Playgro Zábavný míček

Playgro Zábavný míček

Hodnocení: 4,9
299 Kč 289 Kč

Zábavní hrací centrum pro děti od 9 měsíců. Veselé barvy rozvíjejí zrak. Různé tvary a vzory posouvátek rozvíjí jemnou motoriku. Kuličky a posouvací částky chrastí a rozvíjí sluch. Díky zrcátku můžou hrát děti na jukanou.

Playgro Ohebný míček

Playgro Ohebný míček

Hodnocení: 4,4
259 Kč 219 Kč

Barevný míček, který budou děti milovat. Vyroben je ze zdravotně nezávadného materiálu. Různé struktury podporují rozvoj hmatu. Míček není celistvý, takže ho dítě může vzít do ruky a nebo i kousat. Uvnitř ukrytá kulička vydává rachtavé zvuky.

Rappa Chrastítko sova měkké v krabici
199 Kč 179 Kč

Barevné chrastítko v podobě roztomilé sovičky má uvnitř kuličku. Spodní díl chrastítka je vyroben z měkkého materiálu. Na chrastítku jsou kroužky a úchyty pro pohodlné držení. Rozvíjí smyslové vnímání dítěte a podněcuje jeho fantazii.

Playgro Otočná hračka s přísavkou
249 Kč 229 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aktivní hračka dva v jednom vám pomůže zabavit dítě při krmení nebo se dá vrchní část odejmout a použít ke hře samostatně jako chrastítko. Uprostřed hračky je ukryté zrcátko pro hru na jukanou.

KidPro Motorické kousátko Limetka
350 Kč

Motorické kousátko Limetka je určeno především pro zlepšení jemné motoriky. Kousátko je vyrobeno ze zdravotně nezávadného potravinářského silikonu, pevného bukového dřeva a to tak, aby kolečka byla schopná se přetahovat různé přes sebe a dítěti poskytlo výrazněji rozvoj jemné motoriky.

Fisher-Price Kroužková zvířátka lev
399 Kč 339 Kč

Kroužkového lvíčka v zářivých barvách a z kvalitního příjemného materiálu si vaše děťátko ihned zamiluje! Děti budou fascinovány rozdílnými materiály, které zároveň umožňují rozvíjet jejich hmatové dovednosti.

Fisher-Price Kroužková zvířátka medvěd
399 Kč 369 Kč

Kroužkového medvídka v zářivých barvách a z kvalitního příjemného materiálu si vaše děťátko ihned zamiluje! Děti budou fascinovány rozdílnými materiály, které zároveň umožňují rozvíjet jejich hmatové dovednosti.

Teddies Chrastítko koule s kuličkami 15 cm
269 Kč 209 Kč

Pestrobarevný míček-chrastítko děti zaujme na první pohled. Různé struktury podporují rozvoj hmatu. Míček není celistvý, takže ho dítě může vzít do ruky a nebo i kousat. Uvnitř ukrytá spirálka vydává rachtavé zvuky.

Skip hop Chrastítko 3v1 Ježek
339 Kč 279 Kč

Krásné plastové chrastítko 3v1 Ježek je skvělá hračka pro děti od 6 měsíců. Chrastítko lze rozkládat nebo otáčet. Pod „bodlinkami“ se skrývá zrcátko. Ježeček je z texturovaného materiálu. Na bříšku má ježeček chrastící kuličky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Chrastítka a kousátka.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Chrastítka a kousátka výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Chrastítka a kousátka akce.