Dopravní prostředky Barbie

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46 Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46
Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46

Barbie® Karavan snů s 80 cm skluzavkou! Doširoka otevírací obytná část vozu nabízí tři patra dokonalé zábavy! Šedesát fantastických doplňků a sedm herních zón, včetně kuchyně, jídelny, prostoru na spaní, bazénu, ohniště a prostoru pro zvířata nadchne a na dlouho zabaví každou malou slečnu!

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Sanitka a klinika 2 v 1 HKT79 Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46
Mattel Barbie Sanitka a klinika 2 v 1 HKT79

Barbie® Sanitka a klinika 2 v 1 nabízí dvě možnosti hry. Sanitka rychle přijede za pacientem za doprovodu zvuků a světel, která se aktivují stisknutím tlačítka. Zvednutím páčky na boční straně sanitky ji děti mohou otevřít a rozložit na kliniku. Ta je pak široká až 60 cm a má hned tři herní prostory.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Chelsea a kabriolet s nálepkami Mattel Barbie Karavan snů s obří skluzavkou HCD46
Mattel Barbie Chelsea a kabriolet s nálepkami

Fantazie dětí objeví nekonečné možnosti hraní, jakmile vyrazí na cestu s panenkou Chelsea™ a jejím štěňátkem v rozkošném, jednorožci inspirovaném autě! Mimořádně roztomilé vozidlo s místem pro panenku Chelsea™ a její štěně má otevřenou střechu a třpytivou karoserii.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Loď snů HJV37 Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36
Mattel Barbie Loď snů HJV37

Udělejte si radost s herním setem Barbie Loď snů. Set obsahuje 7 herních ploch, a to včetně skluzavky! S mořskými kamarády a doplňky s vodní tématikou je tato fantastická loď připravena na dlouhou oceánskou plavbu a skvělá mořská dobrodružství.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie skútr FRP56 Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36
Mattel Barbie skútr FRP56

Vydej se vstříc zábavě na tomto růžovo- žlutém Barbie® skútru. Stačí umístit panenku Barbie® na sedadlo řidiče. Díky klipu zůstane panenka sedět po celou dobu jízdy bezpečně na sedadle. Součástí balení je i rozkošný mazlíček a helma.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36 Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36
Mattel Barbie Elektromobil 2v1 HJV36

Barbie Elektromobil 2v1 se snadno přemění z auta na kabriolet – děti jednoduše sundají střechu. A parádní jízda může začít. Připojte auto k přiložené „nabíjecí stanici“ a pokračujte v cestě za dobrodružstvím.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Stylový kabriolet HBT92 Mattel Barbie Stylový kabriolet HBT92
Mattel Barbie Stylový kabriolet HBT92

růžovým Stylovým kabrioletem Barbie® může fantazie vyrazit na cesty a zažít nekonečná dobrodružství! Tento stylový kabriolet inspiruje k nejrůznějším příběhům díky elegantnímu designu a moderním povrchovým úpravám.

Momentálně nedostupné

Od MALL