10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Hračky od 600 Kč do 1299 Kč

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm
Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm

Dětský bazének Jungle Adventure je připraven pro vodní hrátky na zahradě. Osvěžení na zahradě nebylo nikdy jednoduší. Stačí pouze nafouknout, napustit a letní zábava může začít. Užijte si léto stylově.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994 Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm
Ravensburger GraviTrax Junior Startovní sada Džungle 274994

GraviTrax Junior je interaktivní systém kuličkové dráhy pro děti od 3 let. Ti nejmenší si staví své vlastní světy z kuličkových drah, které lze podle libosti zdobit a vytvářet tak jednotlivé tematické světy. Děti si tak při kreativním stavění užijí mnoho zábavy.

můžete mít DNES

Od MALL
Intex 57135 Hrací centrum Dinopark Intex 57161 Hrací centrum Jungle Adventure 244 x 198 x 71 cm
Intex 57135 Hrací centrum Dinopark

Nafukovací hrací centrum Dinopark se sprchou značky Intex. Děti si mohou házet s plastovými míčky nebo nafukovacími kruhy. Na sprchu lze napojit zahradní hadice. Pod skluzavkou je přistávací nafukovací podložka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Minecraft 21183 Výcvikové středisko Ravensburger EXIT Adventní kalendář Továrna
LEGO Minecraft 21183 Výcvikové středisko

Stavebnice Výcvikové středisko (21183) od LEGO® Minecraft® nabízí velký, propracovaný a velmi všestranný model, který spolehlivě zabaví hráče Minecraftu a všechny děti od 8 let. Obří modulární dojo a kovárna v jeskyni z říše Minecraft® s řadou autentických detailů a cool funkcí z vysoce populární hry Minecraft. Tato mimořádná stavebnice nepostrádá vůbec nic – díky hrozivému kostlivci nechybí ani akční bitvy.

můžete mít DNES

Od MALL
Ravensburger EXIT Adventní kalendář Továrna Ravensburger EXIT Adventní kalendář Továrna
Ravensburger EXIT Adventní kalendář Továrna

Těšíš se na dobrodružství? S EXIT adventním kalendářem Továrna tě čeká spousta napětí podobně jako v únikové místnosti. V temných zákoutích opuštěné továrny na tebe čeká 24 tajemných místností. Vyřeš ukryté hádanky, hlavolamy, skládačky a spoustu dalších rozmanitých úkolů a zjisti tak, kam povede tvůj další průzkum.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
BABY born Adventní kalendář 2023 Ravensburger EXIT Adventní kalendář Továrna
BABY born Adventní kalendář 2023

BABY born Adventní kalendář s 24 oblečky a doplňky pro panenky BABY born velikosti 43 cm. Protože má BABY born úžasného nového kamaráda – medvídka BABY born, přála si medvědí adventní kalendář. Roztomilé medvídky proto najdeš v různých částech adventního kalendáře. Než přijde Ježíšek, pověsí BABY born na krb velkou punčochu. Jen se nemůže rozhodnout, jestli letos byla opravdu hodná jako andílek a má si obléct křídla, nebo se přece jen raději schovat za medvědí masku.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Super Heroes 76231 Adventní kalendář Strážci Galaxie LEGO Super Heroes 76231 Adventní kalendář Strážci Galaxie
LEGO Super Heroes 76231 Adventní kalendář Strážci Galaxie

Udělejte radost fanouškům Marvelu od 6 let adventním kalendářem Strážci Galaxie od LEGO® Marvel Studios (76231). Zábava začíná již 1. prosince a pokračuje až do Štědrého dne. Na děti čeká 24 dárků se superhrdiny.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO DUPLO 10914 Velký box s kostkami LEGO Super Heroes 76231 Adventní kalendář Strážci Galaxie
LEGO DUPLO 10914 Velký box s kostkami

Podpořte zvídavost dětí s pomocí tvořivého hraní a zábavného učení. Užijte si legraci se zábavnými tvary a LEGO® kostkami v parádních barvách. Dětskou představivost uchvátí auto, okna, květiny, a navíc zde najdete také kostky s čísly 1 až 3 pro první počítání.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Technic 42138 Ford Mustang Shelby GT500 LEGO Super Heroes 76231 Adventní kalendář Strážci Galaxie
LEGO Technic 42138 Ford Mustang Shelby GT500

Staňte se legendou závodních dragsterů s tímto mimořádně výkonným autem. Užijte si zábavu při stavění modelu Ford Mustang Shelby® GT500® od LEGO® Technic a pak jej pořádně otestujte. Prožijte znovu vzrušení ze závodní dráhy a pořádně to rozjeďte s pomocí 2 natahovacích motorů. Prozkoumejte všechny funkce rozšířené reality v aplikaci LEGO Technic AR. Až se nasytíte akčních závodů, zaujme vůz čestné místo na výstavce.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Alltoys Můj první tablet 2v1 Alltoys Můj první tablet 2v1
Alltoys Můj první tablet 2v1

První tablet 2v1 pro ty nejmenší. Tablet může být použit samostatně, nebo dohromady s klávesnicí. Má edukativní funkci – děti se pomocí otázek a úkolů učí poznávat zvířátka, barvy, číslice, písmenka, tvary a další.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Icons 10311 Orchidej Alltoys Můj první tablet 2v1
LEGO Icons 10311 Orchidej

Užijte si jedinečný stavitelský projekt pro dospělé a postavte si se stavebnicí LEGO® Orchidej (10311) krásný výstavní model květiny. Dejte si záležet na každém detailu bílorůžových květů a modrého ozdobného květináče, ze kterého ční 5 listů a 2 kořínky. Užijte si soustředěné stavění a pak si model naaranžujte podle sebe a dodejte vašemu domovu moderní nádech.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Epee Lovec Duchů 2-pack Alltoys Můj první tablet 2v1
Epee Lovec Duchů 2-pack

Strašidelná zábava, při které vám bude tuhnout krev v žilách. Lovec duchů je zábavná společenská hra pro celou rodinu. Principem hry je ulovit co nejvíce duchů v časovém limitu. Čekají vás 3 různé obtížnosti. Pro 2 hráče.

můžete mít DNES

Od MALL