10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

LEGO

Prožívej znovu jedinečné dobrodružné příběhy s oblíbenými Disney postavami, ať už se jedná o klasickou pohádku, tajuplnou výpravu, přípravu jídla v zámecké kuchyni nebo péči o roztomilé zvířecí kamarády. Užij si LEGO stavění s nádechem kouzelných příběhů od Disneyho.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Výprodej
LEGO Disney 43220 Petr Pan a Wendy a jejich pohádková kniha dobrodružství LEGO Disney 43220 Petr Pan a Wendy a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney 43220 Petr Pan a Wendy a jejich pohádková kniha dobrodružství

Na fanoušky Petra Pana a Wendy od 5 let se stavebnicí Petr Pan a Wendy a jejich pohádková kniha dobrodružství (43220) od LEGO® Disney čeká nekonečná zábava. Kniha je inspirovaná připravovaným filmem Petr Pan a Wendy a obsahuje hned několik míst pro hraní. Nechybí ani 3 mikropanenky LEGO, LEGO figurka zvířete a klíč. Děti si s touto přenosnou, zamykatelnou knihou užijí spoustu kreativních možností.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43205 Nezapomenutelná dobrodružství na zámku LEGO Disney 43220 Petr Pan a Wendy a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 43205 Nezapomenutelná dobrodružství na zámku

Děti a fanoušci studia Disney od 6 let se mohou těšit na neomezenou porci herních možností v této stavebnici Nezapomenutelná dobrodružství na zámku (43205) od LEGO® Disney Princess™. Chybět nesmí model zámku, 5 minipanenek a 5 figurek LEGO zvířat.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a její objevitelská loď LEGO Disney 43220 Petr Pan a Wendy a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a její objevitelská loď

Děti od 6 let a všechny fanoušky Disneyho Vaiany čeká spousta nápaditého dobrodružství se stavebnicí LEGO® Disney Vaiana a její objevitelská loď (43210). Mohou se těšit na katamarán s odnímatelným přístřeškem a potištěnou plachtou, úložný prostor, 2 minipanenky LEGO a figurku LEGO delfína s ozdobnými doplňky.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Disney 10777 Myšák Mickey a Myška Minnie jedou kempovat LEGO Disney 10777 Myšák Mickey a Myška Minnie jedou kempovat
LEGO Disney 10777 Myšák Mickey a Myška Minnie jedou kempovat

Podpořte u dětí od 4 let rozvoj stavitelských dovedností modelem Myšák Mickey a Myška Minnie jedou kempovat (10777) od LEGO® Disney Mickey and Friends. Nechybí ani auto a karavan, 2 minifigurky a figurka LEGO® Pluta. Až dorazíte do kempu, pomozte Minnie a Mickeymu vše vybalit.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Disney Princess 43218 Kouzelný kolotoč Anny a Elsy LEGO Disney 10777 Myšák Mickey a Myška Minnie jedou kempovat
LEGO Disney Princess 43218 Kouzelný kolotoč Anny a Elsy

Nadchněte fanoušky Disney filmů od 6 let krásnou stavebnicí LEGO® Disney 43218 Kouzelný kolotoč Anny a Elsy, která se hodí ke hraní i na výstavku. Hlavním prvkem je otáčející se kolotoč inspirovaný Elsiným ikonickým ledovým zámkem a nechybí ani 2 miniaturní sáňky, 3 mikropanenky LEGO a figurka LEGO Olafa.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreativní šperkovnice LEGO Disney 10777 Myšák Mickey a Myška Minnie jedou kempovat
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreativní šperkovnice

Postav si svou vlastní šperkovnici inspirovanou Elsiným zámkem z Ledového království II a schovej do ní všechny své poklady! Roztoč podstavce a sleduj, jak se před zrcadlem otáčí Elsa a mytický vodní duch Nokk. Otevři speciální zámek a schovej si do zásuvky své oblíbené šperky. Uvnitř navíc najdeš 2 nové LEGO® prsteny, které můžeš přidat do své sbírky.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství

Objevte knihu ukrývající mikrosvět plný zábavy! Vydejte se daleko za hranice království Arendelle do kouzelného lesa s Disney postavou Elsou. Čeká tam na vás Nokk, tajemný vodní duch, který se svými schopnostmi vyrovná Else. Když je zrovna zamrzlý, rád vozí Elsu na svém hřbetu severskou krajinou. Ale opatrně – průzkum Severu vyžaduje odvahu a pomoc přátel.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43187 Locika ve věži LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney Princess 43187 Locika ve věži

Prozkoumejte věž princezny Lociky a objevte, jaká ukrývá tajemství! Vychutnejte si výhled z balkonu společně s Pascalem a pak Locice pomozte dokončit její obraz. Vydejte se na výpravu do jeskyně pod věží a zjistěte, co se ukrývá za tajnými dveřmi. Vyzkoušejte houpačku, užívejte si pohodu u ohně nebo vyrazte s Flynnem Rychlíkem do krčmy.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney 43212 Slavnostní vláček Disney LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a jejich pohádková kniha dobrodružství
LEGO Disney 43212 Slavnostní vláček Disney

Učarujte malým nadšencům do vláčků od 4 let touto sestavitelnou hračkou, o které si všichni budou povídat! Stavebnice Slavnostní vláček Disney od LEGO® Disney (43212) se stanicí, 3 alegorickými vozy a 6 LEGO minifigurkami: Myšákem Mickeym, Myškou Minnie, Vaianou, Petrem Panem, Zvonilkou a Woodym.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem

Okouzlete děti od 4 let a podpořte rozvoj jejich stavitelských dovedností modelem Zábava na zámku s Annou a Olafem (43204) od LEGO® ǀ Disney. Těšit se lze na 2patrový zámek, taneční sál s otočným parketem, minipanenku Anny a figurky LEGO Olafa a Kjekka. Nechybí ani interaktivní digitální pokyny.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43216 Kouzelný výlet s princeznami LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem
LEGO Disney Princess 43216 Kouzelný výlet s princeznami

Děti od 6 let a všichni fanoušci filmů od Disneyho Aladin, Popelka a Na vlásku najdou ve stavebnici LEGO® Disney Kouzelný výlet s princeznami (43216) spoustu inspirace. Mohou se těšit na 3 sestavitelné pohádkové dopravní prostředky, jeden další malý model, 3 minipanenky LEGO a 2 figurky LEGO zvířat. Díky aplikaci LEGO Builder si pak děti užijí jednoduché a intuitivní stavitelské dobrodružství.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Disney Princess 43224 Hrad krále Magnifica LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafem
LEGO Disney Princess 43224 Hrad krále Magnifica

Děti od 7 let se mohou se stavebnicí LEGO® Disney (43224) Hrad krále Magnifica pustit do vyšetřování záhady. V balení najdete čtyřpatrový hrad na motivy připravovaného filmu Přání od studia Walt Disney Animation. Stavebnici můžete kombinovat s dalšími sadami z řady LEGO Disney (43223 a 43231, prodávají se samostatně).

můžete mít DNES

Od MALL