-60%
FurReal Friends Hasbro Klokanice Josefínka
193x

FurReal Friends Hasbro Klokanice Josefínka

2 499 Kč
999 Kč

Tato interaktivní hračka Klokanice Josefína je stejně milá jako její roztomilá miminka! Věděli jste, že klokani se nazývají joeys? Pravda! Jedno dítě je chlapec, druhý dívka a třetí je překvapení! Pak se tato milující maminka může starat o své nejmenší a hrát si s vámi, také reagovat na dotek s více než 70 zvukovými a pohybovými reakcemi. Ať už dělá cokoli, určitě zaujme vaše děti.

Od prodejce MALL
-23%
FurReal Friends Blueberry medvěd
646x

FurReal Friends Blueberry medvěd

2 999 Kč
2 299 Kč

Další nabídky od 2 079 Kč

Připravte se, že se zamilujete do tohoto rozkošného interaktivního medvídka, který je jako živý! Medvídek Cubby má až 100 kombinací zvuků a pohybů. Medvídek je úžasně interaktivní, reaguje na dotek i na zvuk. Součástí balení je láhev na pití, med jako pamlsek a hřeben na česání.

Od prodejce MALL
Lamps Plyš Jednorožec 85 cm svítící
45x

Lamps Plyš Jednorožec 85 cm svítící

819 Kč

Další nabídky od 719 Kč

Velký roztomilý plyšový jednorožec nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Jednorožec o velikosti 85 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše. Po zmáčknutí tlačítka svítí jednorožci roh a hraje melodie.

Od prodejce MALL
Bing Svítící s kamarádem Hoppity

Bing Svítící s kamarádem Hoppity

849 Kč

Plyšový mluvící králíček Bing z populární pohádky Bing. Je to skvělý společník a umí více než 15 frází. Svítí a má kamaráda Hoppity. Když stiskneš knoflík/bříško uvidíš jak Bing svítí. Při stisknutí tlapky, králíček začne mluvit. Fráze jsou v češtině.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Elektronické interaktivní hračky nad 35 cm.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Elektronické interaktivní hračky nad 35 cm výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Elektronické interaktivní hračky nad 35 cm akce.