GoGEN Vysílačky MAXI Maxipes Fík, tmavě zelená barva
799 Kč

Pro všechny děti připravil Maxipes Fík úžasnou sadu 2 vysílaček. Jistě budou skvělým průvodcem všech dětí, které chtějí zůstat ve spojení se svým kamarádem, kamarádkou nebo svými rodiči. A pro rodiče mohou být snadným pomocníkem, jak mít své dítě „pod dohledem“ ačkoliv není právě v jejich blízkosti. Ve volném terénu zvládají vysílačky komunikovat až na vzdálenost 4 km.

EP Line SpyX - Špiónský dalekohled
499 Kč 399 Kč

S tímto praktickým dalekohledem budou mít malí špioni dokonalý přehled o střeženém prostoru. Případní vetřelci neuniknou zpozorování ani v noci a to do vzdálenosti až 7 metrů.

EP Line SpyX - Super naslouchátko
249 Kč 109 Kč

Každý správný agent má na své ucho napojené naslouchátko, se kterým může pořizovat tajné odposlechy. Pomocí speciálního nástavce na ucho je veškeré dění v okolí zaznamenáváno. Tajná mise může začít.

GoGEN Vysílačky MAXI P Maxipes Fík, růžovo-zelená
799 Kč

Pro všechny děti připravil Maxipes Fík úžasnou sadu 2 vysílaček. Jistě budou skvělým průvodcem všech dětí, které chtějí zůstat ve spojení se svým kamarádem, kamarádkou nebo svými rodiči. A pro rodiče mohou být snadným pomocníkem, jak mít své dítě „pod dohledem“ ačkoliv není právě v jejich blízkosti. Ve volném terénu zvládají vysílačky komunikovat až na vzdálenost 7 km.

Lamps Policejní vysílačky
319 Kč

Novinka

Vydej se na špionážní misi ve dvou s těmito vysílačkami na baterie. Spojte se pomocí vysílaček a mapujte neznámý terén. Vysílačky pracují na frekvenci 27,13 MHz. Při venkovním použití mají dosah až 80 metrů.

EP Line SpyX - Velký špiónský set s dalekohledem
1 499 Kč 1 156 Kč

Staňte se pravým špionem! Velká sada obsahuje všechny nezbytnosti, bez kterých se tajný agent v dnešní době neobejde. V balení najdete detektor pohybu, měnič hlasu, špiónské hodinky, dalekohled pro noční vidění. Vhodné pro děti od 6 let.

Dickie Vysílačky Walkie Talkie Outdoor
549 Kč 426 Kč

Dětské modré vysílačky jsou super dárkem pro všechny malé špiony. Vysílačky mají dosah až 250 m v otevřeném prostoru. Vysílačky pracují na frekvenci 433 MHz. Rušení šumu.

EP Line SpyX - Špiónské pero
249 Kč 234 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Špiónovi se může hodit možnost psát si neviditelné poznámky nebo posílat tajné zprávy. Stačí je napsat pomocí Špiónova pera speciálním neviditelným inkoustem, který lze přečíst pouze po nasvícení UV světlem na druhé straně pera.

EP Line SpyX - Světelná ruka
400 Kč 299 Kč

S touto vychytávkou si malí špioni poradí s každým vetřelcem a mise ve tmě se stanou opravdovým dobrodružstvím. Rukavice se světelnými diodami vynikne svým skutečně efektním vzhledem.

EP Line SpyX - Špiónský detekční systém
1 299 Kč 789 Kč

Agent střežící prostor by měl být vybaven špičkovým detekčním systémem, se kterým mu neunikne žádný pohyb v rozsahu až 23 metrů. Jakmile přístroj zaznamená pohyb, spustí se alarm.

EP Line SpyX - Špión oko a naslouchátko
399 Kč 319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Špičkový agentu musí být na své tajné mise špičkově vybaven. Aby měl dokonalý přehled o aktivitách v okolním prostoru, nesmí mu chybět Špiónovo oko a naslouchátko, se kterými mu neunikne žádný zvuk ani pohyb v okolí.

EP Line SpyX - Detektor pohybu
249 Kč 119 Kč

Malé špiony nebude moci s touto vychytávkou překvapit žádný vetřelec. Díky tomuto pohybovému alarmu jim neunikne jakýkoli pohyb v místnosti. Jakmile přístroj zaznamená pohyb, začne houkat.

Mac Toys Detektor kovu
399 Kč 219 Kč

Staň se špionem i ty. Špionský detektor kovu nesmí chybět v žádné výbavě tajného agenta. Odhal, zda tvůj spojenec nemá skrytý kovový předmět. K tomu použij tento detektor kovu. Produkt je na baterie.

EP Line SpyX - Laserová past
999 Kč 769 Kč

Nastavte neviditelnou laserovou past a chraňte si své věci! Jakmile cokoli naruší světelný paprsek, spustí se alarm! Set se skládá ze tří senzorů propojitelných neviditelným paprskem. Pomocí kloubových spojů se dá past různě rozmístit.

EP Line SpyX - Mini odposlech
249 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Každý správný agent má odposlouchávací zařízení, se kterým může zaznamenávat tajné odposlechy. Stačí odposlechovou jednotku schovat třeba do kapsy a sluchátko nenápadně vložit do ucha.

Spy-Gear Naslouchací zařízení
769 Kč 499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Spy Gear naslouchací zařízení s dosahem až 9 metrů pomůže malým špiónům být v obraze o dění v hlídaném objektu! Včetně naslouchátek s extra dlouhým kabelem. Nastavitelný absorbovač zvuku k vylepšení snímání. Stativ pro hand-free použití.

EP Line SpyX - Malá špiónská sada
899 Kč 693 Kč

Novinka

Staňte se pravým špionem! Sada obsahuje všechny nezbytnosti bez kterých se tajný agent v dnešní době neobejde. V balení je špiónské pero, detektor pohybu, mini odposlech, špiónské oko a univerzální pásek s držáky na špiónské vychytávky.

Spy-Gear Akční video kamera
1 899 Kč 849 Kč

Připevněte kameru a vyrazte do super špiónské akce. Zachyťte úžasné záběry z vašeho dobrodružství. Kameru si můžete připevnit téměř kamkoli třeba na Hlavu nebo na kolo. Nahrávej videa, sekvence nebo vytvářej fotky.