Počet nalezených produktů: 12

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO Disney Princess 41156 Locika a její hradní ložnice
499 Kč

418 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hraj si na princeznu Lociku se sadou 41156 Locika a její hradní ložnice od LEGO® l Disney – král se ji totiž snaží držet uvnitř království. Užij si stavění a upravování této princeznovské LEGO® l Disney stavebnice a vytvářej nekonečná dobrodružství s Locikou, kterou znáš ze seriálu Na vlásku: Seriál.


LEGO Disney Princess 41157 Locika a její kočár
999 Kč

849 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přidej se k princezně Locice a její nejlepší přítelkyni Cassandře v této sadě 41157 Locika a její kočár, a vyraz na projížďku po království v touze zažít nová dobrodružství. Užij si stavění a upravování této princeznovské LEGO® l Disney stavebnice a vytvářej nekonečná dobrodružství na cestách.


LEGO Disney Princess 41152 Pohádkový zámek Šípkové Růženky
1 099 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Přehraj si oblíbené scény z Disney Šípkové Růženky a pomoz jí otáčet kolovrátek. Ale dej si pozor, Zloba ve svém doupěti je blízko! Užívej si stavění a upravování této sady různými způsoby, snadno přemísťuj a prohazuj dílky uvnitř a aranžuj komnaty zámku tak, abys vytvořila nová dobrodružství.


LEGO Disney Princezny 41150 Vaiana a její plavba po oceánu
1 199 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Vydejte se na vodu s Vaianinou lodí a s jejími přáteli Maui a kohoutem Heiheiem, potom studujte mapu hvězdné oblohy a během plavby si vychutnávejte skvělé ovoce. Pozor na dotěrného Kakamora, který se snaží ukrást srdce Te Fiti!


LEGO Disney Princess 41151 Mulan a její tréninkový den
399 Kč

324 Kč
+ doprava zdarma

Užij si spousty zábavy s princeznou Mulan při tréninku jejího hříbátka Khana. Součástí je rodinný chrám i čajový obřad a spousta detailních autentických prvků.


LEGO Disney Princess 41153 Arielin královský člun na oslavy-21%
1 399 Kč

1 099 Kč
+ doprava zdarma

Akce

VÍKENDOMÁNIE: Slevy až 70 % na vybrané hračky! Jen do neděle 16.12. nebo do vyprodání zásob!
Vypluj na královském člunu princezny Ariel a Erika a přichystej nezapomenutelnou oslavu. Bav se při stavění a přestavování této sady různými způsoby a vytvářej nekonečné příběhy na moři.

LEGO Disney Princess 41154 Popelčin vysněný zámek-17%
2 299 Kč

1 899 Kč
+ doprava zdarma

Akce

VÍKENDOMÁNIE: Slevy až 70 % na vybrané hračky! Jen do neděle 16.12. nebo do vyprodání zásob!
Pomoz Disney princezně Popelce a krásnému princi povečeřet v přepychové jídelně ještě před tím, než vyrazí na otáčecí taneční parket na balkóně. Najdi drzé myšky a nakrm je sýrem. Pak navštiv Popelčino hříbátko a pomoz mu nacvičit přeskok překážky nebo tahat vozík. Užívej si stavění této sady různými způsoby, přemísťuj a prohazuj dílky uvnitř a aranžuj komnaty zámku – je toho tolik, co můžeš prozkoumat a objevit!

LEGO Disney Princezny 41146 Popelčin kouzelný večer
1 199 Kč
1 149 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Vyčistěte a ukliďte celý dům s Popelkou a jejím myším kamarádem! Najděte Vílu kmotřičku, čekající venku v krásném kočáře s koňským spřežením, přeměňte Popelčinu zástěru na krásné plesové šaty a nechte se odvézt na ples.


LEGO Disney Princess 41155 Elsa a dobrodružství na trhu
499 Kč

404 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Přidej se k Else, nakup s ní ve stánku čerstvou zeleninu a pomoz Olafovi přivonět ke květinám. Jdi do přístavu a udělej si piknik na pramici. Pak otoč destičkou na hodinách, abys přivolala zimu do Arendelle, skoč do bruslí a rozjeď to na ledu. Užívej si stavění a upravování této sady různými způsoby a vytvářej nekonečná ledová dobrodružství.


LEGO Disney Princezny 41145 Ariel a magické zaklínadlo
849 Kč

769 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Vstupte do Arieliny tajné jeskyně od Disney Princess a objevte všechny poklady, které našla v mořských hlubinách! Vyrazte ven a spolu s Flounderem si hrajte mezi skalisky. Navštivte mořskou čarodějnici Uršulu v jejím úkrytu.


LEGO Disney Princezny 41062 Elsin třpytivý ledový palác
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Skoč na sáňky a připoj se k Anně o Olafovi při návštěvě ledového paláce královny Elsy a dopřej si trochu mrazivé zábavy! Co udělají nejdřív? Zahrají si na schovávanou za tajným schodištěm, nebo si půjdou zabruslit kolem paláce?