Woody Kuchyňský ostrov "Inke"

Woody Kuchyňský ostrov "Inke"

Originální unisexová dřevěná oboustranná kuchyňka pro děti. Pochází z dílny návrhářky Britty Hurter a je navržena v moderním designu. Obsahuje všechny důležité domácí spotřebiče. Z jedné strany lednička a pračka. Ze strany druhé je trouba, mikrovlná trouba a parní trouba. Celý popis
2 999 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
2 399 Kč
-20%
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 683708

Recenze (0)

Pavel J.
25.9.2019
Ověřený nákup
Kuchyňka přežila 4 roky slušného zacházení ve výborné kondici. Doporučuji.
Autor si přál zůstat v anonymitě
31.1.2017
Ověřený nákup
Ostrůvek je moc krásný, zpracování působí kvalitně, otáčecí regulátory cvakají :-D vsechny hvezdicky nedavám z důvodu montáže (přítel nadával jak špaček, ale podařilo se) a plexiskla z vnitřní strany dvířek, ktere se mi zdalo byt trochu ostre ale zapilovala jsem.
Jana Š.
3.1.2017
Ověřený nákup
S kuchyňkou jsme moc spokojeni. Náš 19měsíční syn a 6 letá dcera si s ní hrají každý den. Každý je na své straně, aby se nehádali. Kuchyňku jsme pořizovali jako vánoční dárek. Bohužel při sestavování kuchyňky jsme zjistili, že nám dodali 2 stejné díly, takže se pokusíme potřebný díl reklamovat u dodavatele. Jinak kuchyňku doporučuji. Sestavení nám zabralo asi půl dne, má hodně dílků.
Autor si přál zůstat v anonymitě
31.12.2016
Ověřený nákup
Jsme s kuchyňkou moc spokojeni a syn taky. Snad jen takový detail - kdyby výrobce myslel na háčky na zavěšení kuchyňského náčiní. Nebo přidal šuplík.
Klára P.
6.4.2016
Ověřený nákup
Montáž kuchyňky je složitá a v originálním balení jsme dostali poškozené povrchy - poškrábaný lak, lehce naštíplé dřevo. povrchy jsme upravili tak, že jsme tam nalepili samolepky s tématikou okolo "gastronomie a zvířátek". Nakonec to vypadá pěkně. Naštíplou část zatím ponecháváme svému osudu, konec konců se tam nic těžkého nepokládá. Jinak účel kuchyňky - co se týče hraní a spokojenosti dětí - zcela splňuje. Panuje mezi dětmi "boj o trůn", kdo ukořistí stranu s troubou a kdo bude hold u ledničky :-).
Peter K.
22.3.2016
Ověřený nákup
Super Velká spokojenost :-)
Petra H.
10.1.2016
Ověřený nákup
Kuchyňka je moc hezká, každý nám ji obdivně chválí a naše malá (téměř dvouletá) kuchařinka si s ní taky moc spokojeně hraje :-) Sestavení dalo trochu práce (dílků měla opravdu hodně), ale šikovný manžel si bez problému poradí. Oceňuji, že je dřevěná a má všechny hlavní spotřebiče, což ostatní kuchyňky nemají. Velikostně pro malé slečny akorát. Provedení sice je "Made in China", takže kdo očekává nějakou super kvalitu, asi bude zklamán. Věřím ale, že šetrným zacházením vydrží opravdu dlouho. Vytkla bych akorát, že u dvířek mohly být mírně zaoblené hrany, ale zatím bez problémů. Celkově jsme moc spokojeni!
Autor si přál zůstat v anonymitě
7.1.2016
Ověřený nákup
kvalita kuchynky zodpovedá cene. dcéra ešte nemá 2roky, výškovo je trochu vyššia, no do budúcna využiteľná do cca 5r. pri jej skladaní chýbalo zopár šrubiek, a jeden magnet, ktorý prichytáva dvierka, no manžel to vyriešil :) inak zodpovedá obrázku. odporúčam.
Autor si přál zůstat v anonymitě
7.1.2016
Ověřený nákup
Kuchyňka je moc hezká, stabilní, splnila naše očekávání, bohužel dvířka trouby byla po rozbalení poškrábaná (vyřešili jsme to samolepkou).
Petr P.
4.1.2016
Ověřený nákup
Velká spokojenost, vnučka si hezky hraje a dílenské zpracování také dobré.
Jan D.
13.11.2015
Ověřený nákup
perfektní