Smoby Lékařský elektronický vozík s příslušenstvím
1 449 Kč 1 199 Kč

Chce se vaše dítko stát lékařem? Pořiďte mu originální lékařský vozík, které obsahuje 16 kusů toho nejdůležitějšího lékařského vybavení a už se nebudete muset bát o své zdraví.

Klein Doktorský oblek s doplňky
599 Kč 549 Kč

Tato sada umožní malým studentům medicíny seznámit se se základními nástroji, které lékaři používají. Hraní si na lékaře je skvělý způsob, jak se vaše dítě naučí pomáhat druhým. Lékařské nástroje jsou napodobeniny skutečných zdravotnických nástrojů.

shumee 15dílná dětská sada na hraní doktor 38 x 30 x 67,5 cm
1 140 Kč
+ doprava zdarma

Naše dětská sada na hraní na doktora se vyznačuje svými zářivými barvami a atraktivními doplňky a vašim nejmenším přinese nejen nekonečnou zábavu, ale zároveň rozvine jejich smysl pro nezávislost a řízení. Vaše děti se tak při hraní budou moci nechat dlouhé hodiny unášet svou představivostí. Navíc s

Hape Doktor

Hape Doktor

Hodnocení: 4,4
541 Kč 479 Kč

Udržujte své přátele šťastné a zdravé díky této dobře vybavené lékárničce. Navíc touto hrou ulehčíte dítěti jeho návštěvu u skutečného lékaře. Krásné dřevěné provedení a design, které si zamiluje každý mladý lékař.

Buddy Toys BGP 3014 Kufr Deluxe doktor
519 Kč

Cestovní kufřík a doktor v jednom pro malé doktory. V kufříku naleznete 13 kusů nepostradatelného příslušenství, které je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného materiálu.

Woody Set v kufříku "Doktorka"
349 Kč 299 Kč

Novinka

Každá správná doktorka by u sebe měla mít připravený doktorský kufřík, který je plný potřebných věcí k rychlému zásahu u nemocného. V praktickém kufříku naleznete 10 ks dřevěných nástrojů k léčení.

Teddies Sada doktor/lékař v plastovém kufříku
199 Kč

Novinka

Každá malá lékařka má vždy po ruce plně vybavený lékařský kufřík, protože musí mít na dosah to nejdůležitější k ošetření pacienta. Základní doktorský kufřík CZ design plný lékařského náčíní např. stetoskop, teploměr, injekce, kladívko atd.

Bino Malý doktor

Bino Malý doktor

Hodnocení: 4,7
249 Kč 199 Kč

Touží být Vaše dítě lékařem? Má doma postýlku plnou malých pacientů? Pořiďte mu náš lékařský kufřík. V kufříku najde veškeré vybavení, které bude potřebovat. Tato hračka skvěle podpoří fantazii Vašeho dítěte a pomůže k rozvoji jeho představivosti.

Simba Doktorský kufřík, 9 dílů
199 Kč 179 Kč

Sní vaše dítě o tom, že se jednou stane lékařem? Pořiďte mu originální svítivě červený lékařský kufřík, které obsahuje 9 kusů toho nejdůležitějšího lékařského vybavení a už se nebudete muset bát o své zdraví.

Lamps Sada v kufru doktorská
299 Kč

Doktorská sada balená v kufříku pro ty nejmenší lékaře. Můžete vše zabalit do kufříku a vyrazit na záchranářskou akci. V balení naleznete lékařské nástroje, léky, nůžky a brýle. Vhodné pro děti od 3 let.

Teddies Doktorská sada 20 ks v kufříku
269 Kč 229 Kč

Každý správný lékař má vždy po ruce plně vybavený lékařský kufřík, protože musí mít po ruce to nejdůležitější k ošetření pacienta. Sada obsahuje stetoskop, injekci, pinzetu, nůžky, elektrokardiograf a další příslušenství.

Viga Dřevěná sada doktorka
459 Kč 329 Kč

Dřevěná doktorka v kufříku. Konečně pořádná sada pro poskytnustí první pomoci. Nalezneš zde vše potřebné pro ošetření těch nejrůznějších zranění a příznáků nemocí. Další prosím. Lidé už sedí v čekárně. Nenech je čekat na předepsaný recept.

Buddy Toys BGP 2014 Kufřík doktor
259 Kč

Cestovní kufřík pro každého malého lekáře. V kufříku naleznete 13 kusů nepostradatelného příslušenství, které je vyrobeno z velmi kvalitního a odolného materiálu. Vhodné pro děti od 3 let.

Lamps Sada zubař v kufříku
179 Kč 169 Kč

Touží se stát vaše dítě zubařem? S tímto setem bude hra na zubaře ještě reálnější a zábavnější. V této sadě najde malý zubař vše potřebné na ošetření bolavého zoubku.

Ecoiffier Kufřík pro veterináře s pejskem
439 Kč 399 Kč

Kufřík pro malého veterináře s pejskem obsahuje všechny potřebné pomůcky. Váš malý ošetřovatel může pomocí injekce uspat nemocného pejska a pak operovat. Pro doléčení je lepší nechat pejska nějaký čas v přepravce.

Bino Zvěrolékařský kufřík
469 Kč 329 Kč

Pořiďte svým malým milovníkům zvířátek tento veterinářský kufřík, ve kterém najdou vše, co budou při léčbě čtyřnohých pacientů potřebovat. Celkem sada obsahuje 13 dílů.

Barbie Doktorská sada malá
399 Kč 329 Kč

Touží být Vaše dítě lékařem? Má doma postýlku plnou malých pacientů? Pořiďte mu náš lékařský kufřík. V kufříku je sada se základními nástroji, které lékaři v běžné praxi používají.

Fisher-Price Doktorský herní set
899 Kč 769 Kč

Doktor herní set umožňuje dětem hrát si na doktora a pacienta, kdykoliv se jim zamane. Příruční taška pro doktora je plná parádních dřevěných nástrojů včetně injekční stříkačky, teploměru a mnoho dalšího.

Alltoys Doktorský set 3 v 1
699 Kč 599 Kč

Novinka

Velký doktorský set 3 v 1 v praktickém cestovním kufříku na kolečkách pro malé doktory. Z kufru se dá snadno udělat doktorská ordinace. V balení malí doktoři naleznou všechny nezbytné doplňky. Kufr je vybaven vysouvací rukojetí a kolečky pro snadnou přepravu.

Teddies Sada doktor/ lékař stetoskop na baterie
269 Kč 229 Kč

Novinka

Každý malý doktor by měl mít své vlastní vybavení. Třeba jako tento doktorský set na baterie, který obsahuje stetoskop, teploměr, injekci, pinzetu, nůžky, náplast a kartu pro záznam o pacientovi.

Lamps Doktorská sada na baterie
403 Kč 379 Kč

Nepostradatelná sada každého malého lékaře. V sadě je doktorská taška o velikosti 18 × 18 cm a spousta doplňků jako je například stetoskop, který svítí a hraje. Vhodné pro děti od 3 let.

Teddies Doktorská sada 16 ks v kufříku
269 Kč 229 Kč

Každá malá lékařka má vždy po ruce plně vybavený lékařský kufřík, protože musí mít na dosah to nejdůležitější k ošetření pacienta. Sada obsahuje stetoskop, pinzetu, nůžky, kleště, teploměr a další příslušenství.

Alltoys Smart kufřík doktor
400 Kč 319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský doktorský kufřík je kompletně vybavený k základním lékařským ošetřením. Děti si tak mohou vyzkoušet náročnou práci skutečného doktora. V cestovním kufříku najdete 9 kusů nepostradatelného lékařského vybavení.

Barbie Doktorská sada s oblečkem
799 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato sada umožní malým studentům medicíny seznámit se se základními nástroji, které lékaři používají. Hraní si na lékaře je skvělý způsob, jak se vaše dítě naučí pomáhat druhým. Lékařské nástroje jsou napodobeniny skutečných zdravotnických nástrojů.

SES Doktorský kufřík

SES Doktorský kufřík

Hodnocení: 2,7
439 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doktorský kufřík je jako skutečný. Obsahuje všechny potřebné nástroje k základnímu ošetření malého pacienta. Kdo si nehrál jako dítě na doktora? Nyní se mohou děti cítit jako opravdoví lékaři.

Plan Toys Veterinářský set
759 Kč

S tímto setem naučíte a podpoříte své děti, aby se naučili léčit a ošetřovat zvířátka. Sada obsahuje vše, co zahrnuje péči o zraněného pejska nebo kočičku. Děti si tak mohou vyzkoušet náročnou práci skutečného zvířecího doktora.

Simba Doktorský kufřík 10 dílů, 30x28x9 cm
429 Kč 349 Kč

Dětský doktorský kufřík je kompletně vybavený k základním lékařským ošetřením. Děti si tak mohou vyzkoušet náročnou práci skutečného doktora. Obsahuje injekci, teploměr, stetoskop a další.

Teddies Sada doktor/lékař plast v plastovém kufříku
289 Kč 279 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každý správný lékař má vždy po ruce plně vybavený lékařský kufřík, protože musí mít po ruce to nejdůležitější k ošetření pacienta. Set obsahuje 21 ks náčiní a doplňků. Prostě vše, co doktor potřebuje do terénu.

Klein Doktorský set velký

Klein Doktorský set velký

Hodnocení: 4,3
699 Kč 569 Kč

Velký plastový kufřík pro malé doktory. Nyní budou mít pacienti profesionální péči. Set obsahuje stetoskop, injekci, teploměr, léky, náplasti, recepty a další doplňky pro malé lékaře.

Plan Toys Lékařský set
819 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrajte si na opravdového doktora a pečujte o vaše přátele použitím profesionální doktorské sady! Příruční doktorský kufřík s 5 základními lékařskými nástroji. Hra učí děti v mladém věku, jak se stát soucitným a empatickým.

Plan Toys Set pro dětské domácí mazlíčky
759 Kč

S touto sadou připravíte děti, aby se naučili zodpovědnosti, než budou pečovat o skutečná zvířátka. Tato sada obsahuje: jídlo, misku, kartáč, hračku (míč), obojek, pas a pouzdro na přepravu zvířat.

Little Dutch Doktorský set

Little Dutch Doktorský set

Hodnocení: 4,6
649 Kč 629 Kč

Každý správný lékař má vždy po ruce plně vybavenou lékařskou sadu, protože musí mít po ruce to nejdůležitější k ošetření pacienta. Tato role učí děti, že návštěva lékaře není vůbec děsivá věc.

Plastica Doktorská sada / Židlička
429 Kč 329 Kč

Výborná hračka pro budoucí doktory a doktorky. Sada obsahuje vše potřebné co lékař potřebuje: nůžky, pinzetu, brýle, kleště, fonendoskop, zrcátko a další. Vše se dá jednoduše složit a poté použít jako stoličku nebo stupínek.

Ecoiffier Vozík pro veterináře s pejskem
879 Kč

Novinka

Veterinární stolek s příslušenstvím je určen pro všechny malé veterináře. Je na kolečkách a ve spodní části je prostor pro umístnění přepravky s pejskem. Horní část stolečku je určena pro vyšetření zvířátka.

Klein Doktorský kufřík velký, průsvitný
639 Kč 529 Kč

Tato sada umožní malým studentům medicíny seznámit se se základními nástroji, které lékaři používají. Hraní si na lékaře je skvělý způsob, jak se vaše dítě naučí pomáhat druhým. Lékařské nástroje jsou napodobeniny skutečných zdravotnických nástrojů.

Barbie Doktorská sada

Barbie Doktorská sada

Hodnocení: 5
399 Kč 359 Kč

Touží se stát vaše dítě zubařem? S tímto setem od Mega Creative bude hra na zubaře ještě reálnější a zábavnější. V této sadě najde malý zubař vše potřebné na ošetření bolavého zoubku.

B.toys Kufřík Dr. Doctor

B.toys Kufřík Dr. Doctor

Hodnocení: 4,8
869 Kč 769 Kč

Oblíbená hra na doktora může začít! Vše, co malý lékař nebo lékařka potřebují, najdou v tomto pevném kufříku s uchem na přenášení. Praktická zábavná hračka v kufříku obsahuje 9 nástrojů.

Djeco Doktorský kufřík
770 Kč 719 Kč

Lékařský kufřík s výbavičkou pro všechny malé doktorky. Otevřete jej a pusťte se do léčby lidí či zvířátek, dle toho, kdo vám právě sedí v čekárně. Po hraní můžete vše sklidit a zavřený kufřík bez problémů odnést.

Klein Doktorka kufřík

Klein Doktorka kufřík

Hodnocení: 3,7
299 Kč 259 Kč

Každý správný lékař má svůj cestovní kufřík. Nalezne v něm to nejdůležitější k ošetření pacienta v terénu. Praktický přenosný kufřík s uchem obsahuje stetoskop, teploměr, injekce a další příslušenství.

Barbie Malá doktorská sada s kufříkem
599 Kč 529 Kč

Tato sada umožní malým studentům medicíny seznámit se se základními nástroji, které lékaři používají. Hraní si na lékaře je skvělý způsob, jak se vaše dítě naučí pomáhat druhým. Lékařské nástroje jsou napodobeniny skutečných zdravotnických nástrojů.

Smoby Doktorský kufřík Baby care, 19 doplňků
579 Kč 499 Kč

Novinka

Lékařské vybavení pro malé doktory je v kufříku s ergonomickou rukojetí pro snadnější přenos. Obsahuje např. stetoskop, otoskop, reflexní kladívko, lékařské brýle, injekční stříkačku, teploměr, sirup, lžičku, náplasti a další nezbytné příslušenství.

Klein Záchranářský batoh
699 Kč 629 Kč

Každý malý lékař má svou sadu nástrojů, nyní v provedení elegantního batohu s reflexními prvky. Batoh obsahuje všechny důležité lékařské pomůcky jako jsou, stetoskop nebo tlakoměr.

Rappa Kufr doktorský

Rappa Kufr doktorský

Hodnocení: 4,5
249 Kč 229 Kč

Set obsahuje vše, co budou malí lékaři a lékařky ve svých ordinacích potřebovat. Součástí je například stetoskop, teploměr, injekci, nůžky a další nezbytné vybavení, celkem 8 ks.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné hry na profese Lékaři.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii hry na profese Lékaři výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Lékaři akce.