Hračky pro holčičky - 1 až 2 roky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Cry Babies Interaktivní panenka Dobrou noc Jenna Hvězdná obloha Cry Babies Interaktivní panenka Dobrou noc Jenna Hvězdná obloha
Cry Babies Interaktivní panenka Dobrou noc Jenna Hvězdná obloha

Krásné interaktivní miminko Jenna na Dobrou noc pláče LED světelné slzy. Miminko potřebuje někoho, kdo se o něj postará! Přitulte se k němu, dejte mu dudlík a ihned se uklidní. Jenna pláče a když jí stiskneš bříško hraje melodie a rozzáří se jí tvářička.

můžete mít DNES

Od MALL
Cry Babies Dressy Coney Cry Babies Interaktivní panenka Dobrou noc Jenna Hvězdná obloha
Cry Babies Dressy Coney

Poznejte zcela novou řadu plačících panenek Cry Babies DRESSY. Panenky mají vlasy s kořínky, třpytivé oči a nosí roztomilý trendy outfit! Panenka vydává 11 realistických dětských zvuků.

můžete mít DNES

Od MALL
Cry Babies Dressy Lady Cry Babies Interaktivní panenka Dobrou noc Jenna Hvězdná obloha
Cry Babies Dressy Lady

Poznejte zcela novou řadu plačících panenek Cry Babies DRESSY. Panenky mají vlasy s kořínky, třpytivé oči a nosí roztomilý trendy outfit! Panenka vydává 11 realistických dětských zvuků.

můžete mít DNES

Od MALL
Cry Babies Interaktivní panenka Dobrou noc Coney JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN
Cry Babies Interaktivní panenka Dobrou noc Coney

Krásné interaktivní miminko Coney na Dobrou noc pláče LED světelné slzy. Miminko potřebuje někoho, kdo se o něj postará! Přitulte se k němu, dejte mu dudlík a ihned se uklidní. Coney pláče a když jí stiskneš bříško hraje melodie a rozzáří se jí tvářička.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN
JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN

Udělejte si z učení zábavu s hračkou: Kuchyňský dřez pro děti! Dětský dřez s tekoucí vodou vyroben z bezpečných materiálů s jemnými okraji. Realistické kuchyňské nástroje podněcují zvědavost a rozvíjejí dovednosti při zábavě. Pomáhejte svému dítěti v pěstování praktických každodenních schopností!

můžete mít 27.6. - 28.6.

BABY born Little, holčička, 36 cm - růžová JOJOY® Vzdělávací Hračky pro děti, Kuchyňský dřez Pro děti, Dětský dřez s tekoucí vodou | SINKIFUN
BABY born Little, holčička, 36 cm - růžová

Malá holčička s tělíčkem z příjemného materiáluspoustu funkcí a malí rodiče panenek už od jednoho roku si s ní užijí spoustu zábavy. Stejně jako jiná miminka, i tahle holčička má nejraději pití z lahvičky, jídlo a spánek. Když se dostatečně napije, počůrá se do plenky nebo do nočníku.

můžete mít DNES

Od MALL
BABY born My First Plaváček, 30 cm Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky
BABY born My First Plaváček, 30 cm

Malá holčička už se toho na hodině plavání tolik naučila. Nejraději má kraul a motýlka. Když plave kraul, střídá ve vodě jednu ruku za druhou, u motýlka rukama hýbe nastejno. A vše bez baterií! Stačí panence natáhnout ruce dozadu a je připravena na další kolo. Když jí ruce uvolníš, začne ve vodě plavat.

můžete mít DNES

Od MALL
Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky
Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky

Hluboký kočárek pro panenku z řady Baby Nurse je navržený speciálně pro nejmenší děti. Je vyrobený z kvalitního plastu, který se snadno čistí. Látkový potah je snímatelný a pratelný. Má velká plastová kolečka. Extrémně stabilní konstrukce, která je díky čtyřem kolečkům velmi dobře ovladatelná.

můžete mít DNES

Od MALL
BABY born My First Mořská panna, 37 cm Smoby Baby Nurse Kočárek hluboký pro panenky
BABY born My First Mořská panna, 37 cm

Připlouvá úžasná kamarádka na hraní do vany. A plave úplně bez baterií. Aby byla kouzelná mořská panna připravena ke hraní, stačí otočit ruce natahovací panenky dozadu. Poté polož malou mořskou pannu na vodu, uvolni jí ruce a panenka začne plavat kraula nebo motýlka. Při kraulování se jí ruce ve vodě střídají a při plavání motýlka hýbe rukama nastejno.

můžete mít DNES

Od MALL
BABY born Little Oblečení na každý den, 36 cm BABY born Little Oblečení na každý den, 36 cm
BABY born Little Oblečení na každý den, 36 cm

My Little BABY born má ráda jednoduché a pohodlné oblečení. Není co na sebe? Ne s oblečkem na každý den pro BABY born Little o velikosti 36 cm. Top lze kombinovat jako tričko s růžovými legínami s potiskem hvězdiček nebo nosit samostatně jako šaty.

můžete mít DNES

Od MALL
Little Dutch Panenka Baby Rosa BABY born Little Oblečení na každý den, 36 cm
Little Dutch Panenka Baby Rosa

Seznamte se s miminkem Baby Rosa. Něžná plyšová panenka se chce mazlit chovat a díky praktickému košíku na spaní si ji můžete vzít kamkoli s sebou. Péče o takové miminko dá zabrat, a děti se tak hravou formou učí odpovědnosti. Rosu je potřeba pravidelně nakrmit nebo jí dát dudlík. Nesmí se zapomenout na výměnu plenky, na spaní je potřeba Rosu uložit do spacího pytle a přikrýt dekou, aby jí nebyla zima.

můžete mít DNES

Od MALL
Baby Annabell Little Sladká princezna, 36 cm BABY born Little Oblečení na každý den, 36 cm
Baby Annabell Little Sladká princezna, 36 cm

Malá roztomilá princezna je ještě trochu nesmělá. Když dostane pusinku, odpoví zvuky polibku a tvářičky jí zčervenají nadšením. To je tak roztomilé! Po pusinkování si musí jít lehnout. Zavře modré oči a sní o ovečkách a ponících. A když dostane při usínání ještě jednu pusinku, uslyšíte roztomilé zvuky spinkání.

můžete mít DNES

Od MALL