10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Novinka
Mattel Barbie Modelka 197 - Proužkované šaty s volány FBR37 Mattel Barbie Modelka 189 - Květinové šaty na jedno rameno FBR37
Mattel Barbie Modelka 197 - Proužkované šaty s volány FBR37

Barbie Modelka je v duhových pruhovaných šatech s volánkovými rukávy. Panenka je součástí kolekce oslavující rozmanitost s módními panenkami, které podporují vyprávění příběhů a dětské sny! Díky široké škále odstínů pleti, barev očí, barev a textur vlasů, typů postavy a módních stylů jsou panenky navrženy tak, aby odrážely svět, který dnešní děti vidí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 271 Kč
Novinka
Mattel Barbie Modelka 198 - Květinové retro FBR37 Mattel Barbie Modelka 189 - Květinové šaty na jedno rameno FBR37
Mattel Barbie Modelka 198 - Květinové retro FBR37

Barbie Modelka je drobné postavy oblečená v květinovém retro stylu inspirovaném generací 70. let včetně srdcových náušnic a bot. Panenka je součástí kolekce oslavující rozmanitost s módními panenkami, které podporují vyprávění příběhů a dětské sny! Díky široké škále odstínů pleti, barev očí, barev a textur vlasů, typů postavy a módních stylů jsou panenky navrženy tak, aby odrážely svět, který dnešní děti vidí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Mattel Barbie Modelka 189 - Květinové šaty na jedno rameno FBR37 Mattel Barbie Modelka 189 - Květinové šaty na jedno rameno FBR37
Mattel Barbie Modelka 189 - Květinové šaty na jedno rameno FBR37

Barbie Modelka v šatech s květinovým potiskem na jedno rameno je součástí kolekce oslavující rozmanitost s módními panenkami, které podporují vyprávění příběhů a dětské sny! Díky široké škále odstínů pleti, barev očí, barev a textur vlasů, typů postavy a módních stylů jsou panenky navrženy tak, aby odrážely svět, který dnešní děti vidí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mattel Barbie Módní šatník snů s panenkou HGX57 Mattel Barbie Basic Brunetka ladných křivek HBX95
Mattel Barbie Módní šatník snů s panenkou HGX57

Módní šatník snů s panenkou Barbie® je nádherná růžová šatní skříň, která se otevírá na šířku více než 60 cm. Má více než 15 úložných prostor včetně výsuvného závěsného prostoru, koš na prádlo, velké zrcadlo a psací stůl.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 898 Kč
Pecka cena
Mattel Barbie Basic Brunetka ladných křivek HBX95 Mattel Barbie Basic Brunetka ladných křivek HBX95
Mattel Barbie Basic Brunetka ladných křivek HBX95

Panenky Barbie Basic jsou díky zbrusu novým tvarům obličeje a polohovatelným kloubům připraveny pózovat, být fotografovány a ukazovány světu. Panenky Barbie Basic se vyznačují svěžím vzhledem a osobitým stylem a jsou ideálním dárkem pro stylistky, milovnice módy a sběratelky Barbie.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Mattel Barbie Oblečky GWD96 Mattel Barbie Basic Brunetka ladných křivek HBX95
Mattel Barbie Oblečky GWD96

Oblečte si svou panenku Barbie®! Tato skvělá kolekce oblečení pro panenky je stejně všestranná jako ona. Každé módní balení obsahuje jeden obleček a dva doplňky k oblékání panenky Barbie®. Kombinujte je s ostatními oblečky, botami a doplňky Barbie® z této řady a vytvářejte různé looky a objevujte nové styly.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 162 Kč
Mattel Barbie Extra Levandulové vlasy s motýlky GRN27 Mattel Barbie Extra Levandulové vlasy s motýlky GRN27
Mattel Barbie Extra Levandulové vlasy s motýlky GRN27

Panenka Barbie® Extra zvedá módní laťku o úroveň výš díky odvážnému a výstřednímu módnímu outfitu. Panenka Barbie® Extra je polohovatelná díky kloubovému tělu, má úžasného mazlíčka, který je také „extra“, dalších 15 nadupaných módních kousků a doplňků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 628 Kč
Akce
Mattel Barbie a dotek kouzla panenka Malibu HLC32 Mattel Barbie Extra Levandulové vlasy s motýlky GRN27
Mattel Barbie a dotek kouzla panenka Malibu HLC32

Panenka Barbie® Malibu září v šatech inspirovaných jejím kouzelným vzhledem ve filmu Barbie a dotek kouzla! Panenka má na sobě pohádkové šaty s tylovou sukní ozdobenou hvězdami a s detaily křídel na živůtku. K panence patří její mazlíčci a doplňky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 616 Kč
Mattel Barbie na pláži HPL73 Mattel Barbie Extra Levandulové vlasy s motýlky GRN27
Mattel Barbie na pláži HPL73

Odpočiň si na pláži s touto panenkou Barbie®! Její super roztomilý obleček a tematické doplňky budou děti inspirovat k vymýšlení všech možných letních příběhů zalitých sluncem. Panenka Barbie má na sobě krásné růžovo-bílé pruhované plavky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Mattel Barbie Looks Ken ve žlutém tričku HJW85 Mattel Barbie Moje První Barbie panenka Den a noc - Fialová HMM66
Mattel Barbie Looks Ken ve žlutém tričku HJW85

Panenky Barbie Looks™ jsou díky zbrusu novým tvarům obličeje a polohovatelnému kloubovému tělu připraveny pózovat, vyznačují se osobitým stylem a jsou ideálním dárkem pro stylisty a stylistky, milovníky módy a sběratele Barbie®.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 849 Kč
Mattel Barbie Moje První Barbie panenka Den a noc - Fialová HMM66 Mattel Barbie Moje První Barbie panenka Den a noc - Fialová HMM66
Mattel Barbie Moje První Barbie panenka Den a noc - Fialová HMM66

Moje první Barbie® panenka den a noc potěší děti módou a vyprávěním příběhů. Panenka s roztomilým obličejem a dlouhými vlasy má nachystané krásné šaty na oslavu, která ji během dne čeká. Balení obsahuje spoustu doplňků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 995 Kč
Mattel Barbie V pohybu hnědovláska v zeleném topu FTG80 Mattel Barbie Moje První Barbie panenka Den a noc - Fialová HMM66
Mattel Barbie V pohybu hnědovláska v zeleném topu FTG80

Panenka Barbie® ví, že metodou, jak podávat maximální výkon, je dopřát si tu nejlepší péči, ať už při pohybu nebo při setrvávání v klidu! Panenka stvořená k pohybu Barbie® Made to Move™ dokáže ztvárnit realistický pohyb v obou případech díky schopnosti manévrování a pózování v realistických pozicích.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 520 Kč