Počet nalezených produktů: 33

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO Friends 41340 Dům přátelství
1 799 Kč

1 549 Kč
+ doprava zdarma

Děvčata z městečka Heartlake převzala starou požární stanici a přeměnila ji na hlavní základnu LEGO® Friends! Odpočívej s Andreou na střeše s vířivkou nebo popusť uzdu fantazii v Emmině řemeslné dílně. V kuchyni udělej popcorn a otoč telkou v ložnici, abys objevila tajnou obrazovku. Jakmile dostaneš instrukce, sklouzni po hasičské tyči dolů a vyraz na Oliviině kole s přívěsem!


LEGO Friends 41126 Jezdecký klub v Heartlake
1 699 Kč

1 599 Kč
+ doprava zdarma

Využij vybavení jezdeckého klubu aby se z tebe a tvého koníka stala neporazitelná závodnická dvojice! Použij cvičební náčiní a rozehřej poníky, potom piluj skákání – dokonce můžeš laťku dát i výše, až budeš mít pocit, že už ses zlepšila.


LEGO Friends 41339 Mia a její karavan-25%
1 399 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jeď s Miou a Stephanií v jejich karavanu za dobrodružstvím do kempu. Sestav plátěnou stříšku a piknikový stůl. Naplánuj výlet v nafukovacím člunu nebo podnikni vyjížďku na koníkovi. Odpočiň si v horním patře na spaní.


LEGO Friends 41344 Andrea a její obchod s módními doplňky
749 Kč

679 Kč
+ doprava zdarma

Najdi svůj nový styl s touto sadou 41344 Andrea a její obchod s módními doplňky od LEGO® Friends. Vydej se do kabinky a pomoz Andree vyzkoušet si novou paruku nebo sukni, a vyber jí kabelku, se kterou vyrazí na její další vystoupení. Nech si poradit od Emy, která ti spíchne šaty na šicím stroji. Své k tomu má co říct i pes Dexter – schvaluje! Odměň ho sušenkou a vyraz s Andreou na její další zkoušku.


LEGO Friends 41313 Letní bazén v městečku Heartlake-23%
1 299 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Koupejte se s Andreou a Martinou, které sjíždějí po skluzavce přímo do bazénu! Skákají z prkna, cvičí skákání do dálky, nebo si zajdou do plaveckého baru. Odpočiňte si ve vířivce s novinami v ruce.


LEGO Friends 41353 Adventní kalendář-24%
749 Kč

569 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odpočítávej dny do Vánoc s Adventním kalendářem 41353 od LEGO® Friends! Postav si každý den ozdobu, která se skvěle hodí k tobě domů nebo na vánoční stromeček a oslav Vánoce v LEGO Friends stylu! Kalendář nabízí spoustu vánočních výtvorů, včetně ozdob 5 kamarádek z městečka Heartlake.


LEGO Friends 41333 Olivia a její speciální vozidlo-24%
499 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Namiř si to do městského parku v Heartlake v Oliviině speciálním vozidle. Je tam kocourek, který potřebuje pomoc! Olivia a její robot Zobo mají vše, co potřebují, aby zabezpečili pohodu v městečku Heartlake. Postav Zoba na jeho střešní řídicí centrum, aby sledoval celou situaci, zatímco Olivia staví žebřík ke stromu, aby zachránila kocourka.


LEGO Friends 41311 Pizzerie v městečku Heartlake-21%
799 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pečte a podávejte výtečnou pizzu s Emou a Oliverem v oblíbené Pizzerii v městečku Heartlake. Snažte se v kuchyni plnit všechny objednávky a pomocí lopaty na pizzu je vkládejte do pece.


LEGO Friends 41316 Andrein vůz s přívěsem pro člun-21%
799 Kč

629 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Projeďte se podél pobřeží ve sportovním voze s parádním motorovým člunem na přívěsu. Najděte perfektní místo pro zahájení plavby a pak naskočte do člunu a hurá na moře s Andreou a Emmou!


LEGO Friends 41332 Emma a umělecký stojan-26%
499 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Emma táhne za malým skútrem svůj umělecký stojan. Postaví ho v městském parku v Heartlake na svém oblíbeném místě, kde maluje karikatury. Otevři okna, aby všichni viděli obrazy, které dnes prodává, a pomoz jí u pokladny. Ulož kocoura Chica do jeho postýlky, ať si schrupne, zatímco Emma sedí u stojanu a pracuje na svém nejnovějším díle.


LEGO Friends 41338 Stephanie ve sportovní aréně
999 Kč

824 Kč
+ doprava zdarma

Udržuj se se Stephanií v kondici a zkus některé z jejích oblíbených sportů. Projdi hlavním vchodem do basketbalové arény. Trénuj míření a stisknutím tlačítka vystřel basketbalový míč do sítě, pak se posaď na tribunu a sleduj Stephanii, jak při tenisovém turnaji válcuje svoji největší soupeřku! Po zápase si dej taco a kup si suvenýr v barvách svého týmu v obchodě v horním patře.


LEGO Friends 41315 Surfařské potřeby v Heartlake-16%
499 Kč

419 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sežeňte všechny nutné prázdninové zásoby spolu s Miou v Surfařských potřebách v Heartlake! Nakupte si spoustu pohlednic, sluneční brýle a vodu a půjčte si všechny možné druhy vybavení pro vodní sporty.


LEGO Friends 41317 Katamarán Sunshine-22%
1 799 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Užijte si parádní plavbu na palubě luxusního katamaránu! Odpočívejte na prosluněné palubě a pak se jděte osvěžit do bazénu. Pozorujte Liama na jeho vodním skútru a Stephanii, kterou táhne na vlečném laně.


LEGO Friends 41318 Nemocnice v Heartlake-22%
2 399 Kč

1 849 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Neexistuje žádný lékařský problém, se kterým by si lékaři v nemocnici v Heartlake neporadili! Vyšlete helikoptéru nebo sanitku pro záchranu nemocných nebo zraněných z městečka Heartlake.


LEGO Friends 41322 Kluziště v zimním středisku
799 Kč

699 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Setkejte se s přáteli na Kluzišti v zimním středisku a užijte si parádní zábavu při bruslení! Sledujte Nata, jak hraje na saxofon na jevišti a poté si půjčí si brusle a připojí se ke Stephanii na ledě.


LEGO Friends 41328 Stephanie a její ložnice
279 Kč
+ doprava zdarma

Trénuj svou mušku a trefuj se do jamek na greenu, který patří Stephanii, ale dej pozor, aby vám její roztomilý pejsek Dash neodnesl míček! Usaď ho na jeho místečko, dej mu kost jako pochoutku, potom ulož Stephanii a můžeš obdivovat jednu z jejích sportovních trofejí. Nezapomeň nastavit budík na další ranní sportovní trénink!


LEGO Friends 41329 Olivia a její luxusní ložnice
399 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Olivia se právě věnuje ve své hi-tech ložnici vědeckému bádání. Pomáhá jí její robot Zobito, který jí ráno připraví ve snídaňovém koutku kávu a donese ji až do úžasné raketové postele.


LEGO Friends 41330 Stephanie na fotbalovém tréninku
399 Kč

373 Kč
+ doprava zdarma

Stephanie poctivě trénuje střelbu na bránu, aby při zápasech dávala co nejvíce gólů. U tabule pak promýšlí novou taktiku. Zakopnutý míč jí přinese pejsek Dash a po tréninku spolu doplní energii u stánku s občerstvením.


LEGO Friends 41334 Andrea a její vystoupení v parku
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Zamluv si pódium pro odpolední představení v městském parku v Heartlake. Začíná loutkové divadlo! Zmáčkni klávesy na zadní straně pódia a rozhýbej loutky! Potom otoč pozadí pódia a pomoz Andree a jejímu ptáčkovi Pepperovi s jejich překrásným hudebním vystoupením. Potom si zajdi do stánku s párky v rohlíku a dej si svačinku.


LEGO Friends 41336 Emma a umělecká kavárna-17%
799 Kč

659 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Emma miluje obědy v Art Café, kde vždy najde inspiraci pro své další kreativní dílo. Pomoz jejímu kamarádovi Prankzymu dotvořit jeho graffiti na venkovní zdi kavárny, a pak si skoč dovnitř na skvělé panini z grilu. Popadni šálek kávy a dortík, zaplať u pokladny a najez se uvnitř nebo v uměleckém koutku venku.


LEGO Friends 41346 Krabice přátelství-23%
1 299 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Bav se při stavbě LEGO® Friends příslušenství v životní velikosti, které tebe i tvé kamarádky přenese přímo do centra dění v městečku Heartlake. Každý model v této úžasné sadě 41346 Krabice přátelství od LEGO® Friends reprezentuje jednu z dívek z městečka Heartlake. Zpívej do mikrofonu jako Andrea, postav si robotího kamaráda jako Olivie, vyzbroj se párem vysílaček na dobrodružství s Miou, vyhraj sportovní trofej jako Stephanie nebo fotografuj jako Ema.


LEGO Friends 41348 Servisní vůz
499 Kč

416 Kč
+ doprava zdarma

Když se v závodě něco pokazí, zavolej o pomoc 41348 Servisní vůz od LEGO® Friends! Sklop rampu, nalož Oliviinu motokáru na kamion pomocí lana a proveď potřebné opravy. Pomoz robotu Zobovi zvednout plošinu v dílně, aby se Olivie mohla podívat na svou motokáru zespoda a provést potřebné úpravy. Potom nasedni s křečkem Rumblem do motokáry, použij startovací zařízení a vyraz do závodu!


LEGO Friends 41349 Jídelní vůz
749 Kč

651 Kč
+ doprava zdarma

Projeď se po dlouhém dni kolem restaurace ve stylu 50. let se sadou 41349 Jídelní vůz od LEGO® Friends. Pochutnej si na hamburgeru a hranolkách od Dottie, zaplať u pokladny a posaď se do suprového boxu ve tvaru auta. Nebo si přitáhni jeden ze stolu k letnímu kinu a užij si film s touto suprovou sadou – před plátno můžeš dokonce postavit svůj telefon nebo tablet a pustit minipanenkám opravdový film!


LEGO Friends 41351 Tuningová dílna-18%
999 Kč

819 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Uprav kamarádkám jejich motoráky dle libosti se sadou 41351 Tuningová dílna od LEGO® Friends. Vyber si ze spousty dílků a vylepši Eminu motokáru, pak otevři zasouvací dveře předváděcí místnosti, najeď s ní na otočnou podlahu a dotáhni dílo k dokonalosti. Pak postav s Deanem další motokáru, zvedněte ji na speciální plošinu a připravte ji na velký závod. Vydej se nahoru do kanceláře a zkontroluj, kdo další si dneska dojede nechat upravit svůj závodní speciál!


LEGO Friends 41352 Velký závod-20%
1 499 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Připravit… Pozor… Start! Nastal den velkého závodu okolo městečka Heartlake a každá z kamarádek je odhodlaná zvítězit. Přidej se i ty se sadou 41352 Velký závod od LEGO® Friends! Vydej se připravit do šatny a usaď všechny mazlíčky na ta nejlepší místa ve VIP lóži. Pak postav všechny kamarádky v jejich motokárách na startovní čáru! Kdo vystoupá na nejvyšší stupínek? Spusť pomocí vystřelovačů slavnostní ohňostroj a užijte si společně vítěznou oslavu!


LEGO LEGO Friends 41327 Mia a její ložnice
279 Kč
+ doprava zdarma

Vyšplhej se do Miina domečku na stromě a pomoz jí vysílačkou pozvat všechny kamarádky z okolí. Naskoč na skateboard a piluj své triky na rampě. Užij si srandu s jejím králíčkem Twisterem a ujisti se, že má dost jídla. Pak můžeš popadnout skateboard nebo pádlo a vyrazit s Miou za dobrodružstvím v přírodě.


LEGO Friends 41347 Resort v městečku Heartlake
2 599 Kč

2 349 Kč
+ doprava zdarma

V prodeji od 11. 12.

Sklouzni se po skluzavce rovnou do oceánu s touto sadou 41347 Resort v městečku Heartlake od LEGO® Friends! Vyzkoušej windsurfing nebo naskoč na vodní skútr a táhni Andreu na padáku a užij si parádní výhled. Podívej! To je delfín! Hoď řeč s plavčíkem Masonem a pak vyraz zpátky do hotelu nadzemní jednokolejovou dráhou, aby sis odpočinula v džusovém baru nebo si užila plážovou párty na střeše.


LEGO Friends 41314 Stephanie a její dům-22%
1 799 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

V prodeji od 11. 12.

Stephanie tráví většinu svého času pečením pochoutek v kuchyni – pomozte jí upéct dort, který si později sní s přáteli. Pomozte jejímu tatínkovi, Jamesovi, vysát předsíň ještě předtím, než půjde nakrmit králíčka Chili a pomozte mamince Alicii s prací v kanceláři.


LEGO Friends 41323 Chata v zimním středisku
999 Kč

929 Kč
+ doprava zdarma

V prodeji od 11. 12.

Užijte si víkend v Chatě v zimním středisku s Andreou a Amy. Vyrazte na projížďku na skútru nebo pro zahřátí skočte do venkovní vířivky. Připravte jídlo v kuchyni a pak se pomazlete se štěnětem huskyho.


LEGO Friends 41335 Mia a její domek na stromě-16%
799 Kč

669 Kč
+ doprava zdarma

V prodeji od 11. 12.

Vyšplej se po s Miou po síti na laně do jejího stromového domečku. Pomocí vodní pistole odežeň všechny nechtěné návštěvníky! Pak sjeď dolů po lanovce a navštiv Miinu králičí kamarádku Mimi v jejím domečku a dones jí mrkev.


LEGO Friends 41341 Andrea a její pokojíček-19%
259 Kč

209 Kč
+ doprava zdarma

V prodeji od 11. 12.

Pomoz Andree a jejímu papouškovi Pepperovi zpívat a hrát s touto sadou 41341 Andrea a její pokojíček od LEGO® Friends. Posuň postel a vytvoř šatnu se zrcadly a světly a pomoz jí připravit se na zkoušku. Rozbal to na klavír a kytaru, dopřej Pepperovi sladkou odměnu a namíchej na počítači novou písničku díky této zábavné sadě od LEGO Friends.


LEGO Friends 41342 Ema a její luxusní pokojíček-15%
379 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

V prodeji od 11. 12.

Popusť uzdu své kreativitě s touto sadou 41342 Ema a její luxusní pokojíček od LEGO® Friends. Pomoz jí vytvořit na plátně pomocí barev mistrovské dílo nebo roztoč keramické kolo a uplácej něco úžasného s touto roztomilou sadou od LEGO® Friends. Posaď kocoura Chica na podstavec (ideální místo na focení) a pak mu dopřej lahodnou odměnu. Zavolej Eminým kamarádkám a ulož ji do postele, aby se jí mohlo zdát něco, co ji bude inspirovat k dalším výtvorům.