Velké kostky pro malé ručičky

Kostky a figurky LEGO® DUPLO® přesně padnou do ručičky vašeho batolete, jsou odolné, bezpečné a obrovsky variabilní. Pro zábavu, která nikdy nekončí – v obýváku, v pokojíčku, na cestách… a nově i ve vaně! I koupání totiž nabízí spoustu příležitostí pro objevování, učení a hraní si. A hračky, které se snadno umývají a rychle schnou, budou radostí i pro vás. Žádné složité čištění, věnujte se jen svému děťátku.

Navrženo pro nejmenší

Vyzkoušet se musí všechno! A my počítáme s tím, že váš drobeček bude s kostkami házet, bouchat, tahat za ně nebo si je strčí do pusinky. Každý dílek navrhujeme a testujeme pro maximální odolnost a bezpečnost, aby se nerozbil a žádná část se nedala spolknout.

S pár kostkami postavíte všechno

Rozvíjejte dětskou představivost a ukažte jim, co všechno se dá postavit z pár barevných kostek. V setech LEGO® DUPLO® najdete i veselá zvířátka, jednoduchá autíčka a postavičky – zkrátka všechno, s čím si děti rády hrají!

NOVĚ: Stavění a hraní ve vaně

S kostkami DUPLO® si můžete vzít zábavu pro vaše děťátko vždy s sebou. Všechny stavebnice se dobře omývají a rychle schnou. A úplně nové možnosti přinášejí speciální sety do vany, které plavou!

Je čas se jít koupat? Prima! Zvířátka, která jste si postavili, vemte s sebou na jejich vlastní plovoucí ostrov. Pak je stačí lehce osušit a můžete je hned uklízet – díky promyšlenému designu zcela bez obav, že by z nich vytekla voda. A za chvíli už jsou všichni umytí a uložení.

Pro rozvoj batolat a učení hrou

Dovednosti, které si dítě osvojí v prvních pár letech, pak využije nejen ve škole, ale v průběhu celého života. Otevřete jim dveře do světa, kde mohou objevovat, zkoušet, kombinovat, získávat jistotu v řešení problémů a kde nic není nemožné.

Podpořte u dětí všechny dovednosti

Hrou se děti učí, jak věci fungují, a postupně tak objevují svět. Při hraní neexistuje žádné správné a špatné řešení. Stavebnice LEGO® DUPLO® do sebe zapadají nekonečnými způsoby a podporují u dětí chuť zkoušet nové věci.

Kreativita a tvůrčí dovednosti

Stavebnice DUPLO jsou výrazné, barevné a nabízí neomezené možnosti, kterými se může váš malý tvůrce nechat pohltit. Inspiruje ho tak daleko více ve srovnání s hračkami, které mají pevně dané způsoby hraní.

Vytrvalost, sebevyjádření a sebedůvěra

Při stavění se děti učí, jak vyjadřovat své nápady a jak je realizovat. Trénují, jak se vypořádat s novými výzvami, a získávají sebejistotu, když se jim podaří překonat překážky a vytvořit to, co chtěly.

Pohybové dovednosti

V neposlední řadě dává stavění z kostek dětem příležitost procvičovat jemnou motoriku, koordinaci, stabilitu a zvyšuje tak jejich celkovou obratnost.

Přechod na malé kostky pro 4+

Sety pro předškolní děti už se skládají z menších LEGO® kostiček, pořád jsou ale jednodušší (mají menší počet dílků) než stavebnice pro starší děti. Žádné dlouhé skládání, stavebnice 4+ počítají s tím, že předškoláci si chtějí hlavně rychle začít hrát.

Prohlédněte si další řady LEGO®

Začínají být vaše děti na hračky pro batolata moc velké? Nabídněte jim o trochu složitější úkoly a detailnější stavebnice LEGO®, na kterých dál procvičí svoje schopnosti a popustí uzdu fantazii. Jak se skládají kostičky, to už přece vědí.