Teddies Kroket pro 4 hráče v tašce-31%
869 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Populární zahradní hra kroket balený v praktické tašce vám rozhodně nesmí chybět. V balení pro 4 hráče naleznete 4 palice, 4 koule a také 10 branek včetně dvou kolíků.


Teddies Fotbalová branka 84x54x42cm s míčkem a pumpičkou
329 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tato praktická skladná fotbalová branka ve bílo-černé barevné kombinace je ideální dárkem pro aktivní děti, které baví sport. Je vhodná pro začínající nebo rekreační dětské hráče.


Teddies Luk a 3 šípy v pouzdře s terčem
269 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sada pro malého lukostřelce. Zahrnuje luk, 3 šípy s přísavkou v pouzdru a terč. Děti se střelbou učí koordinovat pohyby celého těla a cvičí zrak. Udělejte si s přáteli turnaj ve střelbě nebo si jen tak trénuj.


Teddies Fotbalová branka s doplňky-16%
359 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Tato praktická skladná fotbalová branka ve žluto-černé barevné kombinace je ideální dárkem pro aktivní děti, které baví sport. Je vhodná pro začínající nebo rekreační dětské hráče.


Teddies Kuš se šípy 3ks-21%
689 Kč

539 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sada pro malé ostrostřelce. Zahrnuje kuši s hledím a 3 šípy. Děti se střelbou učí koordinovat pohyby celého těla a cvičí koordinaci oka a rukou. Udělejte si s přáteli turnaj ve střelbě nebo si jen tak trénuj.


Teddies Boxovací pytel a rukavice
359 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sada pro malého boxera s motivem vlajky USA. Každý profesionál nějak začínal, zkus to i ty. V sadě je boxovací pytel na řetízku, který se dá pohodlně zavěsit a sadu polstrovaných rukavic na suchý zip.


Teddies Bowling kuželky plast 21cm
319 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Kuželky jsou skvělá zábava jak pro děti, tak i pro jejich rodiče. Nyní si můžete tuto skvělou zábavu užít i doma na zahradě. Kuželky jsou vysoké 21 cm a jsou vyrobeny z kvalitního plastu. V balení je 10 kuželek a koule na házení.


Teddies Hra kroket dřevo pro 4 hráče
599 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

S kvalitním dřevěným kroketem si užijete zábavnou hru na zahradě a i na cestách. Cílem hry je dostat kouli skrz všechny branky. Tato kroketová sada obsahuje všechno potřebné vybavení pro hru ve čtyřech lidech.


Teddies Branka fotbalová skládací Dunlop s doplňky
709 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Branka fotbalová skládací Dunlop s doplňky v přenosné tašce. Tato praktická skladná fotbalová branka je ideální dárkem pro aktivní děti, které baví sport. Je vhodná pro začínající nebo rekreační dětské hráče.