10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Stavebnice LEGO® Harry Potter™

LEGO

"Vstup do kouzelnického světa J. K. Rowlingové s kreativními LEGO stavebnicemi, které umožňují znovu prožívat fascinující kouzlo a napětí z filmů o Harrym Potterovi a Fantastických zvířatech. Postav si model Bradavic a vydej se na dobrodružství s oblíbenými postavami a tvory ze světa kouzel.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna
LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna

Čarodějky, kouzelníci i mudlové starší 8 let budou zaručeně nadšení z kultovních postav, zábavných prvků a autentických doplňků, které na ně čekají ve stavebnici LEGO® Harry Potter™ Bradavice: Brumbálova pracovna (76402). Tento vícepatrový model z Bradavic nabízí hned několik míst z oblíbené filmové série s autentickými detaily, které inspirují k nápaditému hraní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76403 Ministerstvo kouzel LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna
LEGO Harry Potter 76403 Ministerstvo kouzel

Vyčarujte fanouškům Harryho Pottera starším 9 let úsměv na tváři stavebnicí LEGO® Harry Potter™ Ministerstvo kouzel (76403) – úplně první sadou detailně ztvárňující ministerské ústředí kouzelnického světa. Tento vícepatrový model kompletně pokrývá činnosti Ministerstva kouzel.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76388 Výlet do Prasinek LEGO Harry Potter 76402 Bradavice: Brumbálova pracovna
LEGO Harry Potter 76388 Výlet do Prasinek

Stavebnice Výlet do Prasinek od LEGO® Harry Potter™ přináší modely oblíbených míst z kouzelných filmových trháků. Děti budou moct prozkoumávat bezpočet herních příležitostí a dát na odiv svou vášeň pro magický svět Harryho Pottera. Ve stavebnici najdete exkluzivní výroční zlatou minifigurku Rona Weasleyho.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76399 Bradavický kouzelný kufřík LEGO Harry Potter 76399 Bradavický kouzelný kufřík
LEGO Harry Potter 76399 Bradavický kouzelný kufřík

Přizpůsobitelná a přenosná stavebnice Bradavický kouzelný kufřík (76399) od LEGO® Harry Potter™ pro děti od 8 let doslova překypuje magickými místy a postavami z filmů s Harry Potterem.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad LEGO Harry Potter 76399 Bradavický kouzelný kufřík
LEGO Harry Potter 71043 Bradavický hrad

Tato vysoce propracovaná sběratelská sada od LEGO Harry Potter nabízí zajímavé stavitelské zážitky. Součástí balení jsou památné scény ze série Harry Potter, které ti připomenou věže, věžičky, komnaty, učebny, tvory, vrbu mlátičku a Hagridovu chýši, a k tomu navíc řadu dalších kultovních prvků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76418 Adventní kalendář LEGO Harry Potter 76399 Bradavický kouzelný kufřík
LEGO Harry Potter 76418 Adventní kalendář

Vyčarujte fanouškům Harryho Pottera kouzelný předvánoční čas s pomocí adventního kalendáře LEGO® Harry Potter™ pro rok 2023 (76418). V kalendáři najdete sestavitelná překvapení (s jednoduchým obrázkovým návodem na stavění) za každým okénkem. Jedná se o magický nápad na dárek pro děti a fanoušky Harryho Pottera.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76414 Expecto Patronum LEGO Harry Potter 76389 Bradavice: Tajemná komnata
LEGO Harry Potter 76414 Expecto Patronum

Stavte a přestavujte ochranu před mozkomory – výstavní stavebnice LEGO® Harry Potter™ Expecto Patronum 2v1 (76414) pro stavitele od 14 let. Obsahuje kostky pro sestavení patrona Harryho Pottera nebo vlčího patrona profesora Remuse Lupina. Oba modely jsou sestaveny z průsvitných, světle modrých dílků pro kouzelný efekt, a mají polohovatelné nohy a zabudovaný podstavec na vystavení s ozdobnými prvky a místem pro minifigurku.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76421 Domácí skřítek Dobby LEGO Harry Potter 76389 Bradavice: Tajemná komnata
LEGO Harry Potter 76421 Domácí skřítek Dobby

Potěšte fanoušky Harryho Pottera zcela prvním modelem Domácího skřítka Dobbyho z kostek LEGO®. Kostičková verze této nezapomenutelné postavy má polohovatelnou hlavu pro různé vzhledy a pohyblivé končetiny, aby Dobby mohl držet ikonické předměty, které jsou součástí stavebnice. Nechybí detailní sestavitelný model ponožky Harryho Pottera s deníkem Toma Raddla, díky němuž Harry Dobbyho osvobodil, a „létající“ pudinkový dort tety Petunie, který fandům připomene klasické scény.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76389 Bradavice: Tajemná komnata LEGO Harry Potter 76389 Bradavice: Tajemná komnata
LEGO Harry Potter 76389 Bradavice: Tajemná komnata

Zažijte dobrodružství na dvou nejznámějších místech v celých Bradavicích! V Tajemné komnatě se Harry Potter musí utkat s Tomem Raddlem a obrovským baziliškem. Velká síň zase ukrývá Moudrý klobouk a další parádní doplňky. Vzrušující překvapení (a Cornwallští raraši) jsou tu na každém kroku!

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76415 Bitva o Bradavice LEGO Harry Potter 76405 Spěšný vlak do Bradavic – sběratelská edice
LEGO Harry Potter 76415 Bitva o Bradavice

Postavte si stavebnici LEGO® Harry Potter™ Bitva o Bradavice (76415) pro děti od 9 let a znovu prožijte slavnou scénu z filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2. Obsahuje nádvoří Bradavického hradu, které lze během souboje Voldemorta s Harrym Potterem rozebrat. Moduly hradu také můžete použít k postavení mostu z dalšího nezapomenutelného místa. Tuto modulární stavebnici můžete připojit k dalším modelům z této řady, a vytvořit tak celý Bradavický hrad.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76401 Bradavické nádvoří: Siriusova záchrana LEGO Harry Potter 76405 Spěšný vlak do Bradavic – sběratelská edice
LEGO Harry Potter 76401 Bradavické nádvoří: Siriusova záchrana

Inspirujte čarodějky, kouzelníky a mudly starší 8 let k prozkoumávání kouzelného světa nápaditého hraní se stavebnicí LEGO® Harry Potter™ Bradavické nádvoří: Siriusova záchrana (76401). Tato všestranná stavebnice je inspirována nezapomenutelnými scénami z filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Harry Potter 76405 Spěšný vlak do Bradavic – sběratelská edice LEGO Harry Potter 76405 Spěšný vlak do Bradavic – sběratelská edice
LEGO Harry Potter 76405 Spěšný vlak do Bradavic – sběratelská edice

Připomeňte si magickou atmosféru příběhů s Harry Potterem díky této replice nejkultovnějšího vozidla ze světa čar a kouzel v měřítku 1:32. Stavebnice Spěšný vlak do Bradavic – sběratelská edice (76405) od LEGO® Harry Potter nabízí pozoruhodný výstavní model určený pro dospělé příznivce Harryho Pottera. Spolehlivě však uhrane i všechny ostatní.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL