a domino koně U tohoto produktu nelze vybrat konkrétní varianta.

Dino DOMINO Cestovní hra
148 Kč

Hráči se snaží vyložit všechny kartičky, které jsou ve hře. Příkládají je stejným počtem bodů k sobě. Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech kartiček.

Trefl Domino Veselá zvířátka
189 Kč 170 Kč

Domino s obrázky veselých zvířátek a jejich potravy. Domino je populární hra s jednoduchými pravidly vhodná pro všechny věkové kategorie.

Alltoys Domino dřevěné broučci 28 ks
319 Kč

Obrázkové domino se hmyzími kamarády je klasickou dětskou hrou, kde cílem je spojení dvou polovin zvířátek v jeden celek. Domino, znají děti i dospělí, stále je oblíbení a jen přechází z generace na generaci.

Detoa Domino 28ks
199 Kč

DOMINO Klasická společenská hra Domino. Balení obsahuje celkem 28 kamenů vyrobených ze dřeva. Velikost každého dílku je cca 20 × 40 mm. Poskládejte dílky podle číselných hodnot nebo kostičky využijte pro stavění zábavných obrazců a vyzkoušejte dominový efekt.

Dino FROZEN II Domino
160 Kč

FROZEN II Domino Cílem hráčů je co nejdříve vyložit všechny kartičky z ruky. Kartičky domina se přikládají vždy stejným obrázkem k sobě. Místo bodů jsou na kartičkách obrázky. Věk: 4+ Určení: pro holky

Dino Společenská hra Království her (365 her) nové
599 Kč

S Královstvím her si užijete spoustu legrace! Ve hře nejdete 6 oboustranných herních plánů, 75 figurek v šesti barvách, šachové figurky, sadu karek na mariáš, kameny na domino, hrací kostku a mnohé další. Vyzkoušejte každý den něco nového! Věk: 6+

Hape Dominová dráha Hammer
820 Kč 689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vytvořte si zábavnou a barevnou cestu z domina. Využijte všechny doplňky na vytvoření pestré dráhy. Poté stačí strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Neplatí zde žádná pravidla, domino nelze postavit dobře nebo špatně.

Hape Dominová dráha Robot
1 366 Kč 1 089 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vytvořte si zábavnou a barevnou cestu z domina. Využijte všechny doplňky na vytvoření pestré dráhy. Poté stačí strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Neplatí zde žádná pravidla, domino nelze postavit dobře nebo špatně.

Lamps Dřevěné domino
679 Kč

Dřevěné domino v kyblíku. Balení obsahuje 116 dílů a návod k použití. Rozměry balení cca 18 × 20 cm. Věk 3+

Lamps Dřevěné domino - divoká zvířata
269 Kč

Dřevěné domino s divokými zvířátky. Rozměr jednoho dílku cca 7 × 3,5 × 0,5 cm. Baleno v krabičce, která slouží jako úschovný box pro domino. Rozměry balení cca 21 × 19 × 4,5 cm. Věk 3+

Lamps Dřevěné domino - domácí zvířata
269 Kč

Dřevěné domino s domácími zvířátky. Rozměr jednoho dílku cca 7 × 3,5 × 0,5 cm. Baleno v krabičce, která slouží jako úschovný box pro domino. Rozměry balení cca 21 × 19 × 4,5 cm. Věk 3+

Mikro Trading Domino 28ks v dřevěné krabičce
199 Kč

Původ domina, podobně jako u mnoha jiných oblíbených her, je zahalen tajemstvím. Nikdo přesně neví, kdy a kde ty kouzelné destičky vznikly. Domino obsahuje sadu kamenů, které mají na jedné straně kombinaci čísel. Podle čísel se kameny skládají k sobě.

Mudpuppy Domino - Divoký život / Dominoes - Wildlife
329 Kč

Společenská hra pro dva hráče. Domino obsahuje oboustranné kostky, na jedné straně barevně ilustrované na druhé má otisky tlapek, nahrazující tečky, které jsou u klasického domina. Kousky rozměr: 13 × 6 cm Balení rozměr: 14 × 7 × 7 cm Věk: 3+

Mudpuppy Domino - Jednorožec / Dominoes - Unicorn
329 Kč

Společenská hra pro dva hráče. Domino obsahuje oboustranné kostky, na jedné straně barevně ilustrované na druhé má hvězdy, nahrazující tečky, které jsou u klasického domina. Kousky rozměr: 13 × 6 cm Balení rozměr: 14 × 7 × 7 cm Věk: 3+

Mudpuppy Domino - Princezny
399 Kč

28 dílků z pevného kartonu o velikosti 4,5 × 9 cm.  Hra je recyklovatelná jsou použité ne-toxické barvy.  Dílky jsou v taštičce se zipem, ideální na cestování. Velikost taštičky je 2,5 × 11,5 × 3 cm Doporučený věk 3

ADC Blackfire Domino Junior
229 Kč

Zabavte své ratolesti a pomozte si při opakování zvířátek a dalších tvarů pomocí tohoto dětského domina. Dítě rozvíjí svou představivost i logické myšlení. Díky kovové krabičce je hra vhodná i na cesty.

Trefl Domino Minnie Mouse
189 Kč 170 Kč

Domino s obrázky myšky Minnie a jejích kamarádů. Domino je populární hra s jednoduchými pravidly vhodná pro všechny věkové kategorie.

Granna Domino barvy 02068

Granna Domino barvy 02068

Hodnocení: 4,4
269 Kč

Jako celá série MÉ PRVNÍ HRY je i toto Domino barvy určené pro 1 až 4 hráče od 2 do 4 let vyrobeno z pevného kartonu zaručujícího dlouhou trvanlivost. Díky tradičně vysoké úrovni výtvarného zpracování si s ním děti rády hrají, a učí se tak poznávat barvy i svět okolo sebe. Zároveň si procvičují jemnou motoriku, rozvíjejí pozorovací a kombinační schopnosti a učí se logicky uvažovat. V návodu najdete hru pro jednoho i více hráčů.

Djeco Domino Veselé počítání
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Domino s veselými obrázky. Spočítej pavoučky nebo pestrobarevné žížalky. Tradiční oblíbené domino, při kterém se děti učí počítat. Přiřazují k sobě číslo a obrázek s odpovídajícím počtem zvířátek.

Piatnik Pexeso a Domino Medvídek Pú
239 Kč

Vydej se do kouzelného světa Stokorcového lesa! Pexeso stimulujte zábavnou formou paměť a pozorovací schopnosti. 45 dílků domina tě vtáhne na 90 obrázcích do dobrodružného světa Medvídka Pú a jeho kamarádů. Zahraj si s krásnými kartičkami s motivy oblíbeného animáku Medvídek Pú.

Djeco Domino Farma

Djeco Domino Farma

Hodnocení: 5
229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásně ilustrované velké domino s motivem domácích zvířátek. Zvířátka se kladou stejnými konci k sobě, komu zbyde kostička, prohrává. Krabička obsahuje 12 obrázků, 24 dílků.