Bayer Design Zimní botky pro panenku
269 Kč

S těmito zimní botkami, už nikdy nebude panence zima na nohy. Růžové sněhule zdobí sladké bambulky a plyšová srst vypadající jako kožešina. Pro panenky o velikosti do 46 cm.


Bayer Design Vana pro panenky
999 Kč

699 Kč

Vana s veškerým příslušenstvím, které každá malá maminka potřebuje pro své malé panenky. Při koupání mohou zažít spousty legrace. Vana je dodávána včetně kačenky, osušky a nálepek.


Bayer Design Set pro panenku 9 v 1
1 159 Kč

999 Kč

Tato sada příslušenství pro panenky do 40 cm obsahuje vše, co budou malé maminky pro své panenky potřebovat. Součástí je postýlka, taška, hrací podložka, jídelní židlička i nádobí.


Bayer Design Autosedačka pro panenky
599 Kč

469 Kč

S touto autosedačkou pro panenky v módní barvě a v moderním designu je každá jízda autem příjemná. Vzhledem k extra přidanému potahu může panenka příjemně sedět, připoutaná integrovaným 3 bodovým pásem.


Bayer Design Set příslušenství pro panenku
399 Kč

339 Kč

S touto růžovou sadou příslušenství mohou malé maminky svým panenkám poskytnout tu nejlepší péči. Součástí je vše potřebné na krmení, přebalování i nočník.


Bayer Design Autosedačka pro panenky fialová
589 Kč

499 Kč

S touto autosedačkou pro panenky ve fialové barvě a v moderním designu je každá jízda autem příjemná. Vzhledem k extra přidanému potahu může panenka příjemně sedět, připoutaná integrovaným 3 bodovým pásem.


Bayer Design Autosedačka Deluxe
999 Kč

649 Kč

S touto autosedačkou pro panenky ve barvě půlnoční oblohy a v moderním designu je každá jízda autem příjemná. Vzhledem ke speciálnímu potahu může panenka příjemně sedět, připoutaná integrovaným 3 bodovým pásem.