Počet nalezených produktů: 5

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Bo Jungle plyšová spirála Lion & Monkey
399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Příjemná plyšová spirála spirála Lion & Monkey z froté materiálu se třemi závěsnými hračkami můžete zavěsit na kočárek nebo na postýlku, aby ji mělo vaše dítě stále u sebe.


Taf Toys Spirála na kočárek Zahrada
529 Kč
504 Kč
+ doprava zdarma

Spirála na kočárek Zahrada s chrasticími hračkami i kousátkem je snadno připevnitelná na madlo kočárku nebo rukojeť autosedačky. Ať už cestujete kamkoli a jakkoli, Vaše miminko bude mít o zábavu postaráno a co je důležité, že tato zábava stimuluje rozvoj smyslů a motorických dovedností dítěte.


Bo Jungle plyšová spirála Elephant & Giraffe
399 Kč

306 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Krásná plyšová spirála Elephant & Giraffe z měkoučkého froté materiálu se třemi závěsnými hračkami lze upevnit na madlo kočárku nebo doma na postýlce a vaše děťátko ji bude mít vždy u sebe.


Taf Toys Hrazdička Tropický orchestr
779 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Hrazdička Tropický orchestr je určena k připevnění na kočárek nebo autosedačku a zabaví vaše miminko na cestách. Vy získáte příležitost se ještě více věnovat bezpečnosti provozu či jen správné trase, zatímco se Vaše miminko baví a přirozeně rozvíjí.


Taf Toys Hudební pultík do auta
849 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Hrací pultík do auta Taf Toys s hudbou a světélky zabaví Vaše miminko na cestách autem, zajistí Vám klid při řízení a miminku radost a rozvoj motorických schopností díky stimulaci hrou. Potěšte své největší štěstí a užijte si klidnou a bezpečnou cestu!