10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Albi Catan - základní hra Albi Catan - základní hra
Albi Catan - základní hra

Strategická stolní hra Osadníci z Katanu patří mezi nejoblíbenější moderní deskovou hru na trhu. Základní hra, ke které lze dokoupit rozšíření. Přenesli jste se do doby objevitelských cest.

můžete mít 2023.11.30

Od MALL
Pecka cena
Albi Catan - Junior Albi Catan - základní hra
Albi Catan - Junior

Desková hra pro děti Osadníci z Katanu z prostředí ostrova Katan, kde budete stavět pirátská doupata a kolem se budou prohánět vaše rychlé lodě. Ke stavbě lodí a skrýší budete potřebovat cenné zásoby, které lze na ostrovech získat. Zvítězí ten pirát, který jako první postaví na ostrovech sedm svých doupat.

můžete mít 2023.11.30

Od MALL
Albi Catan - Duel Albi Catan - základní hra
Albi Catan - Duel

Duel je samostatná hra pouze pro 2 hráče, ale na stále stejném principu ostrova Katan, tedy s obchodováním, budováním a plánováním.

můžete mít 2023.11.30

Od MALL
Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů
Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů

Rozšíření hráčů pro Osadníky z Katanu. Sada prvků, kterými lze rozšířit počet hráčů Osadníků z Katanu až na šest. Doplňková sada není plnohodnotná samostatná hra! Lze ji hrát pouze se základní sadou Osadníků z Katanu.

můžete mít 2023.11.30

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Albi Catan - Big Box - druhá edice Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů
Albi Catan - Big Box - druhá edice

Společenská hra Catan – Big box obsahuje mnoho herního materiálu a to – základní deskovou hru Catan – Osadníci z Katanu, rozšíření pro 5–6 hráčů, oboustranný herní plán s mapami, 4 nové rozmanité scénáře a kostkovou hru. Scénáře můžete kombinovat s herním materiálem základní hry a všechny jsou hratelné v až 6 hráčích.

můžete mít 2023.11.30

Od MALL
Albi Osadníci z Katanu - Kupci a barbaři Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů
Albi Osadníci z Katanu - Kupci a barbaři

Rozšíření pro hru Osadníci z Katanu, včetně rozšíření pro hraní dvěma hráči! Hratelné pouze se základní hrou. V jedné hře můžete zažít najednou 5 napínavých dobrodružství na Katanu a 4 nové varianty, které hru ještě zpestří.

můžete mít 2023.11.30

Od MALL
Albi Catan - Zámořské objevy 5-6 hráčů Albi Catan - Zámořské objevy 5-6 hráčů
Albi Catan - Zámořské objevy 5-6 hráčů

Piráti na obzoru! Herní materiál a pravidla tohoto doplňku umožňují vydat se na objevné plavby dalším dvěma hráčům! Obsahuje komponenty, které umožňují hraní Zámořských objevů v 5 až 6 hráčích. Ke hraní je nutné vlastnit: základní hru Catan, doplněk základní hry pro 5 až 6 hráčů a rozšíření Zámořské objevy.

můžete mít 2023.11.30

Od MALL
Albi Osadníci Catan Kompakt Albi Catan - Zámořské objevy 5-6 hráčů
Albi Osadníci Catan Kompakt

Ať už chcete hrát ve vlaku, na horách či na pikniku, díky chytrému kompaktnímu balení můžete mít Osadníky z Katanu vždy po ruce. Herní komponenty jsou stejné jako v klasické hře, liší se pouze zpracováním. Strategická hra Osadníci z Katanu patří mezi nejoblíbenější moderní deskovou hru na trhu.

můžete mít 2023.11.30

Od MALL
Albi Osadníci - rychlá karetní hra Albi Catan - Zámořské objevy 5-6 hráčů
Albi Osadníci - rychlá karetní hra

Rychlá karetní verze oblíbené stolní hry Osadníci. V této rychlé hře jde o to, aby hráči co nejlépe využili své suroviny při stavbě vesnic, měst, rozvoje města, rytířů a cest a tím získávali vítězné body.

můžete mít 2023.11.30

Od MALL
Albi Catan - Úsvit lidstva Albi Catan - Úsvit lidstva
Albi Catan - Úsvit lidstva

Catan – Úsvit lidstva je samostatně hratelná verze hry s tématem doby kamenné. Jedná se o přepracované vydání hry „Dobrodružství lidstva“ z roku 2002 s upravenými komponenty a vyváženou hratelností. Obsahuje oblíbené prvky herního systému Catanu, speciální mechanismus pro pohyb a poutavé ilustrace.

můžete mít 2023.12.4

Od MALL