10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Eldrador Creatures Schleich

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Schleich 42554 Stínový vlk Schleich 42549 Velký robot s Mini Creature
Schleich 42554 Stínový vlk

Aaaaa sedni! Hmm… Stínový vlk z kolekce Schleich® ELDRADOR® CREATURES je předkem psa, ale poslouchání povelů mu moc nejde. Místo toho může svými velkými zuby lámat tvrdé kosti nebo velmi tvrdé tužky. Před 13 000 lety se potuloval po Americe.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42549 Velký robot s Mini Creature Schleich 42549 Velký robot s Mini Creature
Schleich 42549 Velký robot s Mini Creature

Nadvláda nad Stínovým světem! Přesně o to se snaží velký robot s Mini Creature z kolekce Schleich® ELDRADOR® CREATURES. Ať to stojí, co to stojí. Tihle dva jsou už sami o sobě pěkně zlí – ale spolu jsou ještě víc! Když se Mini Creature posadí do velitelského centra robota, mají jasně rozdělené úkoly. Jeden řídí a dohlíží na nepřátele, druhý svou zbraní ničí vše, co jim stojí v cestě.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 70141 Kamenné monstrum Schleich 42549 Velký robot s Mini Creature
Schleich 70141 Kamenné monstrum

Tento hrozivý kolos je často slyšet již z dálky, když se pohne, třese se celý Eldrador! Protože je kamenné monstrum tak těžké a obrovské, dokáže se pohybovat pouze pomalu. Kromě toho není nijak chytré, ale za to je neuvěřitelně silné! Umí kompletně otočit horní polovinou těla kolem své osy a mocnými kamennými pěstmi způsobit obrovské škody! Svojí sílu čerpá z velkého krystalu, který také používá jako nebezpečnou zbraň.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42521 Skalní příšera Schleich 42521 Skalní příšera
Schleich 42521 Skalní příšera

Skalní příšera od Schleich® Eldrador® Creatures žije v nepřístupných drsných horách Kamenného světa. Jeho přední nohy mají silné drápy ostré jako břitva, které mu umožňují bez námahy zdolávat strmé skalní stěny. Jeho toxickým zeleným očím neunikne ani sebemenší pohyb.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 70146 Ledový obr Schleich 42521 Skalní příšera
Schleich 70146 Ledový obr

Z Ledového obra stéká protivníkům studený pot po zádech, jakmile jej spatří. Přimrzlá kotva v jeho paži se již stala jeho trvalou součástí. Paže Ledového obra jsou pohyblivé a extrémně silné. Hluboko v zádech má uložený rezavý starodávný meč, který může kdykoli vytáhnout a použít proti ostatním tvorům Eldradoru.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 70143 Ledový griffin Schleich 42521 Skalní příšera
Schleich 70143 Ledový griffin

Ledový griffin má několik ostrých zbraní, aby zneškodnil své nepřátele. V souboji nejprve propíchne útočníkovu zbroj svými špičatými drápy, pak se do něj pustí svým masivních ostrým zobákem. Někdy to udělá obráceně, záleží na tom, jak se cítí. Toto chladnokrevné monstrum má na každém ze svých mocných křídel šest ostrých ledových per, které používá k udržení si nepřátel od těla. Někdy je však dostačující, když vydá pronikavý, ohlušující zvuk, který rve uši.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 70147 Ledový tygr Schleich 42522 Neviditelný panter
Schleich 70147 Ledový tygr

Brrrrr, to je zima. Náš lední tygr z tematického světa Schleich Eldrador dokáže vyfukovat ledové obláčky, čímž se postará o nejedno studené překvapení. Ledové krystaly na páteři jej chrání před útoky zezadu. Dokážou také protivníka zmrazit v čase. Tato divoká kočka se tak může plížit v naprostém klidu.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42511 Ohnivý drak Schleich 42522 Neviditelný panter
Schleich 42511 Ohnivý drak

Vysoko nad sopkami lávového světa, Ohnivý drak majestátně krouží vzduchem. Jeho pohyblivá křídla zajišťují, že zručný pták má spoustu hnací síly a snadno zvládne složité letové manévry. Vnímá i ty nejmenší pohyby na zemi a pokud je to vetřelec, dravec dlouho neváhá, roztáhne svá pohyblivá, průhledná křídla a řítí se střemhlav k nepříteli. Má drápy ostré jako břitva a nemilosrdně s nimi uchopí vetřelce.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42522 Neviditelný panter Schleich 42522 Neviditelný panter
Schleich 42522 Neviditelný panter

Pozor! Neviditelný panter od Schleich® Eldrador® Creatures se prodírá porostem džungle jako temný fantom. Jeho černý kabát mu umožňuje se neviditelně pohybovat ve stínech, aby přepadl své nepřátele. Pokud se vetřelec přiblíží příliš blízko, vyskočí ze svého úkrytu, překvapí svého protivníka, a zaútočí na něj svými ostrými drápy. Útoky často končí dechberoucím pronásledováním, které silný obyvatel džungle snadno vyhraje.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 70148 Lávový tygr Schleich 42545 Eldrador Mini Creatures Lávový Robot
Schleich 70148 Lávový tygr

Lávový tygr z tematického světa Schleich Eldrador se rád koupá, nejraději samozřejmě v horké vodě se spoustou pěny. Na ledového tygra, který je jeho nejlepší kamarád, při hraní přátelsky chrlí polovychladlé uhlíky. Když někdy potřebuje napadnout protivníka či si ohřát čaj, dokáže plivat i plameny a lávu.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 42545 Eldrador Mini Creatures Lávový Robot Schleich 42545 Eldrador Mini Creatures Lávový Robot
Schleich 42545 Eldrador Mini Creatures Lávový Robot

Super silný Eldrador Mini Creatures Lávový Robot byl stvořen Mini tvory ze silného lávového kamene, aby jim mohl pomoci znovu vybudovat zničený Lávový svět. S pomocí svých pohyblivých paží a vyměnitelné, žhnoucí lávové sekery dokáže Lávový Robot rozbít zmrzlé lávové kameny a zkrotit divoké lávové proudy.

můžete mít DNES

Od MALL
Schleich 70145 Lávová příšera Schleich 42545 Eldrador Mini Creatures Lávový Robot
Schleich 70145 Lávová příšera

Z Lávové příšery od sálá tolik tepla, že se nikdo neodvažuje přiblížit. Útočníci vědí, že vše, čeho se Lávová příšera dotkne, vzplane. Její mohutné tělo je stvořeno z roztaveného lávového kamene a na hlavě má plamennou hřívu. Přestože je Lávová příšera mohutná, je extrémně hbitá a rychlá, což z ní dělá ďábelského protivníka.

můžete mít DNES

Od MALL