Vidaxl Dětský provazový žebřík 200 cm dřevo
1 701 Kč

Na tomto 4stranném provazovém žebříku s 5 stupínky si vaše děti užijí spoustu zábavy! Žebřík tvoří stupínky z masivního borového dřeva a PE provaz. Je tedy dostatečně robustní, aby se na něm vaši nejmenší mohli dostatečně vyřádit.

Vidaxl Houpací plyšové zvířátko ovečka 78 x 34 x 58 cm bílé
2 117 Kč

Vaše děti si budou rády hrát s naší roztomilou houpací ovečkou! Rychle se stane jejich oblíbenou hračkou a do jejich pokojíčky přinese radost a měkoučké pohodlí. Houpací zvířátko disponuje siným kovovým rámem, měkkým polstrováním a plyšovým povlakem, stejně tak jako základnou z masivního dřeva.

Vidaxl Houpací plyšový jednorožec 65 x 32 x 58 cm bílo-růžový
1 831 Kč

Vaše děti si budou rády hrát s naším roztomilým houpacím jednorožcem! Rychle se stane oblíbenou hračkou a do dětského pokoje vnese radost a pohodlí. Houpací zvířátko disponuje siným kovovým rámem, měkkým polstrováním a plyšovým povlakem, stejně tak jako základnou z masivního dřeva.

Vidaxl Houpací plyšový kůň 65 x 32 x 58 cm růžový
1 748 Kč

Vaše děti si budou rády hrát s naším roztomilým houpacím koněm! Rychle se stane oblíbenou hračkou a do dětského pokoje vnese radost a pohodlí. Houpací zvířátko disponuje siným kovovým rámem, měkkým polstrováním a plyšovým povlakem, stejně tak jako základnou z masivního dřeva.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Houpací koně.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Houpací koně výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Houpací koně akce.