10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge
Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge

Vstupte do světa Hvězdných válek a vydejte se na akční dobrodružství! Objevte galaxii plnou vesmírných lodí a ponořte se do úžasných příběhů dobra proti zlu v galaxii plné hrdinů, padouchů, droidů a vesmírných stvoření s touto kolekcí světelných mečů inspirovaných postavami z Hvězdných válek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
MaDe Kostým hrdina Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge
MaDe Kostým hrdina

Krásný chlapecký kostým v modro červené kombinaci nesmí vašemu malému chybět. Nepřemožitelný hrdina je nezbytnou součástí každého dětského karnevalu či maškarního bálu. Stačí doplnit vhodnou obuví a kostým je kompletní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
MaDe Kostým kostlivec Darth Vader Světelný Meč Lightsabre Forge
MaDe Kostým kostlivec

Pro všechny malé milovníky kostýmů, kteří mají pro strach uděláno je tu parádní maska kostlivce. Ale opatrně! Není vůbec těžké ostatní touto maskou vyděsit. Stačí doplnit vhodnou obuví a kostým je kompletní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Rappa Kostým indián M Vystřelovač pavučiny SPIDERGLOVE
Rappa Kostým indián M

Stylový karnevalový kostým s motivem indiána! Kostým hnědé barvy ve velikosti M je určen pro chlapečky ve věkovém rozmezí 6 – 8 let. Staň se hrdinou karnevalového večírku díky tomuto kostýmu a ohrom tak všechny své kamarády!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Parkel - maska pro ďábla Vystřelovač pavučiny SPIDERGLOVE
Parkel - maska pro ďábla

Maska ďábla má velmi realistický vzhled. Maska je vhodná na karnevaly, Halloween a Mikuláše. Je vyrobena z vysoce kvalitního 100% latexu. Velikost masky je univerzální a je vhodná pro dospělé i teenagery.

můžete mít 13.12. - 15.12.

Novinka
Vystřelovač pavučiny SPIDERGLOVE Vystřelovač pavučiny SPIDERGLOVE
Vystřelovač pavučiny SPIDERGLOVE

S novou rukavicí SPIDERGLOVE a její bezpečnostní technologií se nyní děti a fanoušci Spider-Mana mohou stát superhrdinou, kterým vždy chtěli být, a bavit se více než kdy předtím!

můžete mít 14.12. - 18.12.

bHome Dětský kostým Spiderman s vystřelovákem 122-134 L bHome Dětský kostým Spiderman s vystřelovákem 122-134 L
bHome Dětský kostým Spiderman s vystřelovákem 122-134 L

Dětský karnevalový kostým Spiderman. Tento kostým je navržen tak, aby napodoboval vzhled Spider-Mana, jednoho z nejoblíbenějších superhrdinů všech dob a všech z Marvelovských komiksů. Není určeno pro děti do 3 let.

můžete mít 8.12. - 11.12.

Policejní vesta s příslušenstvím CZ bHome Dětský kostým Spiderman s vystřelovákem 122-134 L
Policejní vesta s příslušenstvím CZ

Profesionální sada pro opravdové policisty! Tento profi set obsahuje samopal, ochrannou vestu, granát, vysílačku, hodinky, odznak, brýle a helmu. Vše je vyrobeno z plastu. Zažij opravdovou zásahovou akci!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Sada s policejní vestou bHome Dětský kostým Spiderman s vystřelovákem 122-134 L
Sada s policejní vestou

Pro hru na policii a zloděje nebo jako součást kostýmu policisty na maškarní bál – policejní výbava Lamps. Sada obsahuje plastový samopal, přilbu, vestu, granát, hodinky, brýle a vysílačku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Policejní sada s opaskem Policejní sada s opaskem
Policejní sada s opaskem

Pro hru na policii a zloděje nebo jako součást kostýmu policisty na maškarní bál – policejní výbava Lamps Policejní set s koženým opaskem 43 cm má hned dvojí uplatnění. Sada obsahuje opasek, pistoli, nůž, pouta a další doplňky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Maska pro ďábla Krampus Policejní sada s opaskem
Maska pro ďábla Krampus

Maska čerta Krampuse je vyrobena z kvalitního latexu, který se pohodlně nosí. Přesné detaily na masce jí dodávají velmi realistický vzhled. Velikost masky je univerzální a je vhodná pro dospělé i teenagery.

můžete mít 13.12. - 15.12.

Rytířská helma Policejní sada s opaskem
Rytířská helma

Nasaďte si helmici a staňte se opravdovým středověkým rytířem a utkejte se v kolbišti s protivníkem v souboji s meči nebo s dřevci a štíty v turnaji na koňských hřbetech! Vyrobeno z PVC.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL