10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Mattel Barbie Ken v ikonickém filmovém outfitu HPJ97 Mattel Barbie Ken ve filmovém oblečku na kolečkových bruslích HRF28
Mattel Barbie Ken v ikonickém filmovém outfitu HPJ97

Tato sběratelská panenka Ken v ikonickém filmovém outfitu se pyšní úžasnými módními kreacemi, které potěší všechny fanoušky. Panenka je inspirovaná postavou Kena z celovečerního filmu Barbie™.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Mattel Barbie Ken ve filmovém oblečku na kolečkových bruslích HRF28 Mattel Barbie Ken ve filmovém oblečku na kolečkových bruslích HRF28
Mattel Barbie Ken ve filmovém oblečku na kolečkových bruslích HRF28

Tato sběratelská panenka Ken ve filmovém oblečku se pyšní úžasnými módními kreacemi, které potěší všechny fanoušky. S touto panenkou si připomenete celovečerní film Barbie.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Mattel Barbie Ken ve filmovém oblečku 3 HRF27 Mattel Barbie Ken ve filmovém oblečku na kolečkových bruslích HRF28
Mattel Barbie Ken ve filmovém oblečku 3 HRF27

Tato sběratelská panenka Ken ve filmovém oblečku se pyšní úžasnými módními kreacemi, které potěší všechny fanoušky. Panenka, inspirovaná postavou Kena v celovečerním filmu Barbie™, má na sobě džínovou soupravu odpovídající prvnímu outfitu, který jeho postava ve filmu předvedla.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Model Ken 212 - Sportovní tričko DWK44 Mattel Barbie Model Ken na invalidním vozíku v modrém kostkovaném tílku -195 HJT59
Mattel Barbie Model Ken 212 - Sportovní tričko DWK44

Model Ken – sportovní tričko je součástí kolekce rozmanitých módních panenek, které podporují vyprávění skutečných příběhů a dětské sny. Díky široké škále odstínů pleti, barev očí, barev a textur vlasů, typů postavy a módních stylů tato kolekce panenek odráží svět, který dnešní děti vidí.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Model Ken na invalidním vozíku v modrém kostkovaném tílku -195 HJT59 Mattel Barbie Model Ken na invalidním vozíku v modrém kostkovaném tílku -195 HJT59
Mattel Barbie Model Ken na invalidním vozíku v modrém kostkovaném tílku -195 HJT59

Panenka Ken na invalidním vozíku je součástí kolekce oslavující rozmanitost s módními panenkami, které podporují vyprávění skutečných příběhů a rozvíjejí fantazii! Panenka inspiruje nové možnosti hraní prostřednictvím manuálního invalidního vozíku a rampy, aby mohla snadno nastupovat a vystupovat z Barbie® Domu snů se světly a zvuky.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Looks Ken ve fialovém tričku HJW84 Mattel Barbie Model Ken na invalidním vozíku v modrém kostkovaném tílku -195 HJT59
Mattel Barbie Looks Ken ve fialovém tričku HJW84

Panenky Barbie Looks™ jsou díky zbrusu novým tvarům obličeje a polohovatelnému kloubovému tělu připraveny pózovat, vyznačují se osobitým stylem a jsou ideálním dárkem pro stylisty a stylistky, milovníky módy a sběratele Barbie®.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Ken ve westernovém filmovém oblečku HRF30 Mattel Barbie Ken ve westernovém filmovém oblečku HRF30
Mattel Barbie Ken ve westernovém filmovém oblečku HRF30

Tato sběratelská panenka Ken ve filmovém oblečku se pyšní úžasnými módními kreacemi, které potěší všechny fanoušky. S touto panenkou si připomenete celovečerní film Barbie.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Mattel Barbie Día De Muertos Ken 2023 HJX15 Mattel Barbie Ken ve westernovém filmovém oblečku HRF30
Mattel Barbie Día De Muertos Ken 2023 HJX15

Tato krásná panenka Barbie Día De Muertos Ken je inspirována široce oslavovaným tradičním mexickým svátkem. Tato série ctí zvyky, symboly a rituály, které jsou často k vidění během tohoto slavnostního času. Ideální sběratelský kousek.

můžete mít DNES

Od MALL
Mattel Barbie Dreamhouse adventures Kempující Ken HHR66 Mattel Barbie Ken ve westernovém filmovém oblečku HRF30
Mattel Barbie Dreamhouse adventures Kempující Ken HHR66

S panenkami a herními sety inspirovanými zcela novou sérií Barbie si děti mohou přehrávat oblíbené okamžiky nebo vymýšlet vlastní velká dobrodružství. Tato panenka Ken inspiruje k zábavě při kempování s tematickými doplňky.

Momentálně nedostupné

Od MALL