Spin Master Hatchimals Královská zvířátka čtyřbalení s bonusem S6
369 Kč 289 Kč

S touto sérií můžeš nasbírat 50 nových postaviček, přičemž v tomto balení najdeš hned čtyři figurky Hatchimals. Z každého vajíčka si vylíhni jedno zvířátko s královskými doplňky. Zahřej srdíčko a až změní barvu, pomoz zvířátkům Hatchimals vylíhnout se z vajíček.

ADC Blackfire Junior Megasaur: T-Rex - modrý
499 Kč 319 Kč

Dinosaurus pro nejmenší se zvuky a světelnými efekty. Ideální hračka pro mladé dobrodruhy, kteří chtějí nakouknout do světa dinosaurů. Vydejte se s ním prožít napínavá dobrodružství!

Schleich Prehistorické zvířátko - Acrocanthosauru 14584
487 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Masožravý dinosaurus Acrocanthosaurus je obří ještěr, který dorůstal do výšky 12 metrů. Ještěr s velkými trny je ručně malovaný a je vyroben z velmi kvalitní tvrzené gumy. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Schleich Prehistorické zvířátko - Barapasaurus 14574
559 Kč 469 Kč

Barapasaurus je krásná, ručně malovaná figurka dinosaura. Je to masivní čtyřnohý býložravec s dlouhým krkem a ocasem, který je často přezdíván jako ještěrka s dlouhýma nohama. Vyroben z kvalitní gumy. Vhodné pro děti od 3 let.

Spin Master Draci plyšáci ve vajíčkách
249 Kč

Vaše oblíbené dračí postavičky z filmu a seriálu Jak vycvičit draka jsou nyní dostupné jako mačkací plyšáci. Vezměte barevné dračí vejce s unikátním vzorem a odejměte vršek pro objevení magického dračího překvapení uvnitř. Který drak se vám vyklube? Barva vajíčka neodpovídá barvě draka.

Spin Master Draci 3 plyšáci ve vajíčkách-červená
249 Kč 229 Kč

Vylíhněte si vlastního krásného plyšového draka! Oblíbené dračí postavičky z filmu Jak vycvičit draka 3 jsou jako mačkací plyšáci. Každý roztomilý drak má velké oči a vypadá jako dračí miminko. Který drak se vám vyklube? Barva vajíčka neodpovídá barvě draka.

Poopsie Třpytivé potvůrky - série 1
409 Kč 339 Kč

Vytvořte kouzelný jednorožčí sliz se Sparkly Critters! Naplňte kelímek vodou, nakrmte jí vašeho Sparkly Critter! Stlačte tváře vašeho Sparkly Critters, abyste zjistili, zda plive nebo kaká slizové překvapení! Sbírejte duhu!

Spin Master Hatchimals umělecká série 12ks
799 Kč 679 Kč

Vylíhněte a objevte rozkošné postavičky Hatchimals CollEGGtibles. Ve šperkovnici je deset postaviček k vylíhnutí a dvě postavičky, které jsou již vylíhnuté. Po zahřátí srdíček se zvířátka začnou líhnout.

Safari Ltd. Tuba - Dinosauři
359 Kč

Vypravte se zpět za dinosaury! Lákají vás pravěké zvířata a chcete je všechny poznat a pojmenovat? Prozkoumejte až dvanáct ručně malovaných figurek od Spinosaura po Apatosaura,

Safari Ltd. Tuba - Safari

Safari Ltd. Tuba - Safari

Hodnocení: 4,4
359 Kč

Vypravte se na dobrodružnou cestu po safari! Ale pozor, nečekejte přítulná domácí zvířátka. V safari se potuluje divoká zvěř. Dvanáct figurek skvěle doplní dětskou hru nebo uživí vyučování.

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Safari Ltd. Tuba - Hmyz

Hodnocení: 4,8
359 Kč

Tuba Hmyz obsahuje 14 figurek různých druhů hmyzu. Najdete zde: housenku, šídlo, motýla, stonožku, kobylku, mouchu, berušku, pavouka, škorpióna, švába, včelu, kudlanku, mravence.

Cry Babies Magic Tears Magické slzy Mazlíčci série 1
349 Kč 279 Kč

Objevte svět mini mazlíčků Cry Babies magic Tears – kouzelné slzy. V balení najdete náhodné zvířátko a doplňky, obal slouží i jako domeček. Cry Babies roní skutečné slzy.

Spin Master Draci 3 drak a viking - Škyťák a Bezzubka
579 Kč

Novinka

Prožijte znovu momenty z filmu Jak vycvičit draka. Tento set draka a vikinga je vytvořen s velkým detailem a postavičky vypadají přesně jako ve filmu. Vikingové mají speciální brnění a se speciální nasazovací výbavou můžete vašeho draka vyzbrojit na úroveň Titána. Hračka je pro všechny fanoušky filmu Jak vycvičit draka 3.

Spin Master Draci základní balení - Toothless
349 Kč

Detailně propracovaná základní figurka postavy draka s bojovou zbrojí z filmu a seriálu Jak Vycvičit Draka. Pomocí příslušenství v podobě nasazovací zbroje nyní můžeš svého draka povýšit na úroveň Titana.

Poopsie Surprise Lama: bílá nebo růžová
1 619 Kč 1 399 Kč

Rozkošná Lama je kamarádka Poopsie Jednorožce. Najdete jí v extra velké plechovce a společně s ní dalších 20 překvapení! Rozbal růžovou nebo bílou Lamu v roztomilém outfitu a zadívej se do jejích velkých očí s neuvěřitelně dlouhými řasami. Balení obsahuje také exkluzivní přívěsek na uchování slizu.

Mattel Breakout Beasts

Mattel Breakout Beasts

Hodnocení: 3,8
349 Kč 209 Kč

MALL.CZ Dny – Sleva 25 % na vybrané deskové hry a figurky značky Mattel s kódem MDL7CZ22 (platí od 13. 7. do 19. 7. 2020 nebo do vyprodání zásob)!
Je čas na pořádně slizkou zábavu s Breakout Beasts™! Vypusť bestii! Otevři jedno z tajemných vajíček a odhal slizké překvapení, které ukrývá. Poté vyndej všechny dílky a postav si svou bestii! Jaká to asi bude?
Spin Master Draci 3 drak a viking - černá/modrá
579 Kč 519 Kč

Prožijte znovu momenty z filmu Jak vycvičit draka. Tento set draka a vikinga je vytvořen s velkým detailem a postavičky vypadají přesně jako ve filmu. Hračka je pro všechny fanoušky filmu Jak vycvičit draka 3.

Schleich Velký záchranný vůz pro zvířata 42475
1 760 Kč 1 439 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Správce parku Tom a jeho kamarád permoník Ted jedou společně ve velkém záchranném voze pro zvířata na svou první společnou misi. Na Safari najdou Tom a Ted lvici, která musí být urgentně ošetřena. Tom a Ted tedy spustí ošetřovací kabinu auta na zem. Nyní lze začít s ošetřením, jelikož auto je na to perfektně vybaveno.

Schleich Divoká zvířata set 5ks 42388
522 Kč 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Úžasně zpracovaná africká zvířata od německé značky Schleich jsou ručně malovaná. V sadě naleznete geparda, obřího pangolína, žirafu, slona a plameňáka. Vhodné pro děti od 3 let. Vyrobeno z odolné a tvrzené gumy.

Mac Toys Tyrannosaurus rex

Mac Toys Tyrannosaurus rex

Hodnocení: 4,8
399 Kč 259 Kč

Seznamte se s Tyrannosaurem rexem, nejznámějším dinosaurem všech dob. Kdysi největší masožravý dinosaurus může být ve Vašich rukou krotký jako beránek či divoký jako kdysi. Tento Tyrannosaurus rex má pohyblivé končetiny a se strašidelným řevem probudí touhu po hře v každém z nás. Pro aktivování strašidelného zvuku dinosaura je nutné vložit 2 baterie AA, poté zažijete jeho dobu.

Spin Master Draci základní balení - Lightfury
399 Kč

Detailně propracovaná základní figurka postavy draka s bojovou zbrojí z filmu a seriálu Jak Vycvičit Draka. Pomocí příslušenství v podobě nasazovací zbroje nyní můžeš svého draka povýšit na úroveň Titana.

Spin Master Draci 3 drak a viking - zelená
579 Kč 519 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Prožijte znovu momenty z filmu Jak vycvičit draka. Tento set draka a vikinga je vytvořen s velkým detailem a postavičky vypadají přesně jako ve filmu. Hračka je pro všechny fanoušky filmu Jak vycvičit draka 3.

Schleich Veterinární ordinace pro domácí zvířata 42502
1 760 Kč 1 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ve veterinární ordinaci jsou všichni zvířecí pacienti láskyplně léčeni a ošetřováni, aby byli brzy zdraví. Veterinář se o to postará. Vždy má připravené správné vybavení. S pomocí rentgenového obrazu visícího na zdi může veterinář léčit své pacienty na vyšetřovacím stole a rychle vytáhne ze svého lékařského kufříku ten správný lék. Pomocí váhy může také zkontrolovat hmotnost králíků.

Safari Ltd. Tuba - Na statku
395 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Byly jste někdy na statku? Poznejte zblízka všechny jeho zvířecí obyvatele. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek které krásně doplní dětskou hru nebo oživí vyučování.

Schleich Záchranné terénní auto s veterinářem 42503
1 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tele na farmě si vymklo nohu. Veterinář okamžitě skočí do svého záchranného terénního auta a se svým labradorem a kočkou se vydá vyšetřit zraněné tele. Box s léky a obvazy je vždy na korbě terénního auta připraven k vyzvednutí. Veterinář okamžitě obvazuje nohu telete a veze ho do veterinární ordinace. Po rentgenu se tam může zotavit, než se vrátí zpět na farmu.

Alltoys Jednorožec Sparkle Girlz - růžová/fialová
399 Kč 319 Kč

Tento krásný bílý jednorožec okouzlí každou malou princeznu. Namodralá hříva je tak heboučká na dotek, že se jí bude chtít dotýkat neustále. Láká k česání a zaplétání copánků. Kdo by mu dokázal odolat?

Safari Ltd. Tuba - Domácí zvířata
359 Kč

Jaké znáte domácí mazlíčky? Poznejte z blízka zvířátka, která lidé chovají doma. Celkem dvanáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

Spin Master Hatchimals letní série čtyřbalení S7
349 Kč 309 Kč

Každé CollEGGtibles zvířátko nyní přichází s kamarádem – domácím mazlíčkem, se kterým se mohou spojit dohromady speciálním kolíčkem. S tvou pomocí se oba vylíhnou z krásně malovaného srdíčka. Zvířátko a kamaráda nelze vybrat.

Safari Ltd. Zvířata ze ZOO (5 ks)
1 119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Balíček zvířátek ze ZOO od firmy Safari Ltd., ve kterém najdete Hrocha, Žirafu síťovanou, Slona afrického, Zebru a Gorilu nížinnou, potěší každého milovníka zvířat. Figurky jsou ručně malované a do detailu propracované. Figurky jsou vhodné pro děti od 3 let.

Schleich Prehistorické zvířátko - Utahraptor 14582
284 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka dinosaura nadchne nejen malé milovníky prehistorických zvířat. Utahraptor byl rychlý, hbitý dravec, který lovil býložravé dinosaury. Na druhém prstu jeho zadní nohy měl neobvykle dlouhý dráp ve tvaru půlměsíce. Figurka má pohyblivou spodní čelist a ramena předních končetin.

Schleich Velociraptor 14585

Schleich Velociraptor 14585

Hodnocení: 4,1
339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velociraptor měřil 70 cm a byl to pernatý dravec s poměrně malým vzrůstem vzhledem k jiným dinosaurům. Velociraptoři byli pravděpodobně velice inteligentní masožraví dravci, kteří lovili v houfu. Díky tomu dokázali přemoci zvířecí kořist větší, než byli oni. Běhali rychlostí až 65 km/hod.

Schleich Giganotosaurus

Schleich Giganotosaurus

Hodnocení: 5
547 Kč 479 Kč

Rozšiřte svoji sbírku dinosaurů o tuto velmi krásnou, ručně malovanou a detailně zpracovanou figurku Giganotosaura, který byl dlouhý 12 – 13 metrů, jeho mozek byl však jen 30 cm velký.

Spin Master Draci 3 drak a viking - Snotlout a Hookfang
579 Kč 459 Kč

Novinka

Prožijte znovu momenty z filmu Jak vycvičit draka. Tento set draka a vikinga je vytvořen s velkým detailem a postavičky vypadají přesně jako ve filmu. Vikingové mají speciální brnění a se speciální nasazovací výbavou můžete vašeho draka vyzbrojit na úroveň Titána. Hračka je pro všechny fanoušky filmu Jak vycvičit draka 3.

Schleich Zvířátko jelen 14837
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sobi jsou druhy jelenů, které žijí ve velkých stádech v chladnějších oblastech Severní Ameriky, severní Evropy a severní Asie. Jsou to jediné druhy jelenů, kde samice má také parohy. Další zvláštností jsou kopyta. Jsou velmi široké a při chůzi se rozšiřují. Tím se vytvoří charakteristický vrzající nebo praskající zvuk.

Schleich Los 14781

Schleich Los 14781

Hodnocení: 4,3
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velmi krásná, ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka losa vás přenese do divokého světa severních lesů Evropy, Asie a Ameriky. Los je národní zvíře Švédska a je známý pro své působivé parohy. Avšak pouze samci losa je mají.

Schleich Prehistorické zvířátko - Ankylosaurus zvířátko 15023
279 Kč

Novinka

Jako býložravý dinosaurus Ankylosaurus nelovil, ale věděl, jak se bránit! Pokud se cítil ohrožen, rozhýbal svůj těžký, zkostnatělý ocas a použil jej proti útočníkům. Pravděpodobně se mu podařilo rozbít i velké kosti.

Safari Ltd. Žralok obrovský
389 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Seznamte se se žralokem obrovským. Tento druh žraloka je se svými 12 metry největší rybou žijící v oceánech, ale pro člověka neznamená nebezpečí. Živí se filtrováním vody, ze které sbírá plankton.

Schleich Prehistorické zvířátko - Stegosaurus 14568
370 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přesný gumový model prehistorického zvířátka. Stegosaurus je rodem ptakopánvého dinosaura, který žil v období jury. Jeho pojmenování znamená „střechovitý ještěr“, toto označení dostal podle plochých desek, menší měl na krku a větší na hřbetě a přední části ocasu.

Spin Master Draci základní balení - Stormfly
349 Kč 329 Kč

Detailně propracovaná základní figurka postavy draka s bojovou zbrojí z filmu a seriálu Jak Vycvičit Draka. Pomocí příslušenství v podobě nasazovací zbroje nyní můžeš svého draka povýšit na úroveň Titana.

Schleich Set divoká zvířátka 42387
601 Kč 489 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Set ručně malovaných a detailně zpracovaných figurek divokých zvířat vás přenese do světa divokých afrických stepí. S těmito krásnými figurkami si děti mohou nejen hrát, ale i se něco nového naučit. Součástí balení jsou figurky: Zebra stepní, Lev, Šimpanz a mládě Slona afrického.

ADC Blackfire Junior Megasaur Touch and Talk Dinosaur
449 Kč 299 Kč

Interaktivní mluvící dinosaurus je edukativní hračkou seznamující dítě se zvuky zvířat. Pomáhá podnítit kreativitu a povzbuzuje dítě ke komunikaci díky funkci zpětné reakce mluvení. Roztomilý dinosaurus s plno funkcemi, které děti baví.

Safari Ltd. Tuba - Pacifik
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tichý oceán je největším a nejhlubším ze všech světových oceánů. Zahrnuje téměř 64 milionů čtverečních kilometrů, což je téměř třetina celého zemského povrchu. Je to domov pro tisíce druhů mořských živočichů, plazů, ryb, ptáků, savců a bezobratlých živočichů. Tato sada ručně malovaných postav zahrnuje různé druhy zvířat, které se nachází v Tichém oceánu.

Safari Ltd. Plejtvák obrovský
259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Seznamte se s Plejtvákem obrovským. Je největší a nejtěžší zvíře plovoucí v oceánech Země a stejně jako mnoho jiných velkých velryb se živí mikroorganismy, které filtruje přes své kosticové zuby.

Safari Ltd. Tuba - Korálový útes
359 Kč

Ponořte se do slané mořské vody! Poznejte obyvatele hlubin i korálů. Celkem jedenáct ručně malovaných figurek může hezky doplnit hru na farmáře nebo posloužit jako výuková pomůcka.

Schleich Leopard sněžný 14838
189 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leopard sněžný je velká kočka, která žije ve vysokých skalnatých horách střední Asie. Živí se hlavně ovcemi, kozorožci a kozami. Hustá srst ho chrání před mrazem, ale její krása znamená, že mnoho zvířat se stává kořistí pytláků. Proto je leopard sněžný ohroženým druhem. Zvláštností je jeho ocas, který je téměř stejně dlouhý jako jeho tělo.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Figurky zvířat.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Figurky zvířat výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Figurky zvířat akce.