10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

LEGO® stavebnice Hudba

LEGO

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster LEGO DUPLO 10941 Narozeninový vláček Mickeyho a Minnie
LEGO Ideas 21329 Fender Stratocaster

Připravte se na pořádnou jízdu s modelem LEGO® kytary Fender® Stratocaster™ a zesilovače 65 Princeton® Reverb ze 70. let. Sestavte kytaru buď v červené, nebo černé barvě a vychutnejte si autentické prvky, jako jsou tremolo páka, přepínač snímačů a ladicí kolíky. Umístěte kytaru na podstavec a připojte ji k zesilovači a footswitchi, aby byl výstavní model kompletní.

můžete mít 30.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 299 Kč
LEGO Art 31203 Mapa světa LEGO DUPLO 10941 Narozeninový vláček Mickeyho a Minnie
LEGO Art 31203 Mapa světa

Chtěli byste procestovat celý svět? Začněte své dobrodružství s tímto poutavým modelem mapy světa. Kontinenty umístěte tam, kam patří, nebo si oceány trochu přizpůsobte a vytvořte mapu dle svého gusta. Ke stavění si pusťte hudební doprovod a ještě více se ponořte do své cesty kolem světa. Vzpomínky nebo vytoužené destinace si můžete zaznačit špendlíky!

můžete mít 30.9.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
LEGO DUPLO 10941 Narozeninový vláček Mickeyho a Minnie LEGO DUPLO 10941 Narozeninový vláček Mickeyho a Minnie
LEGO DUPLO 10941 Narozeninový vláček Mickeyho a Minnie

Na palubě narozeninového vláčku si s Myšákem Mickeym, Myškou Minnie a Plutem můžete vyzkoušet spoustu aktivit, které podpoří vývoj malých stavitelů. Děti zdokonalí své jemné motorické dovednosti, zapojí svou kreativitu při zdobení vagónů a osvojí si sociální dovednosti hraním příběhů s oblíbenými disneyovskými hrdiny. Tak honem, ať vám Disneyho vláček neujede!

můžete mít 30.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 619 Kč
LEGO Ideas 21323 Velké Piano LEGO Creator Expert 10255 Shromáždění na náměstí
LEGO Ideas 21323 Velké Piano

Užijte si kvalitně strávený čas sami se sebou při stavění velkého piana z řady LEGO® Ideas. Dejte průchod své kreativitě, zahrajte nádhernou skladbu a pak si model vystavte. Model se pyšní motorem a funkčními klávesami. Propojte stavebnici s aplikací LEGO Powered Up a probuďte v sobě muzikanta nebo si pusťte automatické přehrávání, pohodlně se usaďte a vychutnávejte si krásnou muziku.

můžete mít 2.10.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
LEGO Creator Expert 10255 Shromáždění na náměstí LEGO Creator Expert 10255 Shromáždění na náměstí
LEGO Creator Expert 10255 Shromáždění na náměstí

Udělej si výlet na úžasné Shromáždění na náměstí vyvinuté k oslavě deseti let LEGO Modulárních budov. Tato sada obsahuje spoustu nepřekonatelně geniálních detailů a skrytých překvapení. Snadno snímatelné části budov poskytují přístup do dokonale propracovaných interiérů.

můžete mít 2.10.

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro