SAGO mini - hrací set Raketa
400 Kč 209 Kč

Pejsek Harvey letí do vesmíru. Součástí této zábavné herní sady je skládací raketa, figurka psího astronauta s doplňky. Všechny součásti se navíc dají uzavřít do samotné rakety pro snadnou manipulaci.

Fortnite: Battle Bus Display Set
1 199 Kč 1 099 Kč

Velký set s autobusem z populární videohry Fortnite! Set obsahuje 2 figurky o velikosti 5 cm, které v ruce drží sobě vlastní příslušenství ze hry. Fortnite je populární kooperativní survival video hra s prvky stavění. V listopadu 2018 měla hra přes 200 milionů registrovaných hráčů a těší se velké oblibě po celém světě.

Simba Máša a medvěd Velký dům medvěda-23%
1 299 Kč 999 Kč

Akce

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka medvídka a Máši a bohaté příslušenství. Otevírací dveře i okenice. Domeček je vybaven zvukovými efekty.

TM Toys Peppa Pig Set figurek 4 ks
749 Kč 569 Kč

Set postaviček z oblíbeného seriálu Prasátko Peppa obsahuje celou rodinku – maminku, tatínka, George a samozřejmě Peppu. Vytvořte si společně s nimi nové příběhy dle své vlastní fantazie!

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figurky Rodina
269 Kč 239 Kč

Figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa ke stavebnici z řady PlayBIG Bloxx. Čtyři plastové figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa, vytvářející celou rodinku. Postavičky jsou kompatibilní s jinými známými kostičkami.

TM Toys Peppa Pig - domeček s figurkou a příslušenstvím
1 259 Kč 949 Kč

V krásném domečku prasátka Peppy tě čeká spousta her a zábavy. V přízemí najdeš vybavenou kuchyni a velký obývací pokoj. Po schodech se můžeš vydat do patra, kde je ložnice a koupelna s velikou vanou.

Bullyland Bullyland adventní kalendář Frozen
499 Kč 459 Kč

Akce

Zkraťte malým princeznám čekání na Vánoce! Luxusní značkový kalendář Bullyland s motivy Frozen Ledové Království. Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení.

Sambro Adventní kalendář Frozen
299 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje např. samolepky, razítka, voskovky, fixy, notýsek, přívěšek, 10-ti barevnou propisku, prstýnek, kaleidoskop, bludiště, káču – vše s motivem Frozen.

Woody Loutkové divadlo-26%

Woody Loutkové divadlo

Hodnocení: 4,8
2 999 Kč 2 199 Kč

Akce

Konstrukce dřevěného loutkového divadla je navržena českým designerem. Autorkou ilustrací je rovněž česká výtvarnice. Divadlo obsahuje velké množství příslušenství. Všechny postavy jsou oboustranně provedené a některé z nich mají rovněž z každé strany zobrazenou jinou postavu. Divadlo má mechanickou sametovou oponu. Po skončení představení lze celé divadélko jednoduše rozložit a uskladnit do dřevěného boxu s provazovým uchem ve tvaru kufříku.

TM Toys Peppa Pig - Karavan s příslušenstvím + 4 figurky
1 299 Kč 1 269 Kč

Vydejte se s prasátkem Peppou a jeho rodinkou na dobrodružnou dovolenou v karavanu. Na cestu s sebou máte všechno, co potřebujete. Nechybí vám posezení, cestovní lednička, gril plný vynikajících lahůdek ani sprcha.

EUROSWAN Adventní kalendář My Little Pony - bižuterie
259 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje bižuterii a vlasové doplňky v designu My Little Pony (např. hřeben. kartáč, sponky a gumičky do vlasů, náramky, prstýnek, přívěšek…).

TM Toys Peppa Pig - vláček + 3 figurky
749 Kč 629 Kč

Udělejte si pohodlí ve vagónku a vydejte se na báječný výlet s prasátky Peppou a Georgem. Nebude to obyčejná jízda, protože strojvedoucím je Peppův dědeček, který lokomotivu zastaví, kde jen budete chtít.

Profibaby Disk v kartónu (4ks)
449 Kč

Senzorické disky jsou určené pro cvičení rovnováhy, korekci vad a masáži chodidel. Jsou vhodné také při hraní s dětmi. Speciální výstupky stimulují senzorické receptory a zlepšují krevní oběh.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Sada s kufříkem
599 Kč 509 Kč

Stavebnice z řady PlayBig BLOXX v licenci Peppa Pig s motivem zdravotní péče. Je kompatibilní s jinými známými kostičkami. U dětí rozvíjí jemnou motoriku a představivost.

Sambro Adventní kalendář Cars McQueen a Burák
259 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje voskovky, gumy na gumování, razítka, bloček, pastelky, fixy, lepidla, polštářek na inkoust – vše s motivem Cars.

Lamps Velká vojenská sada s bunkrem
579 Kč 539 Kč

S touto vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Tato sada obsahuje velký obrněný bunkr, celou řadu vojáků a dopravní prostředky. Tento vojenský set je snem každého kluka.

Efko Loutkové divadlo
799 Kč 699 Kč

Zavzpomínejte na své dětství a prožijte nádherné chvíle strávené hrou s tradičním loutkovým divadlem s oponou. Kulisy a pohádkové postavičky jsou zpracovány v originálním designu, dětem tak důvěrným a známým.

TM Toys Fortnite Sada Turbo Stavitel
1 999 Kč 1 199 Kč

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této exkluzivní sadě Turbo Builder, která vám umožní si sestavit arénu, jako je ve hře. Sada obsahuje i dvě plně ohebné figurky Jonesy a Raven.

TM Toys Peppa Pig Rodinný dům s příslušenstvím
2 359 Kč 1 329 Kč

Rodinný dům o 3 patrech je plný příslušenství, nábytku a také v setu najdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pracovna a pokoj na půdě nabízí neomezené možností zábavy. Vytvořte si s ním nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa lékařská pojízdná ordinace
1 499 Kč 1 029 Kč

Uvnitř plně vybavené pojízdné ordinace najdete čekárnu, recepci, operační sál s rentgenem a také nemocniční postel. Auto je plně otevírací, set obsahuje také 3 figurky: medvídka, doktora Browna a sestřičku Peppu.

Sambro Adventní kalendář Mimoni
259 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje razítka, samolepky, holografické samolepky, gumy na gumování, 3D „puzzle“ gumy na gumování – vše s motivem Mimoni.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová sada
559 Kč 469 Kč

Stavebnice PlayBIG Bloxx s oblíbeným prasátkem Pepou. Tentokrát jede kempovat. Vyrazíš spolu s prasátkem také do přírody? Stavebnice je kompatibilní s jinými známými kostičkami.

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figurka
699 Kč 459 Kč

Vydej se s prasátkem Peppou na báječný výlet jeho krásným červeným autíčkem, které mu skvěle ladí s jeho šatičkami. V autě je dostatek místa i pro Peppovi kamarády. Užijte si spolu na cestách spousty zábavy!

TM Toys Peppa Pig - školní třída + 5 figurek
749 Kč 649 Kč

I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic, připravte si pomůcky a užijte si s prasátkem Pepinou a jeho kamarády spoustu zábavy ve školní třídě. Dnes se od paní učitelky dozvíte zajisté spousty zábavných informací.

Sambro Adventní kalendář Frozen II
319 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje samolepky, holografické samolepky, razítka, gumy, gumové postavičky – vše s motivem Frozen.

TM Toys Peppa Pig - letadlo + figurka
1 099 Kč 819 Kč

Odleťte spolu s prasátkem Peppou na úžasnou dovolenou do dalekých zemí. Vše už je zabaleno v kufrech, stačí je naložit do zavazadlového prostoru a vzlétnout do nebes. Peppa si dokonce může vyzkoušet pilotování letadla. Místa je dost a mohou se připojit i další kamarádi či rodina.

Profibaby Polokoule masážní16cm, 2 ks
443 Kč 375 Kč

Senzorická půlkoule je určena pro cvičení rovnováhy, korekci postojů a masáži nohou. Jsou vhodné také při hraní s dětmi. Speciální kuželovité hroty stimulují senzorické receptory a zlepšují krevní oběh.

Sambro Adventní kalendář Littlest Pet Shop LPS
229 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje notýsek, razítka, samolepky, píšťalka, propiska, voskovky, gumy, bludiště, kaleidoskop a další  – vše s motivem LPS.

TM Toys Peppa Pig Škola a školní autobus hrací set
1 899 Kč 1 149 Kč

Vydejte se do školy společně s Prasátkem Peppou. Sada obsahuje i školní autobus, budovu školy a její vybavení, které obohatí každý nový příběh! Vytvořte si tak nové příběhy dle své vlastní fantazie!

Sambro Adventní kalendář Princezny Disney Princess
229 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje notýsek, razítka, samolepky, píšťalka, propiska, voskovky, gumy, bludiště, kaleidoskop a další  – vše s motivem Disney Princess.

Simba Dům Máši

Simba Dům Máši

Hodnocení: 4,6
599 Kč 449 Kč

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře i okenice. Otevřením zadní části domu získáte další hrací prostor.

TM Toys Peppa Pig - domeček se zahrádkou + figurka a příslušenství
1 199 Kč 869 Kč

Užijte si spousty zábavy a her s prasátky Peppou a Georgem v jejich krásném domečku. Najdete v něm vše, jako v opravdickém domě: kuchyňku, ložnici, obývací pokoj, koupelnu i podkrovní půdu. Na zahrádce se můžete vydovádět na houpačce.

TM Toys Peppa Pig sada Jednorožec
799 Kč

Novinka

Prozkoumej svět fantazie s tematickou sadou Jednorožec. Prasátko Peppa miluje jednorožce a ráda se na něm také projíždí. Když si hraje s ovečkou Suzy, dohlíží na ně také její tatínek. Prožij společně s nimi nezapomenutelné okamžiky i ty!

Simba Máša a medvěd Zimní dům
749 Kč 559 Kč

Hrací set Zimní dům z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je postavička medvídka a Máši v zimním provedení a bohaté příslušenství. Tento zimní domeček je skládací.

TM Toys Peppa Pig - Loď + 2 figurky
1 059 Kč 739 Kč

Vydejte se na plavbu plnou dobrodružství společně s Peppou. Nemusíte mít strach, loď řídí zkušený kapitán. Loďka doopravdy plave na vodě, takže se jedná o ideální hračku ke koupání.

Wiky Gorila s Amazonkou 23 cm
659 Kč 499 Kč

Zmutovaný King kong je nový bojový nástroj bandy The Curse. Je vybavený železnou pěstí, laserovým pohledem a dokáže pořádně zařvat. Tak dávej pozor, ať se nedostaneš do jeho obřích spárů.

Teddies Sada vesmír kov/plast
449 Kč 359 Kč

Novinka

Sada vesmír je skvělým dárkem pro malé kosmonauty. Objevujte vesmír se spoustou doplňků, které jsou vyrobeny z odolného plastu. Raketoplán na baterie je částečně vyroben z kovu. Vydává světelné a zvukové efekty.

Fortnite: Mega pevnost

Fortnite: Mega pevnost

Hodnocení: 3
899 Kč 599 Kč

Postavte si mega pevnost z populární videohry Fortnite! Set obsahuje obří pevnost, kterou si můžete sestavit podle vlastní fantazie a 2 exkluzivní figurky (Blue Squire, Triceraops) o velikosti 5 cm, které v ruce drží sobě vlastní příslušenství ze hry.

Wiky Tank Titan set - The Corps 39 cm
1 299 Kč 849 Kč

Vyzbroj se tím nejlepším arzenálem a postav se proklaté bandě The Curse! Porazit je s obrněným tankem přece bude hračka. Ale pozor! Do cesty se ti postavil protivník na čtyřkolce s raketomety. Zvládneš ho porazit?

Safari Ltd. Tuba - Stavby světa
359 Kč

Seznamte se s nejznámějšími stavbami světa! Celkem deset nádherně malovaných figurek, které se mohou skvěle doplnit dětskou hru. Detailně zpracované figurky lze použít jako výukovou pomůcku. Vydejte se na cestu kolem světa!

Simba Dům medvěda

Simba Dům medvěda

Hodnocení: 4,9
699 Kč 529 Kč

Novinka

Hrací set Dům medvěda z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka medvěda a Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře a celá zadní stěna.

Sambro Adventní kalendář Princezny Disney Princess II
229 Kč

Zkraťte Vašim dětem čekání na Vánoce! Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení. Kalendář obsahuje razítka, samolepky, holografické samolepky, gumy, 3D gumové postavičky  – vše s motivem Disney Princess.

Lamps Vojenská sada

Lamps Vojenská sada

Hodnocení: 5
269 Kč 249 Kč

Při hraní s tímto setem se děti stanou posilou armády. Pro své vojenské mise mají k dispozici detailně propracovanou armádní helikoptéru a buginu. Pod svým velením budou mít tři vojáky v plné výzbroji.

TM Toys Peppa Pig sada ZOO
799 Kč

Novinka

Jdi na procházku do ZOO nebo se staň ošetřovatelem zvířat jako prasátko Peppa a její kamarádi. Postarejte se společně o želvičku či navštivte expozici tučňáků. V ZOO se dá dělat tolik věcí…

shumee Dětský toaletní stolek na hraní s 3 zrcadly, světly a zvukovými efekty
1 759 Kč

Dodejte životu svých dětí pořádnou dávku šarmu tímto fantastickým dětským toaletním stolkem! Ať už máte malého nadšence do make-upu, nebo kadeřnického umělce, bude moci používat tento plastový kosmetický stolek, odolný proti rozbití, bezpečně a prakticky. Toaletní stolek má světla, napájená bateriem

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hrací sety.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hrací sety výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hrací sety akce.