Revell Adventní kalendář Ford Shelby GT - 01031
1 559 Kč 1 499 Kč

Akce

S tímto adventním kalendářem si sestavíš Ford Shelby GT. Veškeré dílky, včetně barev a nářadí jsou skryty za 24 okny. Zacvakávací plastikový model tak můžeš hravě složit.

Revell Adventní kalendář Porsche 356 - 01029
1 869 Kč 1 499 Kč

Novinka

S tímto adventním kalendářem si sestavíš krásné červené Porsche 356. Veškeré dílky, včetně barev a nářadí jsou skryty za 24 okny. Zacvakávací plastikový model tak můžeš hravě složit.

Revell Adventní kalendář Deutz D30 - 01030-39%
1 559 Kč 949 Kč

Akce

S tímto adventním kalendářem si sestavíš zelený historický traktor. Perfektní předvánoční dárek pro sběratele a fanoušky historických traktorů. Veškeré dílky, včetně barev a nářadí jsou skryty za 24 okny.

Hot Wheels Adventní kalendář
999 Kč

Akce

Užij si prázdniny a zpříjemni si odpočítávání dnů, které zbývají do Vánoc s tímto pestrobarevným adventním kalendářem s vánoční tematikou od Hot Wheels®. Čeká na tebe 24 okének a v každém z nich na tebe čeká parádní překvapení.

Woody Adventní kalendář-25%

Woody Adventní kalendář

Hodnocení: 4,2
799 Kč 599 Kč

Akce

V tomto kalendáři naleznete exkluzivní díly k dřevěným vláčkodráhám, které sami o sobě po otevření posledního okénka tvoří herní set. Součástí tohoto setu je i obal, který se stává herní plochou. Za 24 okénky se totiž skrývá kompletní hrací scéna s mašinkou, zvířátky, postavičkami, vláčky a dalším.

Bullyland Bullyland adventní kalendář Frozen
545 Kč

Zkraťte malým princeznám čekání na Vánoce! Luxusní značkový kalendář Bullyland s motivy Frozen Ledové Království. Adventní kalendář s 24-mi otevíracími okénky, za každým se skrývá malé překvapení.

Schleich Adventní kalendář Schleich 98063
1 104 Kč 883 Kč

Prosinec je zvláštní měsíc. Skvělá čekací doba na prázdniny. Společnost Schleich navrhuje naplnit toto období zábavou při každodenním objevování 24 oken, která skrývají překvapení ze série farem. Adventní kalendář obsahuje mnoho úžasných zvířat a doplňků pro dlouhotrvající zábavu. Obsah lze samozřej

LEGO Friends 41420 Adventní kalendář
649 Kč 519 Kč

Zkraťte si čekání na Vánoce v přítomnosti postav z městečka Heartlake. Od 1. prosince až do Vánoc otevřete každý den jedno políčko a objevte, jakou hračku ukrývá. Miniaturní modely spadají do tří tematických částí: Emmin pokojíček, Santova dílna a zimní království. Kalendář vypráví příběh: Emma napíše Santovi seznam vánočních přání a elfové zajistí vše potřebné, aby se ve sněhu mohla radovat z vysněných dárečků.

LEGO Harry Potter 75981 Adventní kalendář-25%
849 Kč 629 Kč

Akce

Zpříjemněte si čekání na Vánoce s 24 modely řady LEGO® Harry Potter™. Každý den se můžete těšit na nové překvapení. Za každými z 24 dvířek kalendáře na vás čeká kouzelné překvapení. Součástí je 6 minifigurek a k tomu navíc dobře známé předměty a úžasné doplňky z filmové série Harry Potter. Vaše sbírka postaviček a modelů se bude s každým dnem rozrůstat a s ní i vaše možnosti při vymýšlení dobrodružství inspirovaných magickým vánočním plesem v Bradavicích!

Schleich Adventní kalendář 2020 - Domácí zvířata-32%
892 Kč 599 Kč

Akce

Adventní kalendář s figurkami a doplňky ze série Farm World, na které už děti netrpělivě čekají. Za 24 okénky se skrývá kompletní hrací scénka. Nové překvapení na vás čeká každý den! Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat zvířátka žijící na farmě

Playmobil 9294 Adventní kalendář NHL-20%
689 Kč 549 Kč

Akce

Adventní kalendář s hokejovou tématikou v licenci světoznámé NHL. Malým fanouškům kalendář umožní zkrátit čekání na Štědrý den. Kalendář obsahuje 24 okýnek plných hokejové tématiky, které určitě děti potěší.

Schleich Adventní kalendář 2020 - Dinosauři-32%
892 Kč 599 Kč

Akce

Adventní kalendář s dinosaury Schleich. Na toto všichni dinosauří fanoušci čekali. Za 24 okénky se skrývá kompletní hrací scénka. Úžasný dárek pro všechny fanoušky dinosaurů. Figurky Schleich jsou mimořádně detailně propracované, láskyplně malované a umožňují dětem hrát si a zároveň se učit a poznávat.

Brio Adventní kalendář 2020
749 Kč

Novinka

Adventní kalendář pro malé i velké fanoušky známé skandinávské značky BRIO. Díky tomuto dárku si mohou děti krátit čekání na Ježíška a každý den si obohatit sbírku své vláčkodráhy o unikátní kousky.

Funko POP Adventní kalendář Dragon Ball Z
2 199 Kč 1 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Díky značce Funko přinesete domů radost a překvapení ještě před vánočními svátky, a to díky oblíbeným licenčním postavičkám. Odpočítávejte příchod svátků s tímto adventním kalendářem ze světa Dragon Ball Z od společnosti Funko! Otevřete si každý den jedno z 24 překvapení až do Štědrého dne!

Carrera Adventní kalendář 501042 RC helikoptéra
1 599 Kč 1 269 Kč

Novinka

S tímto barevným adventním kalendářem Carrera si sestavíš svůj vlastní RC vrtulník a to ve 24 jednoduchých krocích. V balení je kompletní výbava, včetně vysílačky a všech baterií. Tato sada je určená zejména pro začátečníky, ale potěší určitě i profesionály. Zkraťte si čekání na Štědrý den.