Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Akce
Woody Loutkové divadlo Lamps Vojenská sada se člunem
Woody Loutkové divadlo
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybrané dřevěné hračky značky Woody s kódem 24MDL4CZ16 (platí od 15. 4. do 28. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Konstrukce dřevěného loutkového divadla je navržena českým designerem. Autorkou ilustrací je rovněž česká výtvarnice. Divadlo obsahuje velké množství příslušenství. Všechny postavy jsou oboustranně provedené a některé z nich mají rovněž z každé strany zobrazenou jinou postavu. Divadlo má mechanickou sametovou oponu. Po skončení představení lze celé divadélko jednoduše rozložit a uskladnit do dřevěného boxu s provazovým uchem ve tvaru kufříku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
1 807 Kč s kódem
24MDL4CZ16
Lamps Vojenská sada se člunem Lamps Vojenská sada se člunem
Lamps Vojenská sada se člunem

S touto plastovou vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Vojenská sada obsahuje velký člun, motorku a dva vojáčky. Tento set se stane snem každého kluka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lamps Vojenská sada velká Lamps Vojenská sada se člunem
Lamps Vojenská sada velká

S touto plastovou vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Tento vojenský set se stane snem každého kluka. Postavte si stan a zaparkujte auto a pozor ať k vám žádný nepřítel nepronikne.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Teddies Sada vojáci s doplňky plast CZ design na kartě 24x30cm Teddies Sada vojáci s doplňky plast CZ design na kartě 24x30cm
Teddies Sada vojáci s doplňky plast CZ design na kartě 24x30cm

S touto vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Tato dětská vojenská plastová sada obsahuje celou řadu vojáků a dopravních prostředků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Cinereplicas Adventní kalendář Harry Potter Teddies Sada vojáci s doplňky plast CZ design na kartě 24x30cm
Cinereplicas Adventní kalendář Harry Potter

Originální Adventní kalendář pro každého fanouška Harryho Pottera. 24× překvapení.

můžete mít 24.4. - 25.4.

Pokémon Balení figurky - Cubone 10 cm Teddies Sada vojáci s doplňky plast CZ design na kartě 24x30cm
Pokémon Balení figurky - Cubone 10 cm

Tato autentická figurka Pokémona je perfektní volbou pro každého fanouška Pokémona. Figurka Pokémon Cubone 10 cm, která je dodávána v prémiové dárkové krabičce

můžete mít 25.4. - 29.4.

Peppa Pig Prasátko Peppa Domeček se zvuky a světly + figurky. Simba Simba Máša a medvěd Velký dům medvěda se zvuky + figurky a doplňky.
Peppa Pig Prasátko Peppa Domeček se zvuky a světly + figurky.

Prasátko Peppa se má jako prase v žitě, má totiž pro sebe obrovský domeček, v němž toho může se svými kamarády a s bráškou Tomem spoustu zažít! Nechte své děti zažívat spolu s hrdiny jejich oblíbeného animovaného seriálu různá dobrodružství, ale hlavně hromadu zábavy.

můžete mít 23.4.

PJ Masks Hasbro PJ Masks Pyžamasky Animal Trio - figurky a zvířátka. Simba Simba Máša a medvěd Velký dům medvěda se zvuky + figurky a doplňky.
PJ Masks Hasbro PJ Masks Pyžamasky Animal Trio - figurky a zvířátka.

Pro všechny malé fanoušky oblíbené pohádky PJ Masks / Pyžamasky. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu.

můžete mít 23.4.

Simba Simba Máša a medvěd Velký dům medvěda se zvuky + figurky a doplňky. Simba Simba Máša a medvěd Velký dům medvěda se zvuky + figurky a doplňky.
Simba Simba Máša a medvěd Velký dům medvěda se zvuky + figurky a doplňky.

Velký dvoupodlažní dům medvěda z oblíbeného dětského seriálu „Máša a medvěd“. Součástí figurka medvěda i Máši, lanovka a bohaté příslušenství. Se zvukovým efektem.

můžete mít 23.4.

Craze Adventní kalendář Frozen - figurky, bižuterie a vlasové doplňky Craze Adventní kalendář Frozen - figurky, bižuterie a vlasové doplňky
Craze Adventní kalendář Frozen - figurky, bižuterie a vlasové doplňky

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Luxusní adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje 4 figurky / přívěsky Frozen, bižuterii, vlasové doplňky, samolepky a další překvapení v designu Frozen.

můžete mít 22.4. - 23.4.

Spin Master Gábinin kouzelný domek Dům na stromě Craze Adventní kalendář Frozen - figurky, bižuterie a vlasové doplňky
Spin Master Gábinin kouzelný domek Dům na stromě

Oživ svůj svět Gábinina Kouzelného domku Vílou kočičkou v herní sadě Zahradního domečku na stromě. Tento krásný dětský domeček na stromě, inspirovaný začarovaným stromem z cukrové vaty ze seriálu, má světla, přeměňující se stromovou korunu, tajnou místnost, lanovou dráhu ze šlahounů vinné révy, houpačku, figurky, doplňky a kusy nábytku – vše připravené pro tvá dobrodružství.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Craze Adventní kalendář Inkee Bath and Beauty Craze Adventní kalendář Frozen - figurky, bižuterie a vlasové doplňky
Craze Adventní kalendář Inkee Bath and Beauty

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Stylový adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení.

můžete mít 22.4. - 23.4.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrací sety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrací sety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrací sety akce.