10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 16677047

Mini Cooper odrážedlo - červené

Mini Cooper odrážedlo - červené

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vždyť originální MINI nemusí být vždy jen automobil. Robustní ocelový rám s perleťovou metalízou a designem vyjadřujícím jeho britský rodokmen. Nafukovací pneumatiky 12“ na kolech v designu MINI, anatomické sedlo s praktickým úchytem a bezpečnostní odrazkou, anatomické madla pro skvělý úchop. Celý popis
2 399 Kč
Zboží od: MC SPORT
2 399 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

24.5.2024 na výdejním místě
24.5.2024 - 27.5.2024 na vaší adrese

Popis

MINI COOPER

Vždyť originální MINI nemusí být vždy jen automobil!

Robustní ocelový rám s úžasnou perleťovou metalízou a designem vyjadřujícím jeho britský rodokmen, v dokonalé barevné kombinaci se setem řídítka, představec, sedlovka. Nafukovací pneumatiky 12“ na kolech opět v designu MINI, anatomické sedlo s praktickým úchytem a bezpečnostní odrazkou, anatomické madla pro skvělý úchop dětských ručiček. Zajímavostí jsou stupačky na nožky imitující výfuky. To vše rozzáří dětem oči a přinese radost z jízdy.

Odrážedlo není opravdové kolo, je vyrobeno jako první tréninkové kolo pro nejmenší děti. Odrážedlo pomáhá dítěti naučit se koordinaci tělesných pohybů. Vědecké výzkumy zdůrazňují důležitost vývoje těchto dovedností ve velmi raném věku. Odrážedlo trénuje dětskou obratnost, rozvíjí a posiluje mladé svaly a pomůže těmto nejmladším dosáhnout bezpečně smyslu pro rovnováhu a důvěru ve své vlastní schopnosti.

Odrážedlo MINI COOPER je na hraní. Hraní si znamená nalézt rovnováhu, naučit se řídit, běhat a také rozeznat vpravo a vlevo. Je neuvěřitelné, jak jednoduchý proces hraní učí Vaše dítě schopnosti udržení rovnováhy a dosažení tak přirozeného přechodu na klasické kolo s pedály. Je radost vidět své vlastní dítě v akci, rozesmáté a užívající si zábavy na svém „prvním kole“.

Licence

Odrážedlo MINI je chráněno ochrannou známkou. Autorská práva a práva k průmyslovým vzorům MINI jsou používány na základě licence poskytnuté společností BMW AG Německo.

Specifikace

Rám: ocel

Vidlice: ocel

Kola: loukoťová na průmyslových ložiscích

Pláště: nafukovací 12“

Brzda: zadní bubnová

Představec: ocel

Řidítka: ocel

Madla: gumová, ergonomicky tvarovaná

Sedlovka: ocel

Sedlo: polstrované, ergonomicky tvarované

Výška sedla: nastavitelná 35cm až 43cm (od země)

Délka odrážedla: 86cm

Nosnost: 30 kg

Vhodné pro děti od 3 do 5 let

Certifikát EU: EN71

Hmotnost: 6,5 kg

Rám a vidlice

Robustní rám a vidlice vyrobeny z ocelové slitiny. Tvar trubek rámu se zaoblenými hranami, zapuštěné šrouby v oblých plastových krytech, které jsou součástí celkového designu odrážedla, to vše splňuje i ty nejpřísnější nároky rodičů na bezpečnost jejich dítěte.

Design

Stylové a elegantní odrážedlo Mini Cooper v unikátním designu automobilky MINI.

Kola

12“ loukoťová kola na průmyslových ložiscích opět v designu MINI, nafukovací pláště pro dokonalou stabilitu dítěte.

Sedlo

Ergonomické sedlo s polstrováním, výškově nastavitelné, pro ideální posed dítěte v jakémkoliv věku.

Řídítka

Představec a řídítka vyrobeny z ocelové slitiny, výškově nastavitelná. Gumová, ergonomicky tvarovaná madla s hranou proti sklouznutí rukou dítěte a pro pohodlné držení.

Brzda

Zadní bubnová brzda pro co nejvyšší účinnost brzdění, navíc je celá zakryta plastovým krytem a schovaná za rámem pro ještě vyšší bezpečnost dítěte.