TM Toys Peppa Pig Rodinný dům s příslušenstvím
2 359 Kč 1 499 Kč
- 36 %
+ doprava zdarma

Akce

Rodinný dům o 3 patrech je plný příslušenství, nábytku a také v setu najdete postavičku Peppy Pig. Vybavená kuchyně, obývací pokoj, ložnice, pracovna a pokoj na půdě nabízí neomezené možností zábavy. Vytvořte si s ním nové příběhy dle své vlastní fantazie!

Fortnite: Battle Bus Display Set
1 199 Kč 999 Kč
- 16 %

Akce

Velký set s autobusem z populární videohry Fortnite! Set obsahuje 2 figurky o velikosti 5 cm, které v ruce drží sobě vlastní příslušenství ze hry. Fortnite je populární kooperativní survival video hra s prvky stavění. V listopadu 2018 měla hra přes 200 milionů registrovaných hráčů a těší se velké oblibě po celém světě.

Rappa Velký skládací hrad s příslušenstvím
712 Kč 699 Kč

Senzační plastová stavebnice hradu. Hrad je složen z vnějších hradeb se čtyřmi věžemi a vnitřní pevností. Součástí balení jsou i obléhací stroje, které malým dobyvatelům pomohou hrad dobít. Nechybí i postavičky rytířů.

Bigjigs Toys Dřevěný hrad krále Artuše
2 490 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Které dítě nemá rádo příběh krále Artuše a rytířů kulatého stolu? Král, jeho rytíři a dokonce i Merlin se objeví v tomto dřevěném hradu Camelot, který je dodáván s cimbuřím, padacím mostem a dokonce je jeho součástí i žalář, kde se dají uvěznit různí nepřátelé.

Simba Dům Máši

Simba Dům Máši

Hodnocení: 5
649 Kč 489 Kč

Hrací set Dům Máši z oblíbeného dětského seriálu Máša a medvěd. Součástí setu je figurka Máši a bohaté příslušenství do domečku. Otevírací dveře i okenice. Otevřením zadní části domu získáte další hrací prostor.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Figurky Rodina
249 Kč 219 Kč

Figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa ke stavebnici z řady PlayBIG Bloxx. Čtyři plastové figurky z dětského seriálu Prasátko Peppa, vytvářející celou rodinku. Postavičky jsou kompatibilní s jinými známými kostičkami.

TM Toys Peppa Pig - domeček de Lux + 4 figurky a příslušenství
1 659 Kč 1 499 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si spousty zábavy a her s prasátkem Peppou a jeho rodinkou v jejich krásném domečku. Najdete v něm vše, jako v opravdickém domě: kuchyňku, ložnici, obývací pokoj i koupelnu. Vše je vybaveno nábytkem, stačí se jen zabydlet!

TM Toys Peppa Pig Set figurek 4 ks
749 Kč 649 Kč

Set postaviček z oblíbeného seriálu Prasátko Peppa obsahuje celou rodinku – maminku, tatínka, George a samozřejmě Peppu. Vytvořte si společně s nimi nové příběhy dle své vlastní fantazie!

TM Toys Peppa Pig - domeček s figurkou a příslušenstvím
1 259 Kč 1 129 Kč
+ doprava zdarma

V krásném domečku prasátka Peppy tě čeká spousta her a zábavy. V přízemí najdeš vybavenou kuchyni a velký obývací pokoj. Po schodech se můžeš vydat do patra, kde je ložnice a koupelna s velikou vanou.

TM Toys Peppa Pig - domeček se zahrádkou + figurka a příslušenství
1 199 Kč 1 039 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si spousty zábavy a her s prasátky Peppou a Georgem v jejich krásném domečku. Najdete v něm vše, jako v opravdickém domě: kuchyňku, ložnici, obývací pokoj, koupelnu i podkrovní půdu. Na zahrádce se můžete vydovádět na houpačce.

TM Toys Peppa lékařská pojízdná ordinace
1 499 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Uvnitř plně vybavené pojízdné ordinace najdete čekárnu, recepci, operační sál s rentgenem a také nemocniční postel. Auto je plně otevírací, set obsahuje také 3 figurky: medvídka, doktora Browna a sestřičku Peppu.

TM Toys Peppa Pig - školní třída + 5 figurek
749 Kč 669 Kč

I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic, připravte si pomůcky a užijte si s prasátkem Pepinou a jeho kamarády spoustu zábavy ve školní třídě. Dnes se od paní učitelky dozvíte zajisté spousty zábavných informací.

TM Toys Peppa Pig - vláček + 3 figurky
749 Kč 649 Kč

Udělejte si pohodlí ve vagónku a vydejte se na báječný výlet s prasátky Peppou a Georgem. Nebude to obyčejná jízda, protože strojvedoucím je Peppův dědeček, který lokomotivu zastaví, kde jen budete chtít.

Simba Hrad Falcon se 6 věžemi
999 Kč 718 Kč

Krásný Hrad Falcon se šesti věžemi je domovem mnoha rytířů. Balení obsahuje figurky bojovníků a rytířů na koních a se zbraněmi. Hrad má po složení 70 cm na délku. Kvalitní plastové provedení.

TM Toys Peppa Pig - letadlo + figurka
1 099 Kč 959 Kč

Odleťte spolu s prasátkem Peppou na úžasnou dovolenou do dalekých zemí. Vše už je zabaleno v kufrech, stačí je naložit do zavazadlového prostoru a vzlétnout do nebes. Peppa si dokonce může vyzkoušet pilotování letadla. Místa je dost a mohou se připojit i další kamarádi či rodina.

Spin Master Hatchimals Svítící hrací sada Tropická párty
1 149 Kč 889 Kč

Novinka

Pojďte na tropickou párty! Můžete si vybrat ze dvou různých možností, jak párty začne, zmáčkněte růžovou květinu, vaše Hatchimals sada se rozsvítí a začne hrát hudbu, je čas na párty! Pusťte svá zvířátka po třpytivém vodopádu rovnou do blikajícího oceánu! U třpytivé palmy se mohou zastavit i vaši přátelé a dát svým Hatchimals něco dobrého k jídlu nebo jim vytvořit lahodný nápoj.

SAGO mini - hrací set pěnové puzzle
599 Kč 359 Kč
- 40 %

Akce

Sada pěnového puzzle s plastovými doplňky pro ještě více zábavy. Puzzle je designu silnice a města. V balení je také autíčko a figurka Robina s doplňky. Sada je balena v kartónové krabici, ze které se dá udělat auto.

Spin Master Hatchimals Křišťálová hrací sada
749 Kč 559 Kč

Novinka

Přichází kouzelný, utajený svět jen pro Hatchimals a pro tebe! Toto křišťálové vajíčko je zakryto zářivými květinami a drahokamy. Ale co je schované uvnitř? Podívejte se malým průzorem a objevte tajný svět uvnitř křišťálového vajíčka. Po rozložení najdete místa, kam můžete své Hatchimals umístit. Může sedět na houpačce nebo se třeba dívat z křišťálových hnízd. Zjistěte, co dále je v něm ukryto.

TM Toys Peppa Pig - rodinné auto + figurka
699 Kč 599 Kč

Novinka

Vydej se s prasátkem Peppou na báječný výlet jeho krásným červeným autíčkem, které mu skvěle ladí s jeho šatičkami. V autě je dostatek místa i pro Peppovi kamarády. Užijte si spolu na cestách spousty zábavy!

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Sada s kufříkem
599 Kč 519 Kč

Novinka

Stavebnice z řady PlayBig BLOXX v licenci Peppa Pig s motivem zdravotní péče. Je kompatibilní s jinými známými kostičkami. U dětí rozvíjí jemnou motoriku a představivost.

TM Toys Peppa Pig - kempingový vůz + figurka
599 Kč 519 Kč

Vydej se s prasátkem Peppou na báječný výlet autem. Vaše dobrodružství pak můžete zakončit skvělým piknikem. Auto je dost veliké a má vyjímatelné sedačky, takže s sebou můžete vzít i další kamarády.

TM Toys Fortnite Sada Turbo Stavitel
1 999 Kč 1 739 Kč
+ doprava zdarma

Fortnite je populární počítačová hra. Připojte se k jejím fanouškům! Zábava virtuálního světa se přesouvá do reality i díky této exkluzivní sadě Turbo Builder, která vám umožní si sestavit arénu, jako je ve hře. Sada obsahuje i dvě plně ohebné figurky Jonesy a Raven.

Ready2Robot Bojová slizová aréna
2 199 Kč 1 799 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedinečná sada plná překvapení! Otevři kapsli a objev, co se uvnitř ukrývá! Najdi části a sestav si svého robota! A pak už ti nic nebrání se pustit do robotí bitvy.

Teddies Divadlo Stilet

Teddies Divadlo Stilet

Hodnocení: 5
609 Kč 529 Kč

Pohádkové divadlo pro děti i dospělé. Zahrajte si pohádku o Červené karkulce nebo Sněhurce. Kulisy a postavy jsou vyrobeny z tvrzeného kartónu s krásným potiskem. Děti si divadélko hned zamilují a užijí si sním hodně zábavy.

BIG PlayBig BLOXX Peppa Pig Kempingová sada
549 Kč 469 Kč

Novinka

Stavebnice PlayBIG Bloxx s oblíbeným prasátkem Pepou. Tentokrát jede kempovat. Vyrazíš spolu s prasátkem také do přírody? Stavebnice je kompatibilní s jinými známými kostičkami.

Detoa Magnetické divadlo Krtek
389 Kč 339 Kč

Divadlo pro děti i dospělé. Magnetické divadlo z prostředí pohádky O krtečkovy. Zahrajte si pohádku s krtečkem a jeho kamarády. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy.

Bonaparte Divadélko

Bonaparte Divadélko

Hodnocení: 5
469 Kč 369 Kč

Pohádkové divadlo pro děti i dospělé. . Zahrajte si pohádky s loutkovým divadlem trochu jinak. Třeba veršované a se zvířátky. Kulisy a postavy jsou vyrobeny z tvrzeného kartónu s krásným potiskem. Děti si divadélko hned zamilují a užijí si s ním hodně zábavy.

Mac Toys Vojenská helikoptéra
599 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vojenská helikoptéra se ocitne pod vedením vašeho dítěte společně s vojáky. Tato krásná a velká vojenská helikoptéra je snem každého kluka!

TM Toys Peppa Pig - hřiště + figurka
519 Kč 449 Kč

Užij si s prasátkem Peppou spousty zábavy při hraní na krásném venkovním hřišti se skluzavkou, houpačkou nebo jezírkem s kachničkami. Sety je možné spojit a vytvořit tak velkou hrací sadu.

TM Toys Peppa Pig - Loď + 3 figurky
1 059 Kč 899 Kč

Vydejte se na plavbu plnou dobrodružství společně s prasátky Peppou a Georgem. Nemusíte mít strach, loď řídí zkušený kapitán. Loďka doopravdy plave na vodě, takže se jedná o ideální hračku ke koupání.

Rappa Koberec policie s kovovými auty
229 Kč 209 Kč

Koberec s policejním motivem má rozměry 80 × 70 cm. Balení obsahuje také 2 kovové policejní vozy a 1 vrtulník. Vybuduj si v pokojíčku parádní policejní město, se kterým budeš mít o zábavu postaráno!

TM Toys Peppa Pig - kempingová sada + 2 figurky
699 Kč 609 Kč

Vydejte se s prasátkem Peppou a jeho kamarádkou ovečkou Suzy pod stan. Na dobrodružství letní dobrodružství v lese či na louce jste perfektně vybaveni, nechybí vám stan, spacák, batůžek ani ohniště s vařící se veče

Ready2Robot Bojový set - Beat Down
549 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedinečná sada plná překvapení! Otevři kapsli a objev, co se uvnitř ukrývá! Najdi části a sestav si svého robota! A pak už ti nic nebrání se pustit do robotí bitvy.

Lamps Vojenská sada helikoptéra
289 Kč

Novinka

S touto plastovou vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Vojenská sada obsahuje helikoptéru, vojenský skútr a dva vojáčky. Tato krásná vojenská helikoptéra je snem každého kluka.

SAGO mini - hrací set Letadlo
400 Kč 299 Kč
- 25 %

Akce

Zábavný dětský set ze série Sago mini, nyní se vaši oblíbení skřítci vydají na výlet letadlem. Čeká je cesta plná dobrodružství. Ulož kufr s doplňky do zavazadlového prostoru, usaď pasažéry, kapitán již hlásí odlet.

Mac Toys Vojenské vozidlo - auto
299 Kč 259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vojenské vozidlo se ocitne pod vedením vašeho dítěte společně s vojákem. Toto krásné a velké vojenské vozidlo je snem každého kluka!

Lamps Vojenská sada
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S touto vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Tato sada obsahuje stan, džíp, motorku a vojáčky. Tento vojenský set se stane snem každého kluka.

Lamps Vojenská sada se člunem
289 Kč

Novinka

S touto plastovou vojenskou sadou si budou děti připadat jako opravdoví vojáci. Vojenská sada obsahuje velký člun, motorku a dva vojáčky. Tento set se stane snem každého kluka.

Ready2Robot Bojový set - Tag Team
549 Kč 449 Kč

Jedinečná sada plná překvapení! Otevři kapsli a objev, co se uvnitř ukrývá! Najdi části a sestav si svého robota! A pak už ti nic nebrání se pustit do robotí bitvy.

Addo Králičí arena
499 Kč 399 Kč

Pozoruj tyto tři kamarády králíčky, jak si hrají v zábavné aréně. Otočením krabičky vznikne hrací plocha – aréna. Králíčci milují svůj domeček, průchod tunelem a chroupání mrkviček. A když jsou unavení, usnou v malých postýlkách.

Ready2Robot Bot Blasters - styl 1
499 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečná sada plná překvapení! Otevři kapsli a objev, co se ukrývá v pěti tajných komorách! Najdi části a sestav si svého vlastního robota!

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: