Stavebnice LEGO® Friends

LEGO

Taky u vás doma milujete zvířátka? Vypravte své malé stavitele na dobrodružství v divoké přírodě a přidejte se k týmu záchranářů z džungle. Kamarádky z LEGO® Friends a jejich mazlíčci už na vás čekají.

LEGO® Friends a jeho kouzelný svět plný dobrodružství je jako stvořený pro všechny děti od 4 let. Objevujte LEGO® svět kamarádek z města Heartlake, z nichž každá má osobitý charakter! LEGO® Friends je kromě hlavních hrdinek plné zvířátek a domů, které dokreslí zábavné prostředí městečka.

Zobrazit více

Jaké jsou hlavní postavy LEGO® Friends?

LEGO® Friends má pět hlavních postaviček – skupinu dívek, které mají různé záliby i povahy. Jak se jmenují a co je baví?

 • Stephanie se zajímá o módu, ráda peče a vaří. K dostání je například v sadě LEGO→ Friends Stephanie a její dům.
 • Mia je pro každé dobrodružství. Pořiďte si například sadu Mia a její domek na stromě.
 • Emma ráda pomáhá zvířátkům. V sadě LEGO→ Friends je Emma a mobilní veterinární klinika.
 • Olivia si otevřela vlastní cukrárnu v sadě LEGO→ Friends Olivia a kavárna s dortíky.
 • Andrea ráda pečuje o zvířátka. V herním boxíku Andrea a zvířátka se skrývá zverimex.

LEGO® Friends box

 • LEGO® Friends Herní boxík je základní sada, která obsahuje jednu z hlavních postaviček a její oblíbené prostředí.

Zasaďte hlavní hrdinky Andreu, Emu, Miu, Olivii a Stephanie do prostředí kadeřnictví, restaurace, kavárny nebo farmy, či jiných zajímavých míst z městečka Heartlake. Vyrazit si mohou také letadlem nebo lodí na výlet snů.

→ Populární jsou například boxíky LEGO® Friends Andrea a zvířátka, LEGO® Friends Mia a její léto, LEGO® Friends Olivia a dortíky nebo LEGO® Friends Ema a focení zvířátek a řada dalších.

LEGO® Friends nemocnice

 • Nemocnice nesmí ve městě Heartlake chybět. Sada obsahuje nemocnici, její vybavení a tři postavičky. Součástí vybavení je například invalidní vozík, rentgen nebo zdravotní pomůcky, díky kterým lze každého pacienta rychle a efektivně ošetřit a uložit jej do útulného nemocničního pokoje.

LEGO® Friends dům

 • Rozšíření LEGO® Friends dům můžete pořídit jako LEGO® Friends Hotel, LEGO® Friends Dům přátelství nebo třeba LEGO® Friends Restaurace a mnohé další.

→ K dostání jsou také domy pěti hlavních hrdinek z městečka Heartlake.

LEGO® Friends karavan

 • S LEGO® Friends karavan můžete vzít partu kamarádek na výlet kamkoliv. Sada obsahuje luxusně vybavený karavan, piknikový stoleček, stan, koně a další vybavení.

→ Spoustu nestandardních zážitků lze prožít také s LEGO® Friends Autobus přátelství.

LEGO® Friends loď

 • LEGO® Friends Párty loď je skvělým místem pro dovolenou hrdinek z Heartlake. Loď je vybavena otočným tanečním parketem, vodním skútrem i nafukovacím plameňákem.

LEGO® Friends hotel

 • LEGO® Friends Grandhotel se pyšní výtahem, střešním bazénem a bohatě vybavenými pokoji, které obývají postavičky z LEGO® Friends.
Info:

Pro kluky tu máme sady LEGO® Vozidla, se kterými si postaví sporťáky, kamiony, jeřáby, lodě nebo letadla. Oblíbení jsou také LEGO® Roboti.


Pro koho je vhodné LEGO® Friends?

Věk dítěte Vhodná sada LEGO® Friends
4 + Např. LEGO® Friends Mia a stáj pro hříbata nebo LEGO® Friends Hřiště pro štěňátka.
6 + Oblíbené jsou LEGO® Friends Nemocnice městečka Heartlake,
LEGO® Friends Kadeřnictví nebo LEGO® Friends Soutěž v pečení a další.
7 + Například LEGO® Friends Záchranný člun,
LEGO® Friends Párty loď nebo LEGO® Friends Letadlo.
8 + Oblíbený je LEGO® Friends Autobus přátelství
nebo LEGO® Friends Aquapark.

*Tabulka je pouze orientační.

→ Počet dílků u LEGO® Friends se liší dle typu sady. Nejmenší sady, jako jsou například Herní boxíky začínají na 36 dílcích, nejrozšířenější sady mají i 1 250 dílků.

TIP!

Lego myslí i na dospělé stavitele. Vyberte si z nabídky LEGO® pro dospělé a vraťte se do hravého světa fantazie.

51 produktů

LEGO® Friends

S LEGO® Friends zažijí holčičky spoustu zábavy a legrace. LEGO® Friends si mohou vzít také sebou na cesty. LEGO® Friends Herní boxíky lze libovolně napojovat, s kamarádkami tak mohou vytvořit velkou hrací plochu.

Vybírejte z mnoha sad LEGO® Friends, jako jsou LEGO® Friends postavy a jejich domy, LEGO® Friends Domy z města Heartlake a další. Mia, Stephanie, Emma, Olivia a Andrea – kamarádky z městečka Heartlake zažívají spoustu inspirativního dobrodružství. Holčičky potěší také LEGO® Mini panenky.