Počet nalezených produktů: 7

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

LEGO JurassicWorld 75928 Pronásledování Bluea helikoptérou
1 299 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Pozor, past! Pozdě! Blue se nechal nalákat do klece, když uviděl jídlo, které tam nastražili Wheatley a pilot. Naskoč na čtyřkolku a uháněj za Owenovým dinosauřím kamarádem, než ho zlí lovci unesou za pomoci helikoptéry. Střílej z kuše, abys je zastavil, osvoboď dinosaura a získej zpět ukradená vejce… ale dávej pozor na šestiranné vystřelovače helikoptéry.


LEGO JurassicWorld 75926 Hon na Pteranodona-18%
649 Kč

529 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Čas k evakuaci! Je potřeba zachránit Pteranodona z chrlící sopky. Pomoz Owenovi a stopaři naskočit do rychlého teréňáku a uháněj napříč ostrovem Isla Nublar, abys ho zachránil. Získej vajíčko, vystřel síť a dostaň ptakoještěra na zem. Potom ho uspi pomocí uspávací pušky a připrav se na svou další misi!


LEGO JurassicWorld 75927 Útěk Stygimolocha-20%
999 Kč

799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vyhlaste poplach! Stygimoloch utekl. Pomoz mu prorazit dveře laboratoře, překlopit stůl a rozbít okno, a rychle utéct. Hlídač nevěří svým očím, když vidí, jak si to Stygimoloch peláší jeho směrem. Raději zavolej posily!


LEGO JurassicWorld 75930 Řádění Indoraptora v Lockwoodově sídle-20%
3 499 Kč

2 799 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Chycen při činu! Najdi si bezpečný úkryt a zůstaň v klidu, zatímco hrozivý Indoraptor rozbíjí okna. Počkej na Owena, Claire a Bluea, a braň se před běsnícím dinosaurem všemi možnými způsoby.


LEGO JurassicWorld 75931 Útok Dilophosaura na hlídku-23%
1 299 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Odraz útok dinosaura! Dilophosaurus drtí všechno co mu přijde do cesty a hlídka má jenom jednu šanci vystřelit uspávací střelu a zachránit se. Seskoč z jeřábu, najdi dalekohled a miř správně, abys zachránil základnu před zničením.


LEGO JurassicWorld 75932 Jurský park: hon na Velociraptora-19%
1 299 Kč

1 049 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pšššt… před řídící místností číhá Velociraptor! Zůstaň na zemi a nevykukuj. Hlavně ať si tě nevšimne! Pomoz Alanu Grantovi, Ellie Sattlerové, Lex Murphyové a Timu Murphymu přechytračit Velociraptora a ukryjte se před jeho zraky v kuchyni. Pak přeběhněte do počítačové řídící místnosti, restartujte bezpečnostní systém a zamkněte dveře – jste v bezpečí… alespoň do doby, než se dinosaurus dostane dovnitř oknem!


LEGO JurassicWorld 75929 Útěk Carnotaura z Gyrosféry
1 999 Kč

1 799 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Utíkej se schovat! Na ostrově Isla Nublar se rozpoutalo hotové peklo. Dochází k erupcím sopek a objevil se dokonce i smrtící Carnotaurus. Naskoč do náklaďáku, šlápni na plyn a pomoz Owenovi, Franklinovi a Claire uniknout před padajícími lávovými kameny a běsnícím predátorem. Ukryj se v mobilním řídícím centru nebo spusť gyrosféru. Než ale vyrazíš, nezapomeň na záchranu dinosauřího mláděte a vajíček!