ADC Blackfire Dobble-20%

ADC Blackfire Dobble

Hodnocení: 4,9
349 Kč 279 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Skvělá rodinná hra 5 v 1. Máte rychlost, postřeh a reflexy? Dobble to je 50 různých symbolů na 55 kartách. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry. Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Hračka roku 2013 v kategorii Hry, puzzle, karty.

ADC Blackfire Dobble - ZOO-20%

ADC Blackfire Dobble - ZOO

Hodnocení: 4,7
349 Kč 279 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Dobble, to je jednoduchá postřehová hra, u které se skvěle pobavíte. V plechové krabičce naleznete kulaté karty, na nichž jsou odlišné a různě veliké obrázky, přičemž každé dvě karty mají jeden z obrázků stejný. Základním principem hry Dobble je co nejrychleji tento obrázek najít a hlavní roli zde hraje rychlost a postřeh.

ADC Blackfire Dobble 360°-35%

ADC Blackfire Dobble 360°

Hodnocení: 4,9
699 Kč 449 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Nová verze hry Dobble, z které se vám zatočí hlava! Nový způsob hry – karty nejsou vidět v jednom okamžiku, ale rotují na otočné základně! U hry jdou nastavit dvě rychlosti a uzpůsobit tak obtížnost. K výhře budou hráči potřebovat hlavně rychlé reflexy, paměť ale i zručnost!

ADC Blackfire Dobble Harry Potter
399 Kč 349 Kč

Populární postřehová hra ze světa Harryho Pottera! Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden! Hra nabízí zcela unikátní zábavu společně s jednoduchými pravidly.

ADC Blackfire Dobble Anniversary Edition
699 Kč 559 Kč

Speciální balení k 10. výročí hry! Sběratelská krabice se 2 novými verzemi známé hry Dobble. Jednou verzí jsou Strašidla s efektem karet svítících ve tmě a druhou pak Oslava s kartami se zlatým zdobením. Cíl zůstává stejný, všichni hráči hrají najednou. Dobble nabízí 5 variant hry, přičemž hráči si mohou minihry zahrát v libovolném pořadí nebo hrát jen ty oblíbené. Cílem je bavit se!

ADC Blackfire Dobble L.O.L.-17%

ADC Blackfire Dobble L.O.L.

Hodnocení: 4,3
399 Kč 329 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Dětská verze populární hry Dobble na motivy oblíbených postaviček L.O.L. surprise! Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble L.O.L to je 30 různých obrázků, 30 karet, 6 obrázků na kartě a každé dvě karty spolu mají společné jen jeden obrázek!

ADC Blackfire Dobble KIDS-17%

ADC Blackfire Dobble KIDS

Hodnocení: 4,8
349 Kč 289 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Dětská verze populární a oceněné hry Dobble zaměřená na rychlost, postřeh, reflexy! Dobble Kids to je 30 různých zvířátek, 30 karet, 6 zvířátek na kartě a každé dvě karty spolu mají společné jen jedno zvířátko!

ADC Blackfire Dobble Česko-20%

ADC Blackfire Dobble Česko

Hodnocení: 4,7
349 Kč 279 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Populární postřehová hra nyní na motivy Česka! Ikonické symboly z českého prostředí a historie si oblíbí opravdu každý! Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden!

ADC Blackfire Dobble 1-2-3-20%

ADC Blackfire Dobble 1-2-3

Hodnocení: 4,6
349 Kč 279 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Dětská verze populární a oceněné hry Dobble zaměřená na rychlost, postřeh, reflexy! Dobble 1–2–3 to jsou čísla od 1–9 a tvary trojúhelníků, obdélníků a čtverců v různých barvách!

ADC Blackfire Dobble Frozen 2
399 Kč 349 Kč

Postřehový bestseller se vrací s postavičkami a symboly z populárního animovaného filmu Frozen 2! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly z populárního filmu při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her).