Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
R-Sport Dětské odrážedlo kolo R4 Černé/Modré R-Sport Dětské odrážedlo kolo R4 Černé/Červené
R-Sport Dětské odrážedlo kolo R4 Černé/Modré

Odrážedlo se dává do pohybu tak, že se dítě odrazí nohama. Dítě taktéž brzdí nohama. Konstrukce kola bez pedálů umožňuje dětem rychle si osvojit základy rovnováhy a držení těla. Doporučeno pro děti ve věku 2–5 let. Vybavení Odrážedla: – 12'' pěnová kola EVA – spolehlivá v každém terénu, nelze

můžete mít 2.5.

R-Sport Dětské odrážedlo kolo R4 Černé/Červené R-Sport Dětské odrážedlo kolo R4 Černé/Červené
R-Sport Dětské odrážedlo kolo R4 Černé/Červené

Odrážedlo se dává do pohybu tak, že se dítě odrazí nohama. Dítě taktéž brzdí nohama. Konstrukce kola bez pedálů umožňuje dětem rychle si osvojit základy rovnováhy a držení těla. Doporučeno pro děti ve věku 2–5 let. Vybavení Odrážedla: – 12'' pěnová kola EVA – spolehlivá v každém terénu, nelze

můžete mít 2.5.

R-Sport Dětské odrážedlo kolo R4 Zelené/Černé R-Sport Dětské odrážedlo kolo R4 Černé/Červené
R-Sport Dětské odrážedlo kolo R4 Zelené/Černé

Odrážedlo se dává do pohybu tak, že se dítě odráží nohama. Dítě rovněž nohama brzdí. Konstrukce kola bez pedálů umožňuje dětem rychle si osvojit základy rovnováhy a držení těla. Doporučeno pro děti ve věku 2–5 let. Vybavení odrážedla: – 12'' pěnová kola EVA – spolehlivá v každém terénu, nelze

můžete mít 2.5.

R-Sport Dětské odrážedlo kolo R1 Červené R-Sport Dětské odrážedlo kolo R1 Červené
R-Sport Dětské odrážedlo kolo R1 Červené

Odrážedlo se dává do pohybu tak, že se dítě odrazí nohama. Dítě taktéž nohama brzdí. Model je vybaven zvonkem – můžete si vybrat, zda jej chcete namontovat, nebo ne. Konstrukce kola bez pedálů umožňuje dětem rychle si osvojit základy rovnováhy a držení těla. Doporučeno pro děti ve věku 2–5 let.

můžete mít 2.5.

Yedoo Odrážedlo YooToo R-Sport Dětské odrážedlo kolo R1 Červené
Yedoo Odrážedlo YooToo

V momentě, kdy je svět lákavější než maminčina náruč, je čas na odrážedlo. YooToo bude miláčkem dětí i rodičů. Má velmi lehký hliníkový rám, spoustu bezpečnostních prvků a komponenty, které předčí lecjaké dospělácké kolo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lionelo Dětské odrážedlo Bart Air R-Sport Dětské odrážedlo kolo R1 Červené
Lionelo Dětské odrážedlo Bart Air

Odrážedlo skvěle poslouží při trénovaní udržení stability a následný plynulý přechod na jízdu na kole. Toto lehké odrážedlo jde snadno přizpůsobit výšce jezdce. Máme pro vás perfektní způsob, jak si to vyzkoušet – na odrážedle! Lionelo Bart Air je ideální volbou pro malé cyklisty.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Stiga Odrážedlo Runracer C12 černá Stiga Odrážedlo Runracer C12 černá
Stiga Odrážedlo Runracer C12 černá

Kvalitní a precizně vyrobené odrážedlo od švédské značky Stiga, je tou pravou volbou pro všechny děti. Velmi nízká hmotnost a 12-ti palcová kola z EVA materiálu zaručí komfortní jízdní vlastnosti. Odrážedlo má navíc výškově nastavitelné sedátko.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Yedoo Too Too I Happy Monster Stiga Odrážedlo Runracer C12 černá
Yedoo Too Too I Happy Monster

Odrážedlo Yedoo Too Too I Happy Monster je dětské odrážedlo ve velice atraktivním provedení, díky kterému z něj Vaše dítě nebude chtít slézt. Brzy se stane ideálním společníkem při všech výletech.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Odrážedlo TooToo Emoji Stiga Odrážedlo Runracer C12 černá
Yedoo Odrážedlo TooToo Emoji

Už staří Řekové věděli, že rovnováha je základ! Zvládnout ji s naším nejoblíbenějším odrážedlem není těžké, zvlášť proto, že neváží ani čtyři kila. Takže snadno poberete i mičudu. Jakmile se ke dvěma nožičkám přidají dvě kola, naberete rychlost, dosah, budete všude včas a do budoucna se přidá plynulý přechod na koloběžku nebo dětské kolo. Pro začátek pomůže doraz proti přetočení řídítek, anatomické sedlo, madla s ochrannými konci, pneumatiky Kenda a brzda s frajerskou juniorskou páčkou. Ale pozor, výprava nebude bez nástrah, cestou je třeba vyhnout se překážkám.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Yedoo Too Too I Little Sailor Yedoo Too Too I Little Sailor
Yedoo Too Too I Little Sailor

Yedoo TOO TOO I Little Sailor je dětské odrážedlo ve velice atraktivním provedení, díky kterému z něj Vaše dítě nebude chtít slézt. Brzy se stane ideálním společníkem při Vašich výletech.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mini Cooper odrážedlo - bílé Yedoo Too Too I Little Sailor
Mini Cooper odrážedlo - bílé

Vždyť originální MINI nemusí být vždy jen automobil. Robustní ocelový rám s perleťovou metalízou a designem vyjadřujícím jeho britský rodokmen. Nafukovací pneumatiky 12“ na kolech v designu MINI, anatomické sedlo s praktickým úchytem a bezpečnostní odrazkou, anatomické madla pro skvělý úchop.

můžete mít 24.4. - 25.4.

ZOPA Odrážedlo Racer Yedoo Too Too I Little Sailor
ZOPA Odrážedlo Racer

Vytuněné vozítko pro mega pohodu vašeho malého závodníka ze stáje Qplay a pod vlajkou Zopa. Odrážedlo je vybavené měkčeným sedákem, gumovými úchyty na řídítkách a nafukovacími kolečky. Díky možnosti nastavení výšky řídítek i sedáku roste spolu s dítětem. Odrážedlo je díky konstrukci z magnesia velice pevné zároveň i lehké, váží jen 3,7 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL