LENA Kuličková dráha - kaskáda
329 Kč 289 Kč

Rozvíjejte dětskou fantazii a systémové myšlení s novou kuličkovou dráhou Kaskáda, kde máte k dispozici 44 dílků a také 20 kuliček! Výborná zábava pro děti již od 3 let. Kvalitní provedení značky Lena.

LENA Mozaika velká pro kluky
189 Kč 160 Kč

Fantazii se meze nekladou s kreativní mozaikou od Leny. Osvědčená a velmi populární hra pro kluky obsahuje modrý podklad a dvě stě malých kloboučků, které jen čekají až s nimi budete tvořit a vytvářet obrázky.

Lamps Výroba mýdla - kvetoucí louka
399 Kč

Výroba mýdla je úžasná zábava pro děti i dospělé. Díky tomutu balíčku si můžete vlastní mýdla s esenciálními oleji vyrobit doma. Balení obsahuje vše potřebné pro výrobu (mýdlový základ, formy, barvivo, esenciální olej, dekorativní prvky atd.).

LENA Kuličková dráha "Jump"
219 Kč 199 Kč

Sestavte si svou kuličkovou dráhu a sledujte, zda vám kulička dorazí do cíle! Máte k dispozici 31 dílků a také 10 kuliček! Výborná zábava pro děti již od 3 let. Kvalitní provedení značky Lena.

Kinetic Sand Základní krabice s pískem 227 g různé barvy
149 Kč 129 Kč

S kinetickým pískem si děti užijí spoustu kreativní zábavy. Magický písek je hebký, měkký, příjemný na dotek a hodí se ke hře do interiéru. Je dobře tvarovatelný a pokud je stlačen, drží pevně svůj tvar.

Lamps Výroba mýdla - ovoce a zelenina
319 Kč 199 Kč

S touto sadou si můžete vyrobit krásná barevná mýdla ve čtyřech různých tvarech. Balení obsahuje vše potřebné: mýdlovou bázi, vonnou esenci, barvivo, flitry, formy, barvivo a návod. Je na čase udělat z hygieny zábavu. Tvořte s dětmi a probuďte v nich fantazii a tvořivost.

LENA Mozaika velká, klobouček 15 mm krystal
179 Kč 159 Kč

Osvědčená a velmi populární hra Mozaika, která vaše děti bude jistě bavit. Z 120 krásných a různobarevných kloboučků o průměru 15 mm, které jsou navíc ve tvaru krystalu, mohou sestavit mnoho obrázků.

Spin Master Bunchems Variabilní sada
949 Kč

Novinka

Velká kreativní sada Bunchems obsahuje 400 bodláků Bunchems, 30 ks fosforeskujících a 10 ks velkých bodláků. Obsahuje i 20 ks dalších plastových doplňků, které otvírají další možnosti pro tvou kreativitu. Co si z nich vyrobíš ty? Bude to třeba ryba, chameleon nebo kousek melounu?

TM Toys Pull Pops sada - továrna na zmrzlinu
669 Kč 499 Kč

Připravte si jedinečné a osvěžující dezerty ve své vlastní zmrzlinové továrně. Zmrzlinu můžete vytvořit ze svého oblíbeného ovoce, šťáv nebo jogurtů. Zdobte ji různě barevnou drobenkou a plňte šťávami a překvapte všechny výjimečnou chutí!

Lamps Velká sada na výrobu svíček-30%
999 Kč 699 Kč

Akce

S tímto velkým balením si můžete vyrobit až 9 svíček v pohodlí domova. Různé barvy a tvary svíček (srdce, melounová, mořská, plovoucí, sýr a myš, mozaika atd.). Balení obsahuje vše potřebné pro výrobu (parafín, odlévací formy, barvivo, knoty, akrylové barvy, lepidlo, třpytky, skleněné korálky, saténové stuhy atd.).

Spin Master Cool Maker Náramkovač 2019-19%
989 Kč 799 Kč

Akce

S novým náramkovačem Cool Maker si můžeš plést krásné náramky přátelství a nově i náhrdelníky. Vložte barevné cívky do stroje dle přiložených vzorů a vytvoř během chvilky kvalitní náramek nebo náhrdelník. Sada obsahuje přístroj KumiKreator i veškeré příslušenství k výrobě náramků.

Spin Master Cool Maker Nehtové studio s potisky-16%
899 Kč 749 Kč

Akce

Nehtové studio od Cool Maker je snem každé holčičky! Nanes lak na nehet, nech zaschnout a natiskni na nehet jeden z mnoha vzorů pomocí „tiskárny“. Pak jen nanes krycí lak a dílo je hotové! Cool Maker Nehtové studio je špičková souprava na nehty pro domácí použití.

Spin Master Bunchems Bendy sada pro ohýbání-21%
699 Kč 549 Kč

Akce

Nové bodláky Bunchems se dají navlékat na speciální ohebnou tyčku a vytvářet tak nové výtvory jako nikdy předtím. Unikátními barevné bodláky Bunchems se snadno spojují a skvěle drží. Co si z nich vyrobíš ty? Bude to třeba žirafa, kytička nebo motýl?

Mookie Aqua Krystaly - Luxusní design studio
699 Kč 599 Kč

Akce

Sada krystalů a příslušenství pro výrobu vlastních ozdob, šperků a doplňků! Navrhněte a vytvořte cokoliv od jiskřivých sponek do vlasů až po kouzelné ozdoby na tkaničky do bot! Stačí přidat vodu a s těmito Aqua krystaly lze vytvořit nekonečné množství vlastních výtvorů!

Blinger: Diamantová kolekce - růžová-21%
599 Kč 469 Kč

Akce

Designový nástroj, s kterým si děti mohou připnou do vlasů třpytivé krystaly, ozdobit si mobil, peněženku nebo třeba kabelku! Stačí vložit pramínek vlasů nebo kus oblečení do Blingeru, cvaknout a třpytivá ozdoba je na světě! Připrav se zářit i jindy než jenom v září!

Blinger: Diamantová kolekce - tyrkysová-21%
599 Kč 469 Kč

Akce

Designový nástroj, s kterým si děti mohou připnou do vlasů třpytivé krystaly, ozdobit si mobil, peněženku nebo třeba kabelku! Stačí vložit pramínek vlasů nebo kus oblečení do Blingeru, cvaknout a třpytivá ozdoba je na světě! Připrav se zářit i jindy než jenom v září!

BoomTrix: Multiball-20%
999 Kč 799 Kč

Akce

BoomTrix Multiball! Postav si doma tu nejlepší kuličkovou dráhu podle své fantazie! Užij si doma spoustu zábavy, naplánuj úžasné trýčky, dokaž nemožné a překonej gravitaci! Ale pozor, dráhu musíš pořádně propočítat! Čím větší výzva, tím větší radost!

Kinetic Foam 3 barvy – červená, modrá, zelená
639 Kč 299 Kč

Vymodeluj si své oblíbené postavičky, předměty, zvířátka s touto sadou tří barev kinetické pěny. Kreativní hračka pro šikovné ručičky Vašich dětí. Hmota je příjemná na omak, měkká a snadno tvarovatelná.

Sands Alive Glow - Přistání na měsíci
999 Kč 683 Kč

Sands Alive je unikátní písek! Je opravdu snadné ho zformovat do jakéhokoliv tvaru a je ideální pro děti. Písek je vyroben z čistě přírodních materiálů a nezanechává skvrny. Užijte si s ním spoustu zábavy, můžete tvořit detailní 3D tvary zvířat a nechat svou fantazii volně plynout! Písek svítí ve tmě po nasvícení.

Dujardin kreativní studio
949 Kč
+ doprava zdarma

Vytvořte si vlastní styl s Tybo Design Studio. Vyberte si barvy, látku, kterou chcete obarvit a styl designu, který se vám líbí.

Canal Toys studio na vytváření gum
999 Kč
+ doprava zdarma

Vytvořte více než druhů 150 gum a vybavte je drahokamy. Vaše gumy se stanou skutečnými drahokamy, které můžete sbírat.

Dujardin koule - kreativní sada
899 Kč
+ doprava zdarma

Vytvořte si vlastní styl s Tybo Creation Ball. Vyberte si barvy, látku, kterou chcete obarvit a styl designu, který se vám líbí.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: