Schleich Obrněná želva se zbraní
423 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku kouzelných bytostí o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku obrněné želvy se zbraní. Na hrudníku a zádech má kamenný pancíř, který neprolomí žádná zbraň.

Schleich Bojový krab se zbraní
423 Kč 369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku kouzelných bytostí o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku bojového kraba se zbraní. Na šesti nohách se tento divoký krab bojovník pohybuje bleskovou rychlostí a rychle dohoní i ty nejhbitější protivníky.

Schleich Ledový pavouk

Schleich Ledový pavouk

Hodnocení: 5
277 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřte svoji sbírku kouzelných bytostí o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku ledového pavouka. Stačí jedno kousnutí a protivník upadne do dlouhého zimního spánku. I když je pavouk obklíčený, zachovává si chladnou hlavu: Díky svým osmi očím dobře vidí všechny protivníky a může se jim bránit.

Schleich Ohnivý drak 42511
547 Kč 539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysoko nad sopkami lávového světa, Ohnivý drak majestátně krouží vzduchem. Jeho pohyblivá křídla zajišťují, že zručný pták má spoustu hnací síly a snadno zvládne složité letové manévry. Vnímá i ty nejmenší pohyby na zemi a pokud je to vetřelec, dravec dlouho neváhá, roztáhne svá pohyblivá, průhledná křídla a řítí se střemhlav k nepříteli. Má drápy ostré jako břitva a nemilosrdně s nimi uchopí vetřelce.

Schleich Ohnivý býk

Schleich Ohnivý býk

Hodnocení: 5
277 Kč 259 Kč

Rozšiřte svoji sbírku kouzelných bytostí o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku ohnivého býka. Pozor, snadno se rozzuří: Ohnivý býk dlouho nedoutná – a napíchne protivníka na žhnoucí rohy, kterými probodne i ten nejsilnější pancíř.

Schleich Chobotnice monstrum se zbraní 42449
399 Kč 369 Kč

Novinka

Chobotnice je skutečný superbojovník, má v rukávu hned několik triků, jak udržet své protivníku v šachu, svými silnými chapadly může bojovat s několika nepřáteli najednou, může jim plivnout černý inkoust do obličeje a nežádoucí hosty si od těla udržuje pomocí své harpuny. Kdo by si ale myslel, že se umí bleskurychle pohybovat pouze pod vodou, ten by se šeredně mýlil. Chobotnice dokáže se svými protivníky zápolit také na souši! Má to ale háček, alespoň jednou za hodinu potřebuje vodu.

Schleich Kamenná kostra monstrum se zbraní 42450
399 Kč 369 Kč

Novinka

Opravdu tvrdý chlapík, podle legendy byl před dávnými časy neobyčejně silným válečníkem, který děsil celý Eldrador. Nyní je zpět a opět ukazuje jako zkamenělá kostra svoji nestvůrnost! Zelené krystaly, kterými byl opět probuzen k životu, mu slouží jako zbraň i jako zdroj energie. Kromě toho dokáže svým silným krystalovým palcátem proměnit své soupeře na kámen a jiným kamenům na krátkou dobu vdechnout život. Pro lepší obranu při útoku nosí na těle ostré ostny.

Schleich Kamenné monstrum 70141
520 Kč 489 Kč

Novinka

Tento hrozivý kolos je často slyšet již z dálky, když se pohne, třese se celý Eldrador! Protože je kamenné monstrum tak těžké a obrovské, dokáže se pohybovat pouze pomalu. Kromě toho není nijak chytré, ale za to je neuvěřitelně silné! Umí kompletně otočit horní polovinou těla kolem své osy a mocnými kamennými pěstmi způsobit obrovské škody! Svojí sílu čerpá z velkého krystalu, který také používá jako nebezpečnou zbraň.

Schleich Lávový škorpión 70142
547 Kč 519 Kč

Novinka

Strašně nebezpečný a velice trpělivý Lávový štír číhá dobře schovaný v rozeklaných skalách Lávového světa na svou oběť. Jeho pancíř je tvrdý, vychlazený lávový kámen, v jeho vnitřnostech však vře žhavá láva. Když protivník přijde příliš blízko, napadne ho bez varování svými žhnoucími klepety. A kdo se začne vzpírat, toho bodne žhavým ostnem. Protože se umí tak dobře bránit, nebojí se ničeho a nikoho.

Schleich Ledové monstrum se zbraní 42448
399 Kč 369 Kč

Novinka

Nikdo nezachází se soupeři tak chladnokrevně jako on, je to tvrdý a vytrvalý bojovník. Kdo nedává pozor, ten okamžitě pocítí silné pěsti tohoto ledového monstra! Pomocí svého mocného ledového kladiva dokáže okamžitě zmrazit věci a poté je za třískotu rozprášit na tisíce střepů. Protože je voda jeho elementem, je samozřejmě také dobrým plavcem. Jedinou slabinou je že ho chrání pouze jeho srst.

Schleich Pekelný pes 42451
269 Kč

Novinka

Kdo chce vstoupit do lávového světa, musí nejdříve projít kolem pekelného psa. To není vůbec tak jednoduché. Dokáže nejen ohlušujícím způsobem štěkat a vrčet, ale také má dvě hlavy. S těmi dokáže bojovat se dvěma soupeři zároveň! Když vrtí ocasem, měli by se vetřelci rychle klidit, protože v boji ho používá jako žhnoucí ohnivý bič! Brnění z pekelně žhavého magmatu mu navíc poskytuje dostatečnou ochranu.

Schleich Rybí monstrum 42453
269 Kč

Novinka

Rybí monstrum nejen nebezpečně vypadá, ono takové také je! Neunikne mu žádný protivník, který pronikne do vodního světa. Dokáže se pohybovat bleskovou rychlostí. Jakmile svoji oběť popadne svými čelistmi, už ji nepustí. Její kousnutí je neuvěřitelně silné, dokáže dokonce drtit i kameny! A jako by toho nebylo dost, používá svojí stále bodavou ocasní ploutev jako zbraň.

Schleich Sněžný vlk 42452
269 Kč

Novinka

Kdo vstoupí do ledového světa, měl by se mít na pozoru, protože sněžný vlk již určitě někde číhá! Díky bílé srsti se dokáže pohybovat sněhem téměř neviditelně a zaútočit zálohy! Jeho zraku neunikne ani ten nejmenší pohyb a se svým citlivým čichem vycítí i tu nejmenší stopu. Je samotář a kromě toho velmi vytrvalý. A když přece jen někdy potřebuje pomoc, přivolá svým vlčím vytím ledového draka.

Schleich Tajný sopečný chrám s monstry 42455
999 Kč 899 Kč

Novinka

Ledové monstrum potřebuje superzbraň, aby zastavilo rozpínání lávového světa a zachránilo svůj ledový svět. Ale tato mise je nebezpečná, zbraň je ukryta v lávové skále v hlubinách lávového světa! Navíc v něm čeká žhnoucí ohnivý lev s plamennou hřívou, který je díky meči téměř neporazitelný. Jen ledové monstrum dokáže ohnivému lvovi pomocí svého palcátu pořádně zatopit! A kdo se jednou dotkne ostnů na jeho těle, okamžitě zmrzne!

Schleich Sopečný drak 70138
520 Kč 419 Kč

Sopečný drak je mistrem oblohy v lávovém světě. Každý, kdo napadne jeho oblast, bude cítit jeho zbraň bez varování! Rychlé pronásledování pro něj není problém: jeho velká a silná křídla z něj činí agilního lovce. Díky ultra-horkému ohnivému dechu může dokonce roztavit kameny! Figurka je ručně malovaná s mnoha propracovanými detaily a má pohyblivá křídla a dolní čelist.

Schleich Ledový drak 70139
520 Kč 439 Kč

Ledový drak je to rychlý a zkušený letec, který dokáže zachytit své nepřátele během okamžiku. Jeho křídla mají nebezpečné hroty z ledu, které dokážou prolomit i nejsilnější zbroj. A jeden závan jeho ledového dechu dokáže okamžitě zmrazit útočníky. Figurka je ručně malovaná s mnoha propracovanými detaily a má pohyblivá křídla.

Schleich Jeskynní medvěd 42454
269 Kč

Novinka

Jeskynní medvěd je obávaným bojovníkem, který umí vyslídit nepřátele v každém světě – ať už ve sněhu, vodě, lávě nebo na zemi. Má nejen ostré drápy a zuby, ale navíc nosí kolem krku zelené krystaly, které mu propůjčují obrovskou sílu. Jako doplněk ke krystalům, které ho dělají neuvěřitelně silným, nosí na srsti zářivě zelené válečnické maskování, které každému soupeři ukazuje, jak nebezpečný je.

Schleich Ledový griffin 70143
547 Kč 519 Kč

Novinka

Ledový griffin má několik ostrých zbraní, aby zneškodnil své nepřátele. V souboji nejprve propíchne útočníkovu zbroj svými špičatými drápy, pak se do něj pustí svým masivních ostrým zobákem. Někdy to udělá obráceně, záleží na tom, jak se cítí. Toto chladnokrevné monstrum má na každém ze svých mocných křídel šest ostrých ledových per, které používá k udržení si nepřátel od těla. Někdy je však dostačující, když vydá pronikavý, ohlušující zvuk, který rve uši.

Schleich Mořská příšera 70140
520 Kč 489 Kč

Novinka

Jedovaté a nebezpečné, mořské monstrum neváhá příliš dlouho, jak zahnat útočníky na útěk! Většinou stačí, když protivníkům ukáže své ostré, dlouhé jedové zuby. Jeho záda jsou navíc osázena jedovatými ostny, stačí jeden dotek a nepřítel je paralyzován! Voda je jeho element, zde se dokáže pohybovat neuvěřitelnou rychlostí. Neváhá však bojovat ani ve vzduchu. To ale dělá nerad, protože není zrovna nejlepším letcem.

Schleich Sopečný golém se zbraní 42447
399 Kč 369 Kč

Novinka

Gigantický kolos je opravdová horká hlava. Jeho vnitřek se skládá z horkého žhnoucího magmatu, zvenku je pokryt silnými ochlazenými lávovými deskami, které tvoří brnění. Velmi snadno se podráždí. Má mocnou lávovou sekeru, ale proti svým nepřátelům používá i silné pěsti. Ale hbití soupeři vědí, jak tomuto supersilnému obrovi zcela v klidu utéct, protože je tak těžký, nedokáže nijak obzvlášť rychle utíkat.