Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Dopravní prostředky Barbie

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46 Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46
Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46

Barbie® Karavan snů s 80 cm skluzavkou! Doširoka otevírací obytná část vozu nabízí tři patra dokonalé zábavy! Šedesát fantastických doplňků a sedm herních zón, včetně kuchyně, jídelny, prostoru na spaní, bazénu, ohniště a prostoru pro zvířata nadchne a na dlouho zabaví každou malou slečnu!

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Mattel Barbie Klinika na kolech FRM19 Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46
Mattel Barbie Klinika na kolech FRM19

Barbie® Klinika na kolech je sanitkou i klinikou v jednom. Odpovídejte na hovory jako sanitka – stisknutím tlačítka se rozezní siréna a rozsvítí se světla. Poté zvedněte páčku v zadní části vozidla, a to se promění v kliniku širokou více než 60 cm a odhalí tři hrací prostory: odbavovací, čekárnu a vyšetřovnu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Mattel Barbie Letadlo snů GDG76 Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46
Mattel Barbie Letadlo snů GDG76

Vznes se do oblak a podívej se na svět z ptačí perspektivy v tomto parádním letadle snů. Nastup na palubu a cesta za dobrodružstvím může začít. Odklop vršek a bok letadla a odhalíš místo pro tři panenky. Pohodlně je usaď do sedaček, které jdou i sklopit a nalož jejich kufr.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Mattel Barbie Chelsea karavan Mattel Barbie Chelsea a kabriolet s nálepkami
Mattel Barbie Chelsea karavan

Panenka Chelsea™ a její štěňátko jsou připraveni vyrazit na cestu ve svém autě s karavanem, které ukrývají spoustu vychytávek. Jakmile dojedeš na místo, jednoduše karavan otevři a z karavanu se stane parádní tábořiště. Když je čas opět se vydat na cestu, zapoj karavan za kabriolet a vyraz vstříc novým dobrodružstvím.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Mattel Barbie Chelsea a kabriolet s nálepkami Mattel Barbie Chelsea a kabriolet s nálepkami
Mattel Barbie Chelsea a kabriolet s nálepkami

Fantazie dětí objeví nekonečné možnosti hraní, jakmile vyrazí na cestu s panenkou Chelsea™ a jejím štěňátkem v rozkošném, jednorožci inspirovaném autě! Mimořádně roztomilé vozidlo s místem pro panenku Chelsea™ a její štěně má otevřenou střechu a třpytivou karoserii.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Novinka
Mattel Barbie skútr FRP56 Mattel Barbie Chelsea a kabriolet s nálepkami
Mattel Barbie skútr FRP56

Vydej se vstříc zábavě na tomto růžovo- žlutém Barbie® skútru. Stačí umístit panenku Barbie® na sedadlo řidiče. Díky klipu zůstane panenka sedět po celou dobu jízdy bezpečně na sedadle. Součástí balení je i rozkošný mazlíček a helma.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Novinka
Mattel Barbie Extra Mini Minis autobus HKF84 Mattel Barbie Extra Mini Minis autobus HKF84
Mattel Barbie Extra Mini Minis autobus HKF84

Tento herní set Barbie® Extra Mini minis autobus inspiruje děti k EXTRA velké zábavě s rozložitelným vyhlídkovým autobusem. Ten nabízí několik herních ploch, skvělé funkce, neotřelé módní doplňky a exkluzivní Barbie® Extra Mini minis panenku.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Mattel Barbie Chelsea Hasičské auto HCK73 Mattel Barbie Extra Mini Minis autobus HKF84
Mattel Barbie Chelsea Hasičské auto HCK73

Děti mohou pomoci panence Chelsea™ zachránit den s jejím vlastním hasičským autem. Když panenka Chelsea™ a její štěňátko dorazí na místo zásahu, mohou děti otevřít hasičské auto a odhalit palandu, záchranářský žebřík, skládací hasičskou hadici, umyvadlo, stanici první pomoci a další.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Mattel Barbie Člun s 2 panenkami HHG60 Mattel Barbie Extra Mini Minis autobus HKF84
Mattel Barbie Člun s 2 panenkami HHG60

Pusťte se do podmořského vyprávění s panenkami inspirovanými zcela novou sérií Barbie! Tento set obsahuje 2 panenky. Panenku Barbie „Malibu“ Roberts a panenku Barbie „Brooklyn“ Roberts. Jejich motorový člun, skutečně plave na vodě.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Mattel Barbie Extra Kabriolet HDJ47 Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36
Mattel Barbie Extra Kabriolet HDJ47

Pokud jde o styl, panenky Barbie® Extra volí heslo “čím více, tím lépe” – a tento Barbie® Extra Kabriolet není výjimkou! Děti mohou vyrazit na cestu ve velkém stylu s tímto sportovním dvoumístným kabrioletem s třpytivě stříbrným lakem, charakteristickým růžovým interiérem, s duhovými ráfky, dveřmi inspirovanými křídly a chlupatými opěrkami hlavy.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36 Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36
Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36

Barbie Elektromobil 2v1 se snadno přemění z auta na kabriolet – děti jednoduše sundají střechu. A parádní jízda může začít. Připojte auto k přiložené „nabíjecí stanici“ a pokračujte v cestě za dobrodružstvím.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Novinka
Mattel Barbie Loď snů HJV37 Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36
Mattel Barbie Loď snů HJV37

Udělejte si radost s herním setem Barbie Loď snů. Set obsahuje 7 herních ploch, a to včetně skluzavky! S mořskými kamarády a doplňky s vodní tématikou je tato fantastická loď připravena na dlouhou oceánskou plavbu a skvělá mořská dobrodružství.

Momentálně nedostupné

MALL