Počet nalezených produktů: 22

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Klein Fén s hřebínkem Braun
449 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Základem každého kadeřnického salonu jsou nůžky a fén. S touto sadou budou mít děvčata značkový funkční fén s nástavcem a kartáč na česání. Dětský fén má licencí známé značky Braun.


Disney Frozen Make up pro princezny Anna Fever - lesk na pusu
249 Kč

233 Kč
+ doprava zdarma

Frozen Fever lesk na pusu je třpytivá emulze s postavičkou Anny, princezny z veleúspěšné pohádky Frozen. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Disney Frozen Make up pro princezny Anna - lesk na tělo
349 Kč
+ doprava zdarma

Frozen lesk na tělo je třpytivá emulze s postavičkou Anny, princezny z veleúspěšné pohádky Frozen. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


MaDe Kosmetický box 2v1 s příslušenstvím
679 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Kosmetický stoleček s výbavičkou pro všechny malé parádnice. Otevřete stoličku a pusťte se do zkrášlování, které hned můžete posoudit v zrcátku. Po hraní můžete vše sklidit a zavřený set slouží jako roztomilá stolička.


Disney Make up pro princezny Ariel - lesk na tělo
335 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Lesk na tělo je třpytivá emulze s postavičkou Ariel, princezny ze známé pohádky. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Disney Make up pro princezny Popelka - lak na nehty-20%
249 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lak na nehty s postavičkou Popelky, princezny z klasické pohádky. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Disney Make up pro princezny Popelka - lesk na tělo-40%
249 Kč

149 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Lesk na tělo je třpytivá emulze s postavičkou Popelky, princezny z klasické pohádky. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Disney Make up pro princezny Sněhurka - lesk na pusu
295 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lesk na pusu je třpytivá emulze s postavičkou Sněhurky, princezny z klasické pohádky. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Klein Kadeřnický salon v kufříku Braun
699 Kč
+ doprava zdarma

Kadeřnický salon pro malé parádnice od značky Braun. Příslušenství je baleno v praktickém kufříku. Obsahuje zrcátko, vysoušeč vlasů, kartáč, hřeben, sponky a další.


Wiky Fashion Angels Jednorožec
329 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Pořádá se velkolepá narozeninová párty a chceš být dokonalá a vyjímečná? Ozdob se pestrobarevnými třpytkami a barevným rohem jednorožce a staň se hvězdou večera! Tento set je pro všechny malé i velké parádnice.


Mac Toys Beauty set velký
349 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Každá holčička si jistě někdy hrála na kosmetický nebo kadeřnický salón. Aby byl salón jako opravdový, potřebuje v něm všechno potřebné vybavení. To naleznou v tomto krásném Beauty setu s fénem.


Buddy Toys BGP 2013 Kufřík salón krásy
299 Kč

266 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Úžasný kosmetický kufřík pro malé parádnice. V kufříku naleznete 14 kusů příslušenství, které si můžete kamkoliv vzít, díky praktickému oušku. Vyrobeno z velmi odolného a kvalitního materiálu. Vhodné pro děti od 3 let.


Buddy Toys BGP 3013 Kufr salón krásy
699 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Cestovní kufřík a salón v jednom pro malé parádnice. V kufříku naleznete 14 kusů nepostradatelného příslušenství, které je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného materiálu.


Disney Frozen Make up pro princezny Elsa - lak na nehty
249 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Frozen lak na nehty je set dvou barevných laků na nehty s postavičkou Elsy, princezny z veleúspěšné pohádky Frozen. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Disney Frozen Make up pro princezny Elsa - lesk na pusu
249 Kč

119 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Frozen lesk na pusu je třpytivá emulze s postavičkou Elsy, princezny z veleúspěšné pohádky Frozen. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Disney Make up pro princezny Kráska - lak na nehty
249 Kč

109 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Lak na nehty s postavičkou Belle, neboli Krásky – princezny z legendárního kresleného filmu Kráska a zvíře. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Disney Make up pro princezny Locika - lak na nehty
259 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Lak na nehty s postavičkou Lociky, princezny ze známé pohádky. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Disney Make up pro princezny Rebelka - lak na nehty
249 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Lak na nehty s postavičkou Rebelky, princezny ze stejnojmenné pohádky. Každá malá holčička se chce nalíčit jako oblíbená princezna nebo jako maminka – díky tomuto setu se bude moci zkrášlovat podle vlastní fantazie.


Djeco Hrací skříňka Princezna
599 Kč

546 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Šperkovnice a hrací skříňka s něžnými ilustracemi a půvabnou tančící panenkou. Skříňka se natáhne klíčkem a po odklopení víčka se panenka roztančí v rytmu příjemné melodie – v tomto případě Magické flétny od W. A. Mozarta.


Hape Kosmetický kufřík
549 Kč

449 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Ve stylovém kufříku se ukrývá růžová kosmetická sada pro malé parádnice obsahující 11 ks příslušenství – gumičky do vlasů, zrcátko, hřeben a další. Hra na zkrášlovací salon může začít!


Lamps Make-up sada
380 Kč

309 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Velká sada make-up v krásném pouzdře je ideální dárek pro malé parádnice. V sadě naleznete oční stíny, lesky na rty, aplikační štětečky a zrcádko. Sada se dá rozložit a zase složit a zavřít. Vhodná pro holčičky od 5 let.


Lamps Tetovací sada
217 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

S touto tetovací sadou můžete vytvářet krásná třpytivá tetování. V balení naleznete 115 designů, houbičku, tetovací fixy a ozdobné kamínky. Vhodné pro děti od 6 let.