10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

LEGO® Jurský svět

Připrav se na spoustu akční zábavy inspirované senzační filmovou sérií Jurský svět. Parádní vozidla, postavičky hrdinů, ikonické budovy, laboratoře a vědecké vybavení. Popusť uzdu své představivosti při lovu a záchraně dinosaurů napříč úžasným ostrovem Isla Nublar ve světě LEGO®.

Zobrazit více

LEGO® Jurassic World – co sady obsahují a jaký je počet dílků?

Sady LEGO® Jurassic World obsahují dinosaury, postavičky, které dotváří děj, vrtulníky, stromy, auta a další vybavení, které rozvíjí dětskou fantazii a zabaví děti na dlouhý čas.

→ Jednotlivé sady LEGO® Jurský svět se skládají ze 100 – 3 000 dílků.

TIP!

Pokud dětem prostředí LEGO® Jurského světa nestačí, pořiďte jim stejnojmennou hru pro PC a konzole. Znáte všechny filmy z Jurského světa?


LEGO® Jurassic World dinosauři

Jací jsou nejoblíbenější dinosauři ze série Jurassic World?

  • T. Rex – kultovního dinosaura pořídíte např. v sadě LEGO® Jurský svět Řádění T. Rexe.
  • Triceratops – obrovského a silného dinosaura najdete v LEGO® Jurský svět Triceratopsovo běsnění.
  • Velociraptor – před Velociraptorem se můžete zachránit v LEGO® Jurský svět Velociraptor – Záchranná mise s vrtulníkem.
  • Dilophosaurus – spoustu napětí lze zažít v LEGO® Jurský svět Dilophosaurus na útěku.

→ Sady Jurassic World obsahují také slavné hrdiny z filmů, jako jsou Claire, Owen a další.

Pro děti jakého věku je LEGO® Jurassic World vhodné?

Většina stavebnic LEGO® Jurský svět je vhodná pro děti od 6 let.

Věk dítěte Vhodné sady Jurassic World
6 + Např. Jurassic World Laboratoř dr. Wu: Útěk nebo Jurassic World Dilophosaurus na útěku.
7 + Vhodná je sada Jurský svět Triceratopsovo běsnění nebo Jurský svět Setkání s Baryonyxem.
8 + Jurassic World T. Rex vs. Dinorobot nebo Jurassic World Indominus Rex vs. Ankylosaurus.

*Tabulka je pouze orientační.

TIP!

V sérii LEGO® DUPLO® najdete také sadu s dinosaury, která je díky větším dílkům vhodná i pro nejmenší děti.


Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76960 Objev brachiosaura LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorů Blue a Bety
LEGO Jurassic World 76960 Objev brachiosaura

Zachyťte se stavebnicí Objev brachiosaura (76960) od LEGO® Jurassic World pro stavitele od 9 let pocit úžasu, který pocítila doktorka Ellie Sattlerová a doktor Alan Grant, když poprvé spatřili majestátního brachiosaura. Součástí je brachiosaurus, doposud nejvyšší LEGO dinosaurus, sestavitelný Jeep® Wrangler a strom.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorů Blue a Bety LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorů Blue a Bety
LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorů Blue a Bety

Malí milovníci dinosaurů a parádních vozidel si stavebnici LEGO® Jurassic World Odchyt velociraptorů Blue a Bety (76946) doslova zamilují. Stavebnice inspirovaná strhující scénou z filmu Jurský svět Nadvláda obsahuje model náklaďáku, motorku, dinosauří klec s pastí a kuřecí stehýnko jako návnadu pro dinosaury.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76944 Útěk T-rexe LEGO Jurassic World 76946 Odchyt velociraptorů Blue a Bety
LEGO Jurassic World 76944 Útěk T-rexe

Malí milovníci dinosaurů a parádních vozidel ve věku od 4 let si sestavování modelů ze stavebnice LEGO® Jurassic World Útěk T-rexe (76944) doslova zamilují. Obsahuje letiště s přistávací plochou pro vrtulník, garáž, helikoptéru, buginu a zbouratelný plot i figurku T-rexe. Nechybí 3 minifigurky – Owen Grady, Zia Rodriguezová a strážce parku – ani doplňky pro nápadité hraní.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76948 Útěk T-rexe a atrociraptora LEGO Jurassic World 76951 Přeprava pyroraptora a dilophosaura
LEGO Jurassic World 76948 Útěk T-rexe a atrociraptora

Stavebnice Útěk T-rexe a atrociraptora (76948) nabídne fanouškům možnost prožít strhující akci a napětí z filmu Jurský svět Nadvláda. Jde o parádní dárek pro děti od 8 let, které rády udávají směr. Stavebnice obsahuje sestavitelný model tržiště a kamionu, a navíc figurky T-rexe a atrociraptora. Na tržišti najdete ohradu pro T-rexe, která ho však nejspíš stejně nezastaví.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76947 Quetzalcoatlus – přepadení letadla LEGO Jurassic World 76951 Přeprava pyroraptora a dilophosaura
LEGO Jurassic World 76947 Quetzalcoatlus – přepadení letadla

Prožijte napětí a vzrušení z akčních scén z filmu Jurský svět Nadvláda se stavebnicí Quetzalcoatlus – přepadení letadla (76947). Obsahuje model letadla s prostorem pro 3 minifigurky, otočnými vrtulemi, otevíracím nákladním prostorem a motory, které jsou navrženy tak, aby nevydržely útok polohovatelné figurky quetzalcoatla (motory lze k modelu opět snadno připevnit).

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76951 Přeprava pyroraptora a dilophosaura LEGO Jurassic World 76951 Přeprava pyroraptora a dilophosaura
LEGO Jurassic World 76951 Přeprava pyroraptora a dilophosaura

Sestavte si vlastní vzrušující dobrodružství s dinosaury s parádní stavebnicí Přeprava pyroraptora a dilophosaura (76951) si děti mohou hrát na pátrání po dinosaurech v terénním autě s postavami z filmu Jurský svět Nadvláda. Vozidlo nabízí místo pro 2 minifigurky, odnímatelné zařízení na stopování dinosaurů a odpojitelný přívěs s otevírací klecí, do které se vejde figurka dinosaura. Přehrávejte si akční příběhy s minifigurkami Iana Malcolma, doktorky Ellie Sattlerové a strážce parku a figurkami pyroraptora a dilophosaura.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura LEGO Jurassic World 76961 Návštěvnické centrum: útok T-rexe a raptora
LEGO Jurassic World 76949 Útok giganotosaura a therizinosaura

Fanoušci snímku Jurský svět Nadvláda mohou na vlastní kůži prožít nezapomenutelné filmové scény díky stavebnici Útok giganotosaura a therizinosaura (76949). Stavebnice obsahuje 2 zbrusu nové polohovatelné figurky dinosaurů, model výzkumného střediska a propracovanou laboratoří, garáž s buginou, pozorovací věž a vrtulník s otočnými rotory.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Jurassic World 76958 Útok dilophosaura LEGO Jurassic World 76961 Návštěvnické centrum: útok T-rexe a raptora
LEGO Jurassic World 76958 Útok dilophosaura

Malí stavitelé mohou díky stavebnici Útok dilophosaura (76958) od LEGO® Jurassic World znovu vytvořit slavnou scénu z filmu Jurský park a vytvářet vlastní příběhy. Nechybí figurka dilophosaura a sestavitelné vozidlo Jeepu z Jurského parku se sedadlem řidiče pro minifigurku Dennise Nedryho, zablácená minifigurka a dekorace s dinosauří stopou.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76961 Návštěvnické centrum: útok T-rexe a raptora LEGO Jurassic World 76961 Návštěvnické centrum: útok T-rexe a raptora
LEGO Jurassic World 76961 Návštěvnické centrum: útok T-rexe a raptora

Stavebnice LEGO® Návštěvnické centrum: útok T-rexe a raptora vhodná pro děti od 12 let vám pomůže znovu prožít dramatické scény z filmu Jurský park. Jedinečné architektonické řešení návštěvnického centra je převedeno do LEGO stylu. Umístěte do vstupní haly sestavitelnou kostru T-rexe.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76957 Útěk velociraptora LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce
LEGO Jurassic World 76957 Útěk velociraptora

Stavebnice Útěk velociraptora (76957) od LEGO® Jurassic World naučí děti od 4 let stavět a užijí si s ní hodiny zábavy při hraní. Je inspirovaná slavnou scénou z filmu Jurský park a obsahuje dinosauří výběh s věží, funkci útěku a naviják na krmení figurky velociraptora. Nechybí sestavitelný terénní vůz, 2 minifigurky a zábavné doplňky pro ještě kreativnější hraní.

můžete mít DNES

Od MALL
LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce
LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce

Stavebnice Atrociraptor: honička na motorce (76945) dá fanouškům jedinečnou možnost přehrávat si vzrušující dobrodružství z filmového trháku Jurský svět Nadvláda. Stavebnice obsahuje polohovatelnou figurku atrociraptora, motorku a sestavitelný model tržiště s prorazitelnou zdí a otočným bojištěm pro dinosaury.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LEGO Jurassic World 76959 Zkoumání triceratopse​ LEGO Jurassic World 76945 Atrociraptor: honička na motorce
LEGO Jurassic World 76959 Zkoumání triceratopse​

Děti, které milují dinosaury a parádní auta, si přímo zamilují herní stavebnici Zkoumání triceratopse (76959) od LEGO® Jurassic World. Nechybí autentický vůz Ford Explorer z Jurského parku s navigačním systémem sledujícím dinosaury a místem pro 2 minifigurky.

můžete mít DNES

Od MALL

LEGO® Jurský svět

LEGO® Jurský svět zavede děti do ohromujícího světa dinosaurů, který tu byl před mnoha miliony let. Pohybliví dinosauři i odvážní hrdinové se postarají o hodiny zábavy s LEGO® Jurassic World!

→ Dávají děti přednost spíše dnešním zvířatům? Vyberte jim některou sadu z LEGO® Zvířátka. Pro technické nadšence jsou tu LEGO® Roboti.