10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dětské doktorské kufříky

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bino Lékařský set v dřevěném kufříku Woody Zubařský kufřík s příslušenstvím
Bino Lékařský set v dřevěném kufříku

S lékařskou sadou SANTÉ si děti užijí spoustu zábavy. Tento herní set si zamilují všichni malí doktoři a doktorky. Je plný praktických věcí, které jsou potřeba pro rychlé ošetření pacienta. Hra naučí děti nejen k citu a empatii, ale i to, že i jejich příští návštěva u lékaře již může být bez obav. Napomáhá také k rozvoji motoriky u dětí a učí je ke koordinaci očí a rukou. Díky svému hravému provedení jim pomáhá k rozeznávání různých tvarů a barev.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SES Dětský stetoskop Woody Zubařský kufřík s příslušenstvím
SES Dětský stetoskop

Každý malý doktor má vždy stetoskop! Poslechněte si tlukot srdce vašich pacientů s tímto funkčním stetoskopem SES. Nechte vaše kamarády, ať si poslechnou vaše srdíčko. Kdo má vyšší tep?

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Woody Zubařský kufřík s příslušenstvím Woody Zubařský kufřík s příslušenstvím
Woody Zubařský kufřík s příslušenstvím

Pojďte si hrát s dětmi na zubaře! S touto hračkou můžete dětem vysvětlit, jak si správně čistit zoubky, co se stane, když je budeme čistit špatně a jakým způsobem se pak musí zoubek opravit. Zubaře není třeba se bát.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Woody Set v kufříku "Doktorka" Woody Set v kufříku "Doktorka"
Woody Set v kufříku "Doktorka"

Každá správná doktorka by u sebe měla mít připravený doktorský kufřík, který je plný potřebných věcí k rychlému zásahu u nemocného. V praktickém kufříku naleznete 10 ks dřevěných nástrojů k léčení.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Teddies Sada doktor 19ks Woody Set v kufříku "Doktorka"
Teddies Sada doktor 19ks

Hrajte si na opravdového doktora a pečujte o vaše přátele použitím profesionální doktorské sady! Pacienti vašeho malého lékaře či lékařky se budou cítit mnohem lépe, když bude mít po ruce tuto lékařskou brašnu. Obsah brašny umožňuje změřit teplotu a poslechnout si pacienta s pomocí stetoskopu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Simba Doktorský kufřík, 9 dílů Woody Set v kufříku "Doktorka"
Simba Doktorský kufřík, 9 dílů

Sní vaše dítě o tom, že se jednou stane lékařem? Pořiďte mu originální svítivě červený lékařský kufřík, které obsahuje 9 kusů toho nejdůležitějšího lékařského vybavení a už se nebudete muset bát o své zdraví.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Klein Doktorský oblek s doplňky Teddies Sada doktor/lékař v plastovém kufříku v blistru 23x40x4cm
Klein Doktorský oblek s doplňky

Tato sada umožní malým studentům medicíny seznámit se se základními nástroji, které lékaři používají. Hraní si na lékaře je skvělý způsob, jak se vaše dítě naučí pomáhat druhým. Lékařské nástroje jsou napodobeniny skutečných zdravotnických nástrojů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Teddies Sada doktor/lékař v plastovém kufříku v blistru 23x40x4cm Teddies Sada doktor/lékař v plastovém kufříku v blistru 23x40x4cm
Teddies Sada doktor/lékař v plastovém kufříku v blistru 23x40x4cm

Každá malá lékařka má vždy po ruce plně vybavený lékařský kufřík, protože musí mít na dosah to nejdůležitější k ošetření pacienta. Základní doktorský kufřík CZ design plný lékařského náčíní např. stetoskop, teploměr, injekce, kladívko atd.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Little Dutch Doktorský set Teddies Sada doktor/lékař v plastovém kufříku v blistru 23x40x4cm
Little Dutch Doktorský set

Hrajte si na opravdového doktora a pečujte o vaše přátele použitím profesionální doktorské sady! Pacienti vašeho malého lékaře či lékařky se budou cítit mnohem lépe, když bude mít po ruce tuto lékařskou brašnu. Obsah brašny umožňuje změřit teplotu, zkontrolovat tep a krevní tlak a poslechnout si pacienta s pomocí stetoskopu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
B. Toys Kufřík Dr. Doctor modrý Smoby Doktorský kufřík s příslušenstvím
B. Toys Kufřík Dr. Doctor modrý

Oblíbená hra na doktora může začít! Vše, co malý lékař nebo lékařka potřebují, najdou v pevném kufříku Btoys s uchem na přenášení. Kufřík obsahuje otoskop, teploměr, stetoskop se zvukem tlukotu srdce, tlakoměr,pinzetu, zrcátko, stříkačku, bezpečné nůžky a pípátko.

můžete mít 23.4. - 25.4.

Akce
Lamps Doktorská sada na baterie Smoby Doktorský kufřík s příslušenstvím
Lamps Doktorská sada na baterie

Nepostradatelná sada každého malého lékaře. V sadě je doktorská taška o velikosti 18 × 18 cm a spousta doplňků jako je například stetoskop, který svítí a hraje. Vhodné pro děti od 3 let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Smoby Doktorský kufřík s příslušenstvím Smoby Doktorský kufřík s příslušenstvím
Smoby Doktorský kufřík s příslušenstvím

Doktorský kufřík obsahuje stetoskop, otoskop, klinický teploměr, injekční stříkačku, makety balení léků, lékovky a kartu pacienta. Pouzdro má praktickou rukojeť a lze jej snadno vzít kamkoli.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné hry na profese Lékaři.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii hry na profese Lékaři výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lékaři akce.