Bino Kuchyňka červená

Bino Kuchyňka červená

Hodnocení: 4,6
4 490 Kč 2 229 Kč

Kuchyňka nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná kuchyňka v červené barvě. Vaše děti si s ní užijí spoustu zábavy a dobrodružství. Při hře si zároveň osvojují sociální a komunikační dovednosti.

Woody Kuchyňský ostrov Trendy
2 999 Kč 2 179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím. Druhé místo v soutěži Hračka roku 2013 v kategorii Malý dospělák.

Viga Dřevěná moderní kuchyňka
4 399 Kč 2 599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná kuchyňka se sporákem, troubou, mikrovlnkou a dřezem nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná. Balení obsahuje nádobí a doplňky. Ukaž, že i ty můžeš být master chef.

Woody Kuchyňka Julia, proužkovaná
1 699 Kč 1 299 Kč

Kuchyňka s příslušenstvím v atraktivním designu s proužky je plně vybavena kuchyňským nádobím a náčiním. Má otočné knoflíky, které vydávají zvuk jako u skutečných spotřebičů, funkční dvířka na magnetky, boční držák na utěrky.

Little Dutch Kuchyňka

Little Dutch Kuchyňka

Hodnocení: 4,7
1 969 Kč

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka RAINBOW
2 399 Kč

Nový model dětské dřevěné kuchyňky RAINBOW od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka MAVIS
1 999 Kč

Nový model dětské dřevěné kuchyňky MAVIS od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka VICTORIA
1 799 Kč

Nový model dětské dřevěné kuchyňky VICTORIA, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Woody Kuchyňský ostrov – Wendy
2 999 Kč 2 299 Kč

Exkluzivní nové barevné provedení nejoblíbenější dřevěné kuchyňky dřevěný ostrov Trendy. Kuchyňka má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím.

Bino Dětská kuchyňka Provence bílá
3 649 Kč 2 109 Kč

Pořiďte své malé kuchařce tuto nádhernou dřevěnou kuchyňku, kde bude moci realizovat své kulinářské nápady. Součástí kuchyňky je sporák s troubou, dřez, mikrovlnná trouba, kuchyňské náčiní i telefon.

Bino Kuchyňka prodejní auto
4 480 Kč 3 999 Kč

Dětská kuchyňka s doplňky a občerstvovací auto v jednom nabízí široký prostor k dětské představivosti a nekonečné fantazii. Rozvíjí tím tak kreativitu vašich dětí a poskytuje obrovské množství variant k nápaditým hrám.

Aga4Kids Kuchyňka ALEXIS
1 699 Kč

Dětská dřevěná kuchyňka od firmy Aga4Kids, určená pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Bino Dětská kuchyňka s příslušenstvím 5 ks
2 449 Kč 1 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pořiďte své malé kuchařce tuto nádhernou červeno-bílou kuchyňku, kde bude moci realizovat své kulinářské nápady. Součástí kuchyňky je sporák s troubou, dřez, mikrovlnná trouba a kuchyňské náčiní.

Bino Gril dětský, dřevěný
1 849 Kč 1 039 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Velmi kvalitní a věrná kopie zahradního grilu umožní vašim dětem hrát si na „opravdové“ grilování. Gril je vyroben ze dřeva a obsahuje i příslušenství nutné k dětskému grilování. Báječná zábava pro malé šéfkuchaře!

Můj piknik
420 Kč

Novinka

Dětská sada „Můj piknik“ obsahuje vše, co je potřeba k uspořádání pikniku pro panenky, skřítky nebo kamarády. Stačí natrhat květiny do vázy, uvařit jídlo na sporáku a rozlít lahodný nápoj.

Aga4Kids Dětský dřevěný obchod FRUIT SHOP
999 Kč

Dřevěný dětský obchůdek od firmy Aga4Kids, s propracovanými detaily, v pestrých barvách, se spousty policemi na uskladnění zboží a krásnou pruhovanou markýzou.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka AMBER
1 999 Kč

Dětská dřevěná kuchyňka AMBER od firmy Aga4Kids, určená pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Viga Dřevěná kuchyňka bílá
1 969 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato krásná dřevěná kuchyňka je se sporákem, skříňkou a dřezem. Kuchyňka by neměla chybět žádnému malému kuchaři a stane se ideálním doplňkem dětského pokojíčku.

Woody Kuchyňka Jednorožec

Woody Kuchyňka Jednorožec

Hodnocení: 4,1
1 999 Kč 1 569 Kč

Kuchyňka s motivem jednorožce obsahuje velké množství příslušenství (hrnec, pánev, slánka, pepřenka, naběračka, poklice,…). Má otvírací dveře, otočné ovládací knoflíky a otočné ručičky u hodin. Kuchyňku dodáváme v rozloženém stavu.

Viga Dřevěná kuchyňka s troubou
3 579 Kč 1 559 Kč

Dřevěná kuchyňka s troubou, dřezem a sporákem nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná. Balení obsahuje nádobí a doplňky. Ukaž, že i ty můžeš být master chef.

Aga4Kids Dětská kuchyňka NELLA
469 Kč

Dětská dřevěná kuchyňka NELLA, od firmy Aga4Kids, určená pro všechny malé kuchařky a kuchtíky.

Lamps Dřevěná Kuchyňka

Lamps Dřevěná Kuchyňka

Hodnocení: 3,9
2 329 Kč 1 679 Kč

Tato dřevěná kuchyňka by neměla chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je vybavena sporákem, troubou, dřezem, pračkou a mikrovlnkou. Součástí balení jsou také 2 hrnce a hodiny.

Plan Toys Dřez a lednička
1 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doplňte své malé kuchařce kuchyňský kout o dřez a chladničku pomocí tohoto setu z ekologicky získaného dřeva od firmy Plan Toys. Díky lehké váze je možné set stěhovat a umístit, kam je potřeba.

Djeco Dřevěná kuchyňka Lili Rose
1 999 Kč 1 779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá dřevěná kuchyňka pro malé kuchařky. Kuchyňka je vybavena varnou deskou, hrncem, slánkou, pepřenkou, nádobím a utěrkami. Nechte si od své malé kuchařky uvařit něco speciálního v této krásné kuchyňce v designu Djeco.

Plan Toys Stolní kuchyňka
869 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento elegantní designový dřevěný vařič s příslušenstvím se hodí do každého menšího pokojíku. Dětská kuchyňka je vybavená dvouplotýnkovým vařičem a pánvičkou s obracečkou. Díky lehké váze si jej děti mohou přenést, kam je potřeba.

Woody Kuchyňská linka "Lily"
3 199 Kč 2 809 Kč

Dřevěná kuchyňka v pastelových barvách od návrhářky Britty Hurter. Je vybavena troubou, lednicí, plotýnkami a dřezem. Dvířka jsou vybavena magnety a otočné knoflíky vydávají autentické zvuky.

Bayer Chic Dřevěná kuchyňka zelenobílá
4 039 Kč

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky.S touto skvělou dětskou kuchyní zažijí vaše děti spoustu zábavy. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Bayer Chic Dřevěná kuchyňka šedobílá
3 389 Kč

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky.S touto skvělou dětskou kuchyní zažijí vaše děti spoustu zábavy. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Lamps Dřevěná Kuchyňka

Lamps Dřevěná Kuchyňka

Hodnocení: 4,2
2 899 Kč 1 599 Kč

Tato dřevěná kuchyňka by neměla chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je vybavena sporákem, troubou, dřezem, pračkou a mikrovlnkou. Součástí balení jsou také 2 hrnce, 2× kuchyňské náčiní a hodiny.

Viga Dřevěná kuchyňka - červená
3 099 Kč 1 299 Kč

Dřevěná kuchyňka nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná. Balení obsahuje kuchyňku se sporákem a dřezem a nepostradatelné náčiní.

Hape Multifunkční kuchyňka
4 596 Kč 3 199 Kč

Multifunkční kuchyňka všechny malé kuchařské nadšence! Její součástí je sporák s troubou, dřez a další nezbytné součásti správné kuchyně. Díky širokému příslušenství bude při zábavném vaření vše hned při ruce.

Hape Kuchyňka s grilem

Hape Kuchyňka s grilem

Hodnocení: 4,7
999 Kč 699 Kč

Zahrajte si na kuchaře s touto realistickou kuchyňkou a grilovací sadou 2v1, ve které najdete celkem 6 ks příslušenství. Knoflíky jsou otočné a hodiny nastavitelné. Hračka rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci očí a rukou.

Viga Dřevěná mini kuchyňka
1 349 Kč

Novinka

Tato dřevěná mini kuchyňka obsahuje sporák, troubu, dřez a hodiny. Hodiny mají pohyblivé ručičky. Součástí balení je vařečka, naběračka, hrnec s poklicí, pánev s poklicí a 2 kořenky. Ideální doplněk do dětského pokojíčku.

Wonderworld Dětský dřevěný vařič
950 Kč 799 Kč

Novinka

Malý dřevěný vařič se dřezem a stěnou vyroben z kvalitních dřevěných materiálů nadchne každou malou kuchařku či malého kuchaře. Tato dětská kuchyňka je vhodná především do menších pokojíčků. Součástí balení je i pánvička s pokličkou a špachtlička.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dřevěné dětské kuchyňky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dřevěné dětské kuchyňky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dřevěné dětské kuchyňky akce.