10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky pro děti 6 - 8 let

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO City 60335 Nádraží Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm
LEGO City 60335 Nádraží
MALL.CZ Dny – Sleva 20 % na vybrané stavebnice značky LEGO s kódem 24MDL2CZ6 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob)!
Stavebnice LEGO® City Nádraží (60335) doslova překypuje zábavnými prvky. Součástí modelu je pokladna, kavárna, řídicí místnost, nástupiště a koleje kompatibilní se sadami s vláčky LEGO City. Děti se mohou těšit také na autobus, údržbářské vozidlo, které zvládne jízdu po cestě i po kolejích, s mobilním záchodem nebo železniční přejezd s díly silnice pro připojení k dalším modelům LEGO City.

můžete mít DNES

Od MALL
Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm
Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm

Dětský bazének Jungle Adventure je připraven pro vodní hrátky na zahradě. Osvěžení na zahradě nebylo nikdy jednoduší. Stačí pouze nafouknout, napustit a letní zábava může začít. Užijte si léto stylově.

můžete mít DNES

Od MALL
Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994 Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm
Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994

GraviTrax Junior je interaktivní systém kuličkové dráhy pro děti od 3 let. Ti nejmenší si staví své vlastní světy z kuličkových drah, které lze podle libosti zdobit a vytvářet tak jednotlivé tematické světy. Děti si tak při kreativním stavění užijí mnoho zábavy.

můžete mít DNES

Od MALL
Intex 57135 Hrací centrum Dinopark Spin Master Tlapková patrola Big Trucks vozidlo Zuma
Intex 57135 Hrací centrum Dinopark

Nafukovací hrací centrum Dinopark se sprchou značky Intex. Děti si mohou házet s plastovými míčky nebo nafukovacími kruhy. Na sprchu lze napojit zahradní hadice. Pod skluzavkou je přistávací nafukovací podložka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Výprodej
Spin Master Tlapková patrola Big Trucks vozidlo Zuma Spin Master Tlapková patrola Big Trucks vozidlo Zuma
Spin Master Tlapková patrola Big Trucks vozidlo Zuma

Tlapková patrola Big Trucks vozidlo Zuma se transformuje na pojízdné řídící centrum, které odhalí záchrannou cisternu k vysvobození vodních zvířat v nebezpečí. Součástí vozidla je nákladní prostor pro přepravu mořských živočichů a jeřáb.

můžete mít DNES

Od MALL
Karton P+P Vak na záda Komfort OXY Campus Grey Spin Master Tlapková patrola Big Trucks vozidlo Zuma
Karton P+P Vak na záda Komfort OXY Campus Grey

Sportovní vak na záda pro teenagery i dospělé z řady Komfort OXY. Vpředu je uzavíratelná kapsička na zip. Vak se uzavírá stažením pevnými šňůrkami. Vhodné pro sportovní využití i běžné nošení.

můžete mít DNES

Od MALL
Lucy&Leo 195 Modré jezero - dřevěný motorický labyrint Smoby Baby Nurse Vanička pro panenky s příslušenstvím, elektronická
Lucy&Leo 195 Modré jezero - dřevěný motorický labyrint

Modré jezero je dřevěný motorický labyrint, který u dětí rozvíjí logické myšlení a podporuje jemnou motoriku. Dřevěná hrací deska je krásně malovaná tematikou života zvířátek u modrého jezera. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít DNES

Od MALL
Smoby Baby Nurse Vanička pro panenky s příslušenstvím, elektronická Smoby Baby Nurse Vanička pro panenky s příslušenstvím, elektronická
Smoby Baby Nurse Vanička pro panenky s příslušenstvím, elektronická

Vanička s opěrkou hlavy pro panenky Smoby Baby Nurse. Součástí je elektronická sprcha a bublinková funkce se světlem. Z automatické sprchové hlavice vyteče skutečná voda pouhým stisknutím tlačítka. Při koupání se může zažít spousty zábavy. Panenka není součástí balení.

můžete mít DNES

Od MALL
Erzi Zmrzlina v kornoutu růžová Smoby Baby Nurse Vanička pro panenky s příslušenstvím, elektronická
Erzi Zmrzlina v kornoutu růžová

Zmrzlina v kornoutu růžová (dřevěná hračka pro děti do dětské kuchyňky a obchůdku)

můžete mít 28.2. - 29.2.

BAAGL Školní aktovka Zippy Nebe - Kreativ BAAGL Školní aktovka Zippy Nebe - Kreativ
BAAGL Školní aktovka Zippy Nebe - Kreativ

Školní aktovka Zippy s vyztuženým tělem je vhodná pro děti od 1. třídy ZŠ. Aktovka má ergonomicky tvarovaná záda, plně nastavitelné ramenní, prsní a boční kompresní popruhy pro optimální přizpůsobení postavě. A je vybavena i reflexními prvky, které zajistí bezpečnost dítěte.

můžete mít DNES

Od MALL
Intex 57563 Nafukovací Drak BAAGL Školní aktovka Zippy Nebe - Kreativ
Intex 57563 Nafukovací Drak

Zažij vodní radovánky trochu jinak. Vyzkoušej nafukovací Plovadlo ve tvaru modrého draka. Skvělá lenoška na vodní radovánky v horkých letních dnech. Tvar draka je přizpůsobený tak, aby umožňoval pohodlné sezení pro jedno dítě. Drak je na krku opatřen držátky.

můžete mít DNES

Od MALL
Baby Annabell Sada na krmení panenky BAAGL Školní aktovka Zippy Nebe - Kreativ
Baby Annabell Sada na krmení panenky

„Hůůůů!“ To, co ve žvatlání Baby Annabell může znít jako houkání sovy, je ve skutečnosti pokus o to říct „hruška“. Pokud to říká na cestě do parku, neznamená to blížící se sovu nebo hrušku. Baby Annabell má prostě hlad. Její svačinová krabička totiž vypadá jako zelená hruška. Nahoře má dokonce i zelený lísteček.

můžete mít DNES

Od MALL