MaDe Šaty na karneval - Princezna, 92 - 104 cm
379 Kč 349 Kč

Najdi svého prince! Oblékni si krásné šaty a vyraž na karneval, kde na tobě všichni oči nechají. Staň se ozdobou a užij si spoustu radosti a zábavy se svými přáteli.

MaDe Šaty na karneval - Červená Karkulka,110 - 120 cm
499 Kč 439 Kč

Krásný karnevalový kostým – Karkulka. Oblékni se a staň se ozdobou večírku. Nezapomeň si přinést svůj košík s dobrotami. Užij si spoustu legrace a zábavy se svými přáteli.

MaDe Kostým Andílek, XS

MaDe Kostým Andílek, XS

Hodnocení: 4,5
519 Kč 369 Kč

Dívčí andílkovský kostým je krásný převlek na maškarní. V balení dívky naleznou šaty a křídla. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Kostým Princezna, XS

MaDe Kostým Princezna, XS

Hodnocení: 4,6
299 Kč 269 Kč

Holčičí kostým princezny je roztomilá maska na maškarní. V balení holčičky naleznou krásné růžové nadýchané šaty a ozdobu do vlasů. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Kostým Fialová princezna, XS
429 Kč 329 Kč

Holčičí kostým princezny ve fialové barvě je roztomilá maska na maškarní. V balení holčičky naleznou zdobené šaty. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Kostým Kočička

MaDe Kostým Kočička

Hodnocení: 4,3
349 Kč

Akce

Holčičí kostým kočičky je krásná maska na maškarní. V balení je kombinéza s ocáskem a čelenka s ušima. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

Rubie's Kostým Sofie Deluxe, XS
1 299 Kč 999 Kč

Oblékni si úžasné šaty a staň se i ty princeznou. Šaty jsou vytvořené podle šatů princezny Sofie z pohádky od Disney. Šatičky mají nadýchané rukávy, na hrudi ozdobnou mašličku a obrázek princezny Sofie.

MaDe Kostým Myšička, XS
369 Kč

Akce

Holčičí kostým Myšky je oblíbená maska na maškarní. V balení holčičky naleznou růžové šatičky, ozdoby do vlasů a opasek. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Kostým Sněhurka, XS

MaDe Kostým Sněhurka, XS

Hodnocení: 4,8
329 Kč

Akce

Holčičí kostým Sněhurky je krásná maska na maškarní. V balení holčičky naleznou známé šaty s límcem a čelenku. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Kostým Indiánka, M

MaDe Kostým Indiánka, M

Hodnocení: 4,7
279 Kč 269 Kč

Akce

Realistický kostým indiánky je oblíbená holčičí maska na maškarní. Balení obsahuje šaty s třásněmi, opasek a čelenku. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Kostým mořské panny

MaDe Kostým mořské panny

Hodnocení: 4,8
435 Kč 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dívčí fialovo-modré šaty v podobě mořské panny jsou roztomilým převlekem na maškarní. V balení holčičky naleznou zdobené šaty. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Kostým Pirátka 110 - 120 cm
469 Kč 449 Kč

Staň se hvězdou večírku a oblékni se do pirátského kostýmu. Proplouvej oslavou, kde si tě všimne úplně každý.

MaDe Kostým víly

MaDe Kostým víly

Hodnocení: 4,9
659 Kč 589 Kč

Dívčí zeleno-modré šaty v podobě víly jsou roztomilým převlekem na maškarní. V balení holčičky naleznou zdobené šaty s křídly. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

Rappa Kostým víla Zelenka s křídly
479 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly Zelenky! Kostýmek v zelené barvě se žlutou květinou. Balení obsahuje křídla a šaty. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu!

Frozen Korunovační paruka Elsa s copem
599 Kč

Novinka

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu účesu Elsy z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Elsou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

Rubie's My Little Pony - Rainbow Dash tutu set
499 Kč 449 Kč

Krásná TUTU sukně a křídla princezny Rainbow Dash. Která malá princezna by se nechtěla stát jednou z postav ze světa My Little Pony? Tato krásná TUTU sukně a křídla, která se dají snadno připevnit, mohou dětem tento pocit poskytnout!

MaDe Kostým - Egyptská královna
439 Kč 339 Kč

Rozkošný dětský kostým pro malé milovnice karnevalů s nádechem antického Egypta. Balení obsahuje vše potřebné. Je vhodný jak na karnevaly či dětské bály tak na halloween.

MaDe Šaty na karneval - Králíček 92 - 104 cm
325 Kč 299 Kč

Krásný kostým králíčka pro děti ve věku 3 – 4 roky. I ti nejmenší mohou být ozdobou karnevalových oslav. Udělejte jim radost a užijte si společně spoustu zábavy.

ADC Blackfire Disney princezny-Korunka a šperky pro princeznu
299 Kč

Krásný set s korunkou, prstenem a náhrdelníkem pro všechny holčičky parádnice. V tomto setu je spousta krásných doplňků, díky kterým se holčička stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále.

Frozen Korunovační paruka Elsa
599 Kč 529 Kč

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu korunovačního účesu Elsy z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Elsou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

MaDe Šaty na karneval - pirátka-15%
529 Kč 449 Kč

Akce

Proplouvej karnevalovou oslavou jako pirátka na vlnách moře. Díky tomuto kostýmu budeš nepřehlédnutelná. Oblékni se, vyraž za svými přáteli a užijte si společně zábavu.

Frozen Korunovační paruka Anna
599 Kč 499 Kč

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu korunovačního účesu Anny z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Annou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

MaDe Kostým Čarodějnice, S
669 Kč 449 Kč

Dívčí kostým čarodějnice je krásný převlek na maškarní. V balení dívky naleznou klobouk a šaty. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Šaty na karneval - čarodějka
659 Kč 489 Kč

Dopřejte svým dětem stát se alespoň na chvíli čarodějkou. Kostým se bude skvěle hodit na hraní, párty nebo na karneval. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu.

MaDe Kostým Modrá Čarodejka
299 Kč 259 Kč

Veselý kostým pro všechny malé milovnice karnevalu. Přestrojení za čarodějnici je u mladých slečen jedno z nejoblíbenějších. Pokud se bude chtít blýsknout na maškarním plese je tento kostým tou pravou volbou.

MaDe Kostým Čarodejka

MaDe Kostým Čarodejka

Hodnocení: 4,2
359 Kč 269 Kč

Veselý kostým pro všechny malé milovnice karnevalu. Přestrojení za čarodějnici je u mladých slečen jedno z nejoblíbenějších. Pokud se bude chtít blýsknout na maškarním plese je tento kostým tou pravou volbou.

MaDe Šaty na karneval - princezna
559 Kč 489 Kč

Najdi si svého prince! Oblékni si krásné šaty pro princeznu a honem na karneval, kde na tobě všichni oči nechají. Staň se krásnou ozdobou a užij si spoustu radosti a zábavy se svými přáteli.

MaDe Kostým Černá vdova, M
479 Kč 349 Kč

Dívčí kostým černé vdovy je krásný převlek na maškarní. V balení dívky naleznou černé šaty, pásek a pavučinový límec. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

Rubie's My Little Pony - paruka Rainbow Dash
449 Kč 399 Kč

Zářivě barevná paruka My Little Pony Rainbow Dash se stane perfektním doplňkem ke karnevalovému kostýmu každé dívenky. S touto parukou dítko bude nepřehlédnutelné! Která malá princezna by se nechtěla stát jednou z postav ze světa My Little Pony?

MaDe Kostým Černá královna L
359 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Holčičí kostým Černé královny je krásná maska na maškarní. V balení holčičky naleznou šaty, pásek a ozdobný límec. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

MaDe Kostým Růžová víla
419 Kč 349 Kč

Má-li vaše malá princezna v oblibě víly, proč se jednou z nich díky tomuto krásnému kostýmu nestát? Jemnou růžovou barvu si vaše maličká zamiluje. Stačí doplnit něžným účesem a kostým je kompletní.

ADC Blackfire Disney princezny-Velký set s doplňky pro princeznu
549 Kč 469 Kč

V tomto velkém setu je spousta krásných doplňků. Každá holčička se tak stane princeznou a může zazářit na princeznovském nebo maškarním bále. Všechny šperky jsou zdobeny růžovými kamínky. Na náhrdelníku a kabelce je obrázek s princeznou Locikou, Ariel a Sněhurkou.

Frozen Korunovační paruka Anna s copy
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu účesu Anny z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Annou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

MaDe Kostým Příšerka, M

MaDe Kostým Příšerka, M

Hodnocení: 4,7
579 Kč 389 Kč

Dívčí kostým mladé příšerky v černobílých šatech je krásný převlek na maškarní. V balení dívky naleznou šaty, pásek a rukavice. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

Rubie's My Little Pony - Twilight Sparkle tutu set
499 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná TUTU sukně a křídla princezny Twilight Sparkle. Která malá princezna by se nechtěla stát jednou z postav ze světa My Little Pony? Tato krásná TUTU sukně a křídla, která se dají snadno připevnit, mohou dětem tento pocit poskytnout!

MaDe Šaty na karneval - víla
589 Kč

Oslnivý karnevalový kostým s motivem víly. Kostýmek je v růžové barvě. Kostým se bude skvěle hodit na hraní, párty nebo na karneval. Staň se hvězdou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu.

Rubie's My Little Pony - Fluttershy tutu set
499 Kč 419 Kč

Krásná TUTU sukně a křídla princezny Fluttershy. Která malá princezna by se nechtěla stát jednou z postav ze světa My Little Pony? Tato krásná TUTU sukně a křídla, která se dají snadno připevnit, mohou dětem tento pocit poskytnout!

MaDe Kočičí kostým, XS
360 Kč 299 Kč

Dívčí kostým v podobě kočky je roztomilým převlekem na maškarní. V balení holčičky naleznou oblek s kočičí maskou. Kostým je vhodný na dětské párty a oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

Rappa Kostým pirátka vel. L
399 Kč

Exkluzivní karnevalový kostým s motivem pirátky! Úchvatný kostýmek v černo-červených barvách je obohacen o krásnou černou tylovou sukni. Velikost L je určena pro holčičky ve věkovém rozmezí 8 – 10 let (128 – 150 cm). Balení obsahuje šaty a perfektně sladěný klobouk.

Frozen Korunovační paruka Anna - rozbaleno-21%
599 Kč 469 Kč

Rozbaleno

Která holčička by se nechtěla někdy cítit jako princezna? S touto parukou ve stylu korunovačního účesu Anny z Ledového království se to podaří hned každé dívence! Staň se tak na chvíli Annou a přehraj si své nejoblíbenější scény z filmu.

Rappa Karnevalový kostým čarodějnice barevná vel. M
229 Kč

Karnevalový kostým pro malé čarodějnice! Kostým černo-fialové barvy ve velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6 – 8 let. Šaty jsou dekorovány barevnými halloweenskými motivy. Součástí kostýmu je perfektně sladěný čarodějnický klobouk. S tímto úchvatným kostýmem se zaručeně staneš hvězdou karnevalu i Halloweenu!

MaDe Kostým Šípková Růženka
409 Kč 329 Kč

Má-li vaše malá princezna v oblibě Šípkovou Růženku, proč se jí díky tomuto krásnému kostýmu nestát? Jemnou růžovou barvu v pravém princeznovském odstínu si vaše maličká zamiluje. Stačí doplnit něžným účesem a kostým je kompletní.

MaDe Kostým ledová královna
519 Kč 419 Kč

Holčičí kostým Ledové královny je pohádkový převlek na maškarní, inspirovaný oblíbenou princeznou. V balení holčičky naleznou šatičky, plášť a diadém. Kostým je vhodný na dětské oslavy, na karneval nebo maškarní ples.

ADC Blackfire Frozen: Elsina korunka a šperky
369 Kč

Set šperků princezny Elsy z animované pohádky Ledové království. Vyzdobte se jako správná princezna s čelenkou, náušnicemi a náhrdelníkem s motivy oblíbené princezny a oslňte všechny na bále nebo oslavě.

MaDe Kostým malá čarodějka
369 Kč 329 Kč

Dětský kostým veselé čarodějnice je tím pravým pro všechny malé milovnice kostýmů a maškarních plesů. Kostým obsahuje šaty, opasek i nepostradatelný klobouk, který je pro čarodějnice typický. Stačí přidat koště a ta pravá čarodějná zábava může začít.

Rappa Kostým víla květinka s křídly M
499 Kč 399 Kč

Překrásný kostým na motiv květinové víly pro všechny malé parádnice! Součástí jsou nádherné šaty, které jsou dekorovány květinkami a zlatým zdobením, ale také úchvatná třpytivá křídla. Tento exkluzivní kostýmek nesmí chybět ve tvé sbírce!