10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Aga Dřevěné domino + krabice Kruzzel Dřevěné domino barevné 1080 ks Kruzzel 9397
Aga Dřevěné domino + krabice

Klasická hra domino, která poskytne skvělou rodinnou zábavu a intelektuální trénink. Materiál: dřevěná krabička, plastové bloky. Rozměry. blok: 3,9 × 2 × 0,4 cm. Rozměry. krabička: 14,5 × 5 × 3 cm.

můžete mít 8.12.

Kruzzel Dřevěné domino barevné 1080 ks Kruzzel 9397 Kruzzel Dřevěné domino barevné 1080 ks Kruzzel 9397
Kruzzel Dřevěné domino barevné 1080 ks Kruzzel 9397

Domino barevné dřevěné vyrobené z masivní borovice je krásnou hračkou pro Vaše děti. Pro nejměnší může sloužit jako stavebnice pro starší pak jako domino. Stavebnice se skládá z 1080ks. Stavebnice je vyrobena z masivní přírodní borovice a povrchy dřevěných kostek jsou opatřeny kvalitními , ekologick

můžete mít 13.12.

Hape Dynamické domino Kruzzel Dřevěné domino barevné 1080 ks Kruzzel 9397
Hape Dynamické domino

Vytvořte si pestrou cestu ze 100 ks dřevěného domina. Jako doplněk je zde zvoneček, kolejnice a další drobnosti. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hape Dominová dráha Robot Detoa Soubor her společenská hra
Hape Dominová dráha Robot

Vytvořte si zábavnou a barevnou cestu z domina. Využijte všechny doplňky na vytvoření pestré dráhy. Poté stačí strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Neplatí zde žádná pravidla, domino nelze postavit dobře nebo špatně.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Soubor her společenská hra Detoa Soubor her společenská hra
Detoa Soubor her společenská hra

Soubor společenských her, který by neměl chybět v žádné domácnosti. Vyberte a zahrajte si společně hy jako lověče nezlob se, Šachy, Dáma, Mlýn, Domino, Blechy nebo Kostky.

můžete mít DNES

Od MALL
Woody Domino Domácí zvířata Detoa Soubor her společenská hra
Woody Domino Domácí zvířata

Klasické kameny domina jsou oživeny veselými obrázky domácích zvířátek z dílny české kreslířky. Tak jako u klasického domina má dítě za úkol řadit vedle sebe obrázky se stejnými zvířátky.

můžete mít DNES

Od MALL
Piatnik Triominos Granna Domino - hra s počty
Piatnik Triominos

Fascinující varianta známé hry domino. Nyní s hracími kameny ve tvaru trojúhelníku, které umožňují mnohem více herních kombinací. Napínavá hra, která vyžaduje rychlé myšlení, logiku a taktiku hráčů. Každý kámen je jedinečný a proto je užitečné, když si vypracujete strategii rozmisťování jednotlivých kamenů. Naplánujte si váš tah předem a kameny přikládejte takovým způsobem, abyste si napříště vytvořili volný prostor k hraní.

můžete mít DNES

Od MALL
Granna Domino - hra s počty Granna Domino - hra s počty
Granna Domino - hra s počty

Hra založená na známém a oblíbeném principu domina rozvíjí logické myšlení, procvičuje počítání a učí porovnávat množiny. Jako dárek puzzle s muffinky z 18 dílků. Návod v češtině i ve slovenštině. Může hrát i jedno dítě!

můžete mít DNES

Od MALL
Piatnik Triominos Travel Granna Domino - hra s počty
Piatnik Triominos Travel

Fascinující varianta známé hry domino v cestovní malé verzi v plechové krabičce. Nyní s hracími kameny ve tvaru trojúhelníku, které umožňují mnohem více herních kombinací. Napínavá hra, která vyžaduje rychlé myšlení, logiku a taktiku hráčů.

můžete mít DNES

Od MALL
Viga Dřevěné domino - domácí zvířata Viga Dřevěné domino - domácí zvířata
Viga Dřevěné domino - domácí zvířata

Dřevěné domino s domácími zvířátky. Baleno v krabičce, která slouží jako úschovný box pro domino. Obsahuje 28 dílků. Zkuste vytvořit dřevěnou cestu z domina.

můžete mít DNES

Od MALL
Woody Velká stolní hra Viga Dřevěné domino - domácí zvířata
Woody Velká stolní hra

Několik stolních her v jedné krabici – šachy, dáma, člověče nezlob se, vrchcáby, begamon, mlýn, kameny pro domino a karty. Kvalitní dřevěné provedení.

můžete mít DNES

Od MALL
Detoa Domino Krtek Viga Dřevěné domino - domácí zvířata
Detoa Domino Krtek

Dřevěné domino pro děti s motivy oblíbeného Krtečka jeho přátel. Domino je logická hra vhodné pro všechny věkové kategorie. Rozvíjí logické myšlení a to vše zábavnou a hranou formou.

můžete mít DNES

Od MALL